Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: iphone 5 službeno predstavljen  (Posjeta: 12730 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #100 : 14 Rujan, 2012, 15:13:57 »
u frenda mi je mislim to nabaceno na ifon pa nisam skuzio neku razliku   :dontknow:
nezz, ne volim to, nije mi bas user friendly , koristio sam sve platforme, i nekako android mi je nekako najbolje legao
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #101 : 14 Rujan, 2012, 15:19:25 »
u frenda mi je mislim to nabaceno na ifon pa nisam skuzio neku razliku   :dontknow:
nezz, ne volim to, nije mi bas user friendly , koristio sam sve platforme, i nekako android mi je nekako najbolje legao

Tu se slažem. Iako i WP radi besprijekorno...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #102 : 14 Rujan, 2012, 15:20:41 »
svi su oni ok, samo najjednostavniji za koristenje mi je android
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #103 : 14 Rujan, 2012, 15:29:27 »
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2012, 19:30:10 strikoo »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #104 : 14 Rujan, 2012, 15:48:55 »


toliko o normalnoj komunikaciji


Osjetio sam se prozvanim s obzirom da sam korisnik ajfa a otud i moja reakcija, i nije bila nikakva prijetnja vec poziv na malu edukaciju o gejevima i ajfonima, kako sam i napisao...

ice tema u otpad, a sta drugo?  :laughing7: :laughing7:
Mislim da je ovo danas najpametniji post... ;D

velika vecina clanova na forumu i je mladja pa je bedasto da se ti spustas na taj nivo i prepires a pricas o zrelosti,neke prijetnje i edukacije o necem kaj si krivo shvatil.
ako je neko stariji ne znaci i da je pametniji,nit vrijedjanja neka na toj osnovi nisu primjerena ko i rasprava oko necije financijeske situaciie
tema je otisla skroz krivo,samo se dizu tenzije nepotrebno i ide u smece
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline jprekrit

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • Spol: Muški
  • ♫★♫ Heartbeat @ 128bpm ♫★♫
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanec
  • Moj Skuter: Runner SP Bianco Fus
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Medon
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: Yasuni R Alu
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #105 : 14 Rujan, 2012, 17:36:01 »
Ljudi, ja se ispričavam kaj sam zakuril za tak burnu raspravu...  :toothy3:
Svako hvali svog konja... to tak je i tak bu... Nemojte sad se tu prepucavati i prijetiti jedan drugome jer ta tema nije namjenjena za to...
Još jednom, isprika za prvi post koji se nije tical teme i s kojim je i to sve počelo!!!  :binkybaby:

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #106 : 14 Rujan, 2012, 17:41:11 »
ugodno se nasmijah, pozdrav android i ios haterima :D
ima tu u temi vise retardiranih likova, zar ne?
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2012, 17:44:07 [SB]Replica 180 »
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #107 : 14 Rujan, 2012, 17:51:37 »
ugodno se nasmijah, pozdrav android i ios haterima :D
ima tu u temi vise retardiranih likova, zar ne?

ima upravo ides na kavu s jednim, il dvojcom?

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline jprekrit

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • Spol: Muški
  • ♫★♫ Heartbeat @ 128bpm ♫★♫
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanec
  • Moj Skuter: Runner SP Bianco Fus
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Medon
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: Yasuni R Alu
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #108 : 14 Rujan, 2012, 17:52:18 »
ugodno se nasmijah, pozdrav android i ios haterima :D
ima tu u temi vise retardiranih likova, zar ne?
Izgleda...
Ja sam se morao ispričati jer mi je Apple rekao da će me tužiti što serem po njemu!!!  :toothy3:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #109 : 14 Rujan, 2012, 18:06:32 »
ugodno se nasmijah, pozdrav android i ios haterima :D
ima tu u temi vise retardiranih likova, zar ne?

ti si najgori...instaliral si android na svoj novi tamagoči i sad tu držiš neke pridike,vo no   :laughing7:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #110 : 14 Rujan, 2012, 19:30:22 »

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #111 : 14 Rujan, 2012, 19:34:41 »


