Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: iphone 5 službeno predstavljen  (Posjeta: 12728 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #40 : 13 Rujan, 2012, 15:29:33 »
de drnda dobro je...
meni xperia mini drži max 1 dan,a tebi se nakon 3 dana za 30 posto tek isprazni ::)
ili ga uopće ne koristis ili imaš kamionski akumulator za bateriju...

grale, molim te nauci koristiti blagodati androida i zivot ce ti biti puno sretniji..
i meni je neki dan nakon sluzbenog updejta na ics baterija trajala nekih 8 sati, poludio sam , onda malo citao po netu, rijesio neke stvari i sad mi traje po 5 dana vecinom... neki dan mi je bio na 26% nakon 4 dana, ali sam ga napunio jer ne volim kad nema nesto previse baterije... uglavnom, da ti pomognem, rootaj mob, instaliraj overclock widget i easy task killer te battery saver i trajati ce i tebi  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline jprekrit

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • Spol: Muški
  • ♫★♫ Heartbeat @ 128bpm ♫★♫
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanec
  • Moj Skuter: Runner SP Bianco Fus
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Medon
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: Yasuni R Alu
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #41 : 13 Rujan, 2012, 16:14:23 »
...vecina ovih koji pljucaju po iphonu ga nikad nisu imali...
Nikad ga nisam imao, a siguran sam da nikad ga ni neću imati.
Rađe bi platio za neki android nego da mi daju neki gejPhone, upsss... iPhone badava.  :binkybaby:

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #42 : 13 Rujan, 2012, 16:25:16 »
Od androida MIUI priznam kao dobar android, JB (android 4.1.1) sada napokon da su se sjetili staviti pojačavanje zvona alarma od tišega. Govorim o AOSP aplikaciji.
Najveća prednost gejfona je to što iOS radi samo na jednom hardwareu, zato jednostavno radi kako spada, ali je previše osakaćen što je zapravo velika šteta.

Offline arz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #43 : 13 Rujan, 2012, 17:33:39 »
Sve kaj fali na iOS-u ima na Cydii, ak znate o cemu pricam...
Bluetooth, da ima i "blutut", samo, ko to vise koristi uz internet...Kaj da si pjesmice saljemo? ha, lol...
Neznam pa bi volil da mi neko veli cega to nema iOS a android ima?


iPh4s tt

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #44 : 13 Rujan, 2012, 17:57:26 »
"svako svog konja hvali" ...nekome nešto odgovara, ovo je tema o predstavljanju novog iphone-a a ne o vašim ukusima i pričama prebacivanja iz šupljega u prazno
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline arz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #45 : 13 Rujan, 2012, 18:35:53 »
"svako svog konja hvali" ...nekome nešto odgovara, ovo je tema o predstavljanju novog iphone-a a ne o vašim ukusima i pričama prebacivanja iz šupljega u prazno
Pa cekaj, ko je prvi poceo srati i trolati temu?


iPh4s tt

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #46 : 13 Rujan, 2012, 18:37:06 »
precijenjen je u svakom pogledu,a appelova politika je skoro pa nacistička i gade mi se ko firma i brand..pogotovo iz razloga kaj svi koi ga nose misle da je stvar prestiža i veće važnosti jer imaju ajfon.nema se para za platit račun za pretplatu al ima ajfon..žica okolo pare posudit do plaće al u birtiji je ajfon na stolu i glavni su.

kaj se tiče androida,za svaki model telefona se radi i prilagođava posebno,s tim da ga još svaki proizvođač upotpui svojim sučeljem,ko npr htc sa svoim sense-om itd.
s tim da je android masu stvari imal otpočetka dok je ios tek neke počel koristit na 4s telefonu..ko i ovo za kameru i panoramsko slikanje,haha smeh bokte..

ko oće nek si ga kupi al nek ne bulazni da je najboljšešešeši
bas to

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #47 : 13 Rujan, 2012, 18:45:36 »
Ma Iphone je zakon,al Nokia je Nokia :D