Stavio ja na stranicu prije  :toothy12:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #112 : 14 Rujan, 2012, 19:53:53 »
koji likovi  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
popusili bi foru i ovi nasi  :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #113 : 14 Rujan, 2012, 22:06:20 »
pa nebi to kupio za tolko para, radje bi derno nesto pametnije sto ce mi trebat...
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #114 : 15 Rujan, 2012, 02:10:44 »
Malo kasnim na bacanje hejtova, ali da se osvrnemo na zadnji upgrade iPhone sage..
Sto se tice dizajna, po mome misljenju je ok, nemozemo ni ocekivati od Apple-a da napravi neki veliki korak naprijed tako da se fanboyevi moraju zadovoljiti sa kvalitetnijom zavrsnom obradom mobitela u odnosu na 4S.
Sto se tice hardveraja, pratio sam malo price na predstavljanju, sumnja se na quad core A15 procesore koji bi trebali biti najefikasniji RISC procesori do danas, i ako je stvarno da ima 4 GPU-a, to bi hardverski trebalo jako lijepo raditi, sudeci po performansama 4S-a u facebook aplikaciji, nova petica ce 2x brze otvarati aplikaciju kamera, 40% brze slikati, imat ce povecanu kvalitetu slika u prostorijama sa malo svjetla, sto ce dobro doci duckface curkama dok se budu slikale po wc-ima glavnih diskaca u gradu.. ali salu na stranu, hardveraj vjerujem da je fino odradjen, svaku komponentu su morali redizajnirati da sve stane pod poklopac i pritom da se mobitel fizicki smanji.
Softverski dio price me najvise zanima, jer koliko su neki ocekivali iOS 5 da bi na kraju po mome misljenju izaslo na veliko nista posebno, zanima me kakvih 200 novih funkcija 6-ica dobija. Jedina korisna stvar koju sam dosad primjetio, iako Androidi posjeduju odavno je panorama, i to panorama sa punom rezolucijom, od maksimalnih 28mpx sto je stvarno zanimljivo.
Opcenito sto se tice mobitela, ja sam tech freak kako bi se reklo, tako da iako iOS mi nikako ne lezi, opet cu rado pogledati kakav hardver i rjesenja nudi Apple, a isto tako i HTC, Samsung i drugi veliki igraci.
Zamjeram Apple-u takvo ponasanje i zbog toga su mi se najvise zgadili, sto tuze Samsung a i ostale firme, zbog nekih ikona i pi*darija, mozda i jesu ovi kopirali, ali nece svijet propasti a ni Apple ako ih puste ovu rundu, ionako su uzeli notification bar i ko zna sta sve ne sa Androida, pa su prosli nekaznjeno. Da se jos malo vratim na softvare, meni bi dopizdilo davnih dana da mi soft na mobitelu od 2007.-e do danas izgleda isto uz neke sitne kozmeticke popravke, zato posjedujem Android koji evoluira puno brze i koji zbog svog open source korjena dopusta power userima da ga modificiraju po zelji, koji se svakodnevno razvija u nesto vece, brze, bolje.

Over and out
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #115 : 15 Rujan, 2012, 12:30:35 »
pa ja ne kuzim vas j#bote...

cydia i jailbreak isto to omogucavaju korisnicima iOS-a...mijenjanje ikona, tema, pozadina, bluetooth, razne softverske aplikacije vezane za postavke, internet itd itd, flash ovo ono...i jos sto je najbolje sve radi jer je sve radjeno za tako rec isti iOS...

sta ste tako cudni...i onda kad to covjeku kazes, on se vraca na to da jailbreak nije origigi u mobitelu...pa j****u, ako je tesko napravit nesto sto traje od 5 minuta do sat vremena (ovisi o verziji JB-a) i jos k tome je IDIOTPROOF...onda stvarno ne znam, a svi hardver freakovi, softver freakovi i svi bi rootali androide...

tim bolje sto 99% stvari sa cydije ce radit svugdje, nevezano dal je 3GS ili 5

mislim, nemam ja nista protiv androida...iOS mi je bolji sto ne skrivam...ali mrzim kad se pise da iOS ne moze nista, kad to nije istina


Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #116 : 15 Rujan, 2012, 17:55:09 »
Malo kasnim na bacanje hejtova, ali da se osvrnemo na zadnji upgrade iPhone sage..
Sto se tice dizajna, po mome misljenju je ok, nemozemo ni ocekivati od Apple-a da napravi neki veliki korak naprijed tako da se fanboyevi moraju zadovoljiti sa kvalitetnijom zavrsnom obradom mobitela u odnosu na 4S.
Sto se tice hardveraja, pratio sam malo price na predstavljanju, sumnja se na quad core A15 procesore koji bi trebali biti najefikasniji RISC procesori do danas, i ako je stvarno da ima 4 GPU-a, to bi hardverski trebalo jako lijepo raditi, sudeci po performansama 4S-a u facebook aplikaciji, nova petica ce 2x brze otvarati aplikaciju kamera, 40% brze slikati, imat ce povecanu kvalitetu slika u prostorijama sa malo svjetla, sto ce dobro doci duckface curkama dok se budu slikale po wc-ima glavnih diskaca u gradu.. ali salu na stranu, hardveraj vjerujem da je fino odradjen, svaku komponentu su morali redizajnirati da sve stane pod poklopac i pritom da se mobitel fizicki smanji.
Softverski dio price me najvise zanima, jer koliko su neki ocekivali iOS 5 da bi na kraju po mome misljenju izaslo na veliko nista posebno, zanima me kakvih 200 novih funkcija 6-ica dobija. Jedina korisna stvar koju sam dosad primjetio, iako Androidi posjeduju odavno je panorama, i to panorama sa punom rezolucijom, od maksimalnih 28mpx sto je stvarno zanimljivo.
Opcenito sto se tice mobitela, ja sam tech freak kako bi se reklo, tako da iako iOS mi nikako ne lezi, opet cu rado pogledati kakav hardver i rjesenja nudi Apple, a isto tako i HTC, Samsung i drugi veliki igraci.
Zamjeram Apple-u takvo ponasanje i zbog toga su mi se najvise zgadili, sto tuze Samsung a i ostale firme, zbog nekih ikona i pi*darija, mozda i jesu ovi kopirali, ali nece svijet propasti a ni Apple ako ih puste ovu rundu, ionako su uzeli notification bar i ko zna sta sve ne sa Androida, pa su prosli nekaznjeno. Da se jos malo vratim na softvare, meni bi dopizdilo davnih dana da mi soft na mobitelu od 2007.-e do danas izgleda isto uz neke sitne kozmeticke popravke, zato posjedujem Android koji evoluira puno brze i koji zbog svog open source korjena dopusta power userima da ga modificiraju po zelji, koji se svakodnevno razvija u nesto vece, brze, bolje.

Over and out
1. Zašto nemožemo očekivati veliki korak naprijed u dizajnu trenutno jednog od lidera tehnologije na svjetskom tržištu ??
2.quad core A15 u iphone-u ?? zar nisu na premijeri rekli da ide A6 procc ??
jedino zamjeram apple-u što je požurio predstaviti novu generaciju (5), koja zapravo i nije evolucija u odnosu na 4S, već redizajn 4S  :angry7:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline jprekrit