Offline arz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #48 : 13 Rujan, 2012, 18:51:30 »
Ma ja bi rekal da je najvise stvar navike... ;) Recimo, frend mi ima BlackBerry sa kojim je odusevljen a ja ga imam u ladici, jer nikako se nisam mogo naviknut na njega, koma, tj. poklonio sam ga :)


iPh4s tt

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #49 : 13 Rujan, 2012, 19:42:48 »
...vecina ovih koji pljucaju po iphonu ga nikad nisu imali...
Nikad ga nisam imao, a siguran sam da nikad ga ni neću imati.
Rađe bi platio za neki android nego da mi daju neki gejPhone, upsss... iPhone badava.  :binkybaby:

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2


to sam i ja reko za samsung i android da nikad necu uzet, a....al doslo vrijeme da kada bi imao para prodo 4 i kupio s 3...

jailbreak iphone i imas kaj ti srce pozeli i ko bi reko, POTPUNO BESPLATNO!!

nznm zakaj al mi se apple jako svidja... buraz ima s3, i meni napram moje 4-ke izgleda ko igracka...

moje misljene :)
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #50 : 13 Rujan, 2012, 19:57:01 »
Imam iphone 2G, a stari mi ima iphone 4. Da nema itunes-a život bi bio puno jednostavniji kod Applea, al ovako...  :jerk: Trenutno imam Xperiu Mini X10 običnu i zadovoljan sam jer sve što mi treba radi, dobar fotoaparat, GPS, 7 Mb/s mobile broadband, wireless  :laughing7:
znaci ti koristis itunes  :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
ima puno drugacijih programa za prebacivanje, i ima masu besplatnih stvari samo sto treba znati

bluetooth, ko kaze da ga nema, al internet je po meni bolji nacin za slanje podataka od bluetootha, i da iman opet staru dvicu bia bi sritan, je istina je da moras imat neki jeeni alat i znanje za prominit bateriju i kuciste al jbg.
...........1...........8...........7...........

Offline Čirolito

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Banned!
  • Postova: 36
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vespa 50
Re: Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #51 : 13 Rujan, 2012, 20:00:53 »
Imam iphone 2G, a stari mi ima iphone 4. Da nema itunes-a život bi bio puno jednostavniji kod Applea, al ovako...  :jerk: Trenutno imam Xperiu Mini X10 običnu i zadovoljan sam jer sve što mi treba radi, dobar fotoaparat, GPS, 7 Mb/s mobile broadband, wireless  :laughing7:
znaci ti koristis itunes  :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
ima puno drugacijih programa za prebacivanje, i ima masu besplatnih stvari samo sto treba znati

bluetooth, ko kaze da ga nema, al internet je po meni bolji nacin za slanje podataka od bluetootha, i da iman opet staru dvicu bia bi sritan, je istina je da moras imat neki jeeni alat i znanje za prominit bateriju i kuciste al jbg.

E vidis znam ja za sve te fore i za jailbreak i kurce palce al na androidu se nemoram zajebavat sa takvim stvarima

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #52 : 14 Rujan, 2012, 08:21:03 »


Ubio sam se od smijeha  :laughing6:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #53 : 14 Rujan, 2012, 08:48:16 »
Imam iphone 2G, a stari mi ima iphone 4. Da nema itunes-a život bi bio puno jednostavniji kod Applea, al ovako...  :jerk: Trenutno imam Xperiu Mini X10 običnu i zadovoljan sam jer sve što mi treba radi, dobar fotoaparat, GPS, 7 Mb/s mobile broadband, wireless  :laughing7:
znaci ti koristis itunes  :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
ima puno drugacijih programa za prebacivanje, i ima masu besplatnih stvari samo sto treba znati

bluetooth, ko kaze da ga nema, al internet je po meni bolji nacin za slanje podataka od bluetootha, i da iman opet staru dvicu bia bi sritan, je istina je da moras imat neki jeeni alat i znanje za prominit bateriju i kuciste al jbg.

Probal sam, naravno. Pa nije vrag da znam radit unlock i jailbreak a ne znam za to  :icon_biggrin: 2G nikad nije došo kod nas pa je bil kodiran za AT&T. A baterija drži 3-4 dana, neznam na koju j#benu foru  :toothy11:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #54 : 14 Rujan, 2012, 09:05:28 »
potpis na sve postove koji kenjaju po gejfonu..imo sam to u rukama i kopao po njemu sat vremena i nikako mi se ne svida a i ruzan je.. taj ios kak se vec zove je preodvratan.. nezz dal postoje teme za taj mob ali org ikone su fkt ruuzne..a u meniju nisam vidio nista pametno ni korisno.. :/ i ovaj po kojem sam ja kopo, ne svida mi se kad ga otkljucas odma si u meniju.. bzvz tipka meni mora bit posebno.. ma jednostavno to nije mob za mene... nikako mi se ne svida i nebi ga imo da mi ga neko pokloni..

znam jednog lika koji je gladovo  2 mj i mucio se skupit pare za to sranje od mobitela samo da bi u skoli bio faca jer ima gejfon.. i  nakon mj dana ga je prodo i reko da je to najvece g#vn% koje je ikad u zivotu imo..i opet se vratio nokiji sa win mobajlom..

kurcenje mu se nije isplatilo a tako i svi ovi balavci kaj vidim po cesti. ide 2 osnovne a vec gejfon u rukama..oni jos neznaju da cijena ne odreduje savrsenstvo... a neznaju jos ni koristit mob kako treba..

Offline arz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #55 : 14 Rujan, 2012, 10:42:35 »
@zvonkec
Ti nemas pojma o cem pricas, da si ga imal u rukama onda bi znal da to nije tak. On se uvjek vraca tamo kaj se zadnje koristi kuis?
Btw, mislis da sam ja gej kaj koristim ajfon? Bas bi se volil jedanput srest sa tobom da ti objasnim kaj je gej, ko je gej, kaj sam ja, kaj si ti i tak to, nebi ti skodila jedna skracena naobrazba.. :D


iPh4s tt

Offline ApriliaMaster

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 280
  • Spol: Muški
  • Sportcity One
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 70
  • Moja Kaciga: Nitro N1200VX
  • MojSetup: Trophy 70, Malossi Multivar
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #56 : 14 Rujan, 2012, 10:44:55 »
iPhone je iPhone a vi pricajte sta hocete  :hello:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #57 : 14 Rujan, 2012, 11:11:27 »
@zvonkec
Ti nemas pojma o cem pricas, da si ga imal u rukama onda bi znal da to nije tak. On se uvjek vraca tamo kaj se zadnje koristi kuis?
Btw, mislis da sam ja gej kaj koristim ajfon? Bas bi se volil jedanput srest sa tobom da ti objasnim kaj je gej, ko je gej, kaj sam ja, kaj si ti i tak to, nebi ti skodila jedna skracena naobrazba.. :D


iPh4s tt

Daj se smiri... On je mobitel nazval gej, a ne ljude koji ga koriste... Čemu bilokakve prijetnje  :dontknow:

I android se vraća tamo di ga ostaviš ako ti to hoćeš... Ako ne, vrati se na homescreen. Simple as that.
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #58 : 14 Rujan, 2012, 11:22:40 »
ma to je sve smotano nekak... android je bolji..nisam ja tebi reko da si derpe.. nego da je to pederski mob. malo ko to kupuje iz koristi a vise njih samo za kurcenje

Offline Čirolito

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Banned!
  • Postova: 36
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vespa 50
Re: Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #59 : 14 Rujan, 2012, 11:45:45 »
ma to je sve smotano nekak... android je bolji..nisam ja tebi reko da si derpe.. nego da je to pederski mob. malo ko to kupuje iz koristi a vise njih samo za kurcenje

Ti si svoje rekao cim si kupio kineski mob

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2