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • Spol: Muški
  • ♫★♫ Heartbeat @ 128bpm ♫★♫
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanec
  • Moj Skuter: Runner SP Bianco Fus
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Medon
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: Yasuni R Alu
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #117 : 15 Rujan, 2012, 18:22:46 »
Malo kasnim na bacanje hejtova, ali da se osvrnemo na zadnji upgrade iPhone sage..
Sto se tice dizajna, po mome misljenju je ok, nemozemo ni ocekivati od Apple-a da napravi neki veliki korak naprijed tako da se fanboyevi moraju zadovoljiti sa kvalitetnijom zavrsnom obradom mobitela u odnosu na 4S.
Sto se tice hardveraja, pratio sam malo price na predstavljanju, sumnja se na quad core A15 procesore koji bi trebali biti najefikasniji RISC procesori do danas, i ako je stvarno da ima 4 GPU-a, to bi hardverski trebalo jako lijepo raditi, sudeci po performansama 4S-a u facebook aplikaciji, nova petica ce 2x brze otvarati aplikaciju kamera, 40% brze slikati, imat ce povecanu kvalitetu slika u prostorijama sa malo svjetla, sto ce dobro doci duckface curkama dok se budu slikale po wc-ima glavnih diskaca u gradu.. ali salu na stranu, hardveraj vjerujem da je fino odradjen, svaku komponentu su morali redizajnirati da sve stane pod poklopac i pritom da se mobitel fizicki smanji.
Softverski dio price me najvise zanima, jer koliko su neki ocekivali iOS 5 da bi na kraju po mome misljenju izaslo na veliko nista posebno, zanima me kakvih 200 novih funkcija 6-ica dobija. Jedina korisna stvar koju sam dosad primjetio, iako Androidi posjeduju odavno je panorama, i to panorama sa punom rezolucijom, od maksimalnih 28mpx sto je stvarno zanimljivo.
Opcenito sto se tice mobitela, ja sam tech freak kako bi se reklo, tako da iako iOS mi nikako ne lezi, opet cu rado pogledati kakav hardver i rjesenja nudi Apple, a isto tako i HTC, Samsung i drugi veliki igraci.
Zamjeram Apple-u takvo ponasanje i zbog toga su mi se najvise zgadili, sto tuze Samsung a i ostale firme, zbog nekih ikona i pi*darija, mozda i jesu ovi kopirali, ali nece svijet propasti a ni Apple ako ih puste ovu rundu, ionako su uzeli notification bar i ko zna sta sve ne sa Androida, pa su prosli nekaznjeno. Da se jos malo vratim na softvare, meni bi dopizdilo davnih dana da mi soft na mobitelu od 2007.-e do danas izgleda isto uz neke sitne kozmeticke popravke, zato posjedujem Android koji evoluira puno brze i koji zbog svog open source korjena dopusta power userima da ga modificiraju po zelji, koji se svakodnevno razvija u nesto vece, brze, bolje.

Over and out
1. Zašto nemožemo očekivati veliki korak naprijed u dizajnu trenutno jednog od lidera tehnologije na svjetskom tržištu ??
2.quad core A15 u iphone-u ?? zar nisu na premijeri rekli da ide A6 procc ??
jedino zamjeram apple-u što je požurio predstaviti novu generaciju (5), koja zapravo i nije evolucija u odnosu na 4S, već redizajn 4S  :angry7:
Ja mislim da je A6 unutra isto ko što je u iPadu 3.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #118 : 15 Rujan, 2012, 18:24:55 »
a6 bi trebao biti, razmisli zasto se ne smiju bitno mijenjati izgledi, nego je sve jedno prozvakano smece... cisto iz razloga sto su ljudi pljunuli masnu lovu na 4 pa 4s i onda kad bi dosao ubrzo 5 koji je drugaciji, jasno ti je sto bi to bilo.. isto kao vw golf.. redom proktologija design generaciju za generacijom... da ljudi se ne osjecaju manje vrijedni jer im je auto zastarilo
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: iphone 5 službeno predstavljen
« Odgovori #119 : 15 Rujan, 2012, 19:23:56 »
a6 bi trebao biti, razmisli zasto se ne smiju bitno mijenjati izgledi, nego je sve jedno prozvakano smece... cisto iz razloga sto su ljudi pljunuli masnu lovu na 4 pa 4s i onda kad bi dosao ubrzo 5 koji je drugaciji, jasno ti je sto bi to bilo.. isto kao vw golf.. redom proktologija design generaciju za generacijom... da ljudi se ne osjecaju manje vrijedni jer im je auto zastarilo
Ma njima je prodaja najvažniji faktor, boli njih k... za kupce, da je ova 5. generacija donjela bar malo drastičnije promjene u dizajnu, memoriji..itd.. to bi im donjelo daleko veće prihode od trenutnih koji se predviđaju....
mislim da apple-u nije baš trebala ovakva reklama (sprdačina) jer toliko očekivana i najavljivana 5. generacija nije ništa donjela revolucionarno u odnosu na prethodnu generaciju
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA