Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nolan N71-40th.edition  (Posjeta: 5073 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mister^No

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Scarabeo 200
  • Moja Kaciga: Nolan N85 Monza
Nolan N71-40th.edition
« : 11 Rujan, 2012, 15:56:59 »
pozz.
Friški sam vlasnik skutera i to mi je ujedno i 1 skuter uopće ( aprilia scarabeo 200 ie ).
Uglavnom nakon obavljenih svih radnji što uključuje polaganje vozačkog, kupovina skutera, itd itd,
što me je financijski iscjedilo, ostala mi je kupovina kaciga za mene i curu.

Kako nemam pojma o kacigama pročitao sam mali milion stvari po forumima i jednostavno ne znam šta da kupim.

Dakle limit mi je maksimalno po 1 kacigi 1500,0 kn, volio bih i jeftinije proći ako mogu, 1000-1200 kn bi bilo idealno.

Znači kaciga s kojom bi mogao i zimi vozit a da mi ne bude hladno, da ne magli, da je dobro ventilirana  itd itd...

Ja sam naisao na Nolanovu kacigu http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n71/nolan-n71-40th-edition/
koja mi se čini ok.

Da li neko ima iskustva sa ovom kacigom?

Da i imate neku drugu kacigu za preporučit za ovaj cjenovni rang?

Znam da ima već milion tema o ovome ali kad si limitiran novcima onda je stvarno teško odlučit.
Inače sam u ZG pa ako neko zna za neke popuste nek slobodno podjeli sa nama  :).

Hvala na odgovorima!



Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #1 : 11 Rujan, 2012, 20:05:56 »
http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n62/  :icon_thumright:

ja san svoju N62 platia 800 kn + zatamnjeni vizir 200 kn i imas uzet pinlock (to ti je protiv magljenja) i dodatak koji ti ide na kacigu s donje strane da ti je skroz zatvori, inace bez pinlocka otvoris jedan zub vizir i nema magle :D
...........1...........8...........7...........

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #2 : 11 Rujan, 2012, 20:28:39 »
Jako dobar izbor, u startu imaš sve, pinlock protiv magljenja, wind protektor pod bradom za zimu, perivu unutrašnjost...

Ova kaciga se može modificirat u open face, skinut ovaj dio ispred brade, a i glavni vizir... Nekome se možda to sviđa, meni je to minus jer smanjuje integritet školjke, šta prilikom pada može i ne mora značit, a uopće neću spominjat kako open face kaciga za mene i nije kaciga, ili integralna ili nikakva, i usrid lita, i usrid zime...

Sad, kaciga je OK, ima veliki vizir i veliko vidno polje, ali kako san reka, meni su te kerefeke sa skidanjem štitnika brade minus a ne plus... Za istu lovu možeš dobit N85 classic

http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n85/nolan-n85-classic-n-com-kaciga/

Meni bi bila draža jer me open face mogućnosti uopće ne privlače, sve ostalo je više-manje isto...

Još ti je bitno da ih isprobaš, možda ti N71 sjedne na glavu super, a N85 ne, i obrnuto... Na puno mista san pisa koliko je bitno da ti kalup odgovara, to je stvar broj 1 kod odabira modela kacige...

Izmjeri si opseg glave oko čela sa krojačkim metrom, to će ti pomoć odredit pravi broj za tebe jer obično kacige uz broj navode i opseg u centimetrima... Kad nađeš svoj broj, onda ćeš znat možeš li nosit neku kacigu ili ne... Ja sam, dok nisam znao, nosio jedan IXS model broj XXL jer manji mi nije moga na glavu, ali moj broj je po opsegu glave L, i kasnije sam kupio drugi IXS model broj L koji mi super paše...

Obavezno znači probat kacigu kad odrediš svoj pravi broj, i obratit pažnju na par osnovnih stvari, da ne steže di je spužva tanka znači na čelu, tjemenu i potiljku, da malo pritiska di je spužva debela, znači na obrazima, tu će se formirat prema glavi, da nije prelako navuć je na glavu, novu kacigu uvik mora bit malo 'problem' navuć dok se ne formira... Da nema previše prostora isprid brade, ali da se opet može uvuć prst između brade i kacige...

Ako uzmeš N71 ili N85 vjerujem da nećeš pogriješit, pod uvjetom da ti kalup odgovara, što moraš OBAVEZNO sam provjerit, i ne boj se probavat 10-15 i više minuti dok ne budeš zadovoljan... Za neku srednju klasu, skutere i slično, mislim da Nolan daje najviše za novac... Ima i boljih, naravno, ali i lošijih za istu lovu... Svejedno, Nolan ima moju preporuku...

:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #3 : 11 Rujan, 2012, 21:16:26 »
http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n62/  :icon_thumright:

ja san svoju N62 platia 800 kn + zatamnjeni vizir 200 kn i imas uzet pinlock (to ti je protiv magljenja) i dodatak koji ti ide na kacigu s donje strane da ti je skroz zatvori, inace bez pinlocka otvoris jedan zub vizir i nema magle :D
i ja sam nedavno kupio N62 i zatamnjeni vizir, je li mi možeš poslikati da vidim kak izgleda taj dodatak koji ide ispod tj s donje strane da je zatvori ?? i koja je cijena bila ?
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Mister^No

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Scarabeo 200
  • Moja Kaciga: Nolan N85 Monza
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #4 : 12 Rujan, 2012, 00:03:09 »
Jako dobar izbor, u startu imaš sve, pinlock protiv magljenja, wind protektor pod bradom za zimu, perivu unutrašnjost...

Ova kaciga se može modificirat u open face, skinut ovaj dio ispred brade, a i glavni vizir... Nekome se možda to sviđa, meni je to minus jer smanjuje integritet školjke, šta prilikom pada može i ne mora značit, a uopće neću spominjat kako open face kaciga za mene i nije kaciga, ili integralna ili nikakva, i usrid lita, i usrid zime...

Sad, kaciga je OK, ima veliki vizir i veliko vidno polje, ali kako san reka, meni su te kerefeke sa skidanjem štitnika brade minus a ne plus... Za istu lovu možeš dobit N85 classic

http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n85/nolan-n85-classic-n-com-kaciga/

Meni bi bila draža jer me open face mogućnosti uopće ne privlače, sve ostalo je više-manje isto...

Još ti je bitno da ih isprobaš, možda ti N71 sjedne na glavu super, a N85 ne, i obrnuto... Na puno mista san pisa koliko je bitno da ti kalup odgovara, to je stvar broj 1 kod odabira modela kacige...

Izmjeri si opseg glave oko čela sa krojačkim metrom, to će ti pomoć odredit pravi broj za tebe jer obično kacige uz broj navode i opseg u centimetrima... Kad nađeš svoj broj, onda ćeš znat možeš li nosit neku kacigu ili ne... Ja sam, dok nisam znao, nosio jedan IXS model broj XXL jer manji mi nije moga na glavu, ali moj broj je po opsegu glave L, i kasnije sam kupio drugi IXS model broj L koji mi super paše...

Obavezno znači probat kacigu kad odrediš svoj pravi broj, i obratit pažnju na par osnovnih stvari, da ne steže di je spužva tanka znači na čelu, tjemenu i potiljku, da malo pritiska di je spužva debela, znači na obrazima, tu će se formirat prema glavi, da nije prelako navuć je na glavu, novu kacigu uvik mora bit malo 'problem' navuć dok se ne formira... Da nema previše prostora isprid brade, ali da se opet može uvuć prst između brade i kacige...

Ako uzmeš N71 ili N85 vjerujem da nećeš pogriješit, pod uvjetom da ti kalup odgovara, što moraš OBAVEZNO sam provjerit, i ne boj se probavat 10-15 i više minuti dok ne budeš zadovoljan... Za neku srednju klasu, skutere i slično, mislim da Nolan daje najviše za novac... Ima i boljih, naravno, ali i lošijih za istu lovu... Svejedno, Nolan ima moju preporuku...

:zubo:

Hvala na iscrpnom odgovoru i pripazit ću na ove stvari vezano za veličinu kacige.

By the way bio sam danas u bim-bike da vidim malo Nolanke i ostao sam pomalo razočaran jer
uopće nemaju većinu kaciga koje reklamiraju na svojoj stranici a ono što imaju su uglavnom mali brojevi.
Kažu  da naručuju opet tek na proljeće. Da barem stave što je raspoloživo a što ne. Na kraju sam probavao
neke kacige koje me uopće ne zanimaju, čisto malo da se praksam  :).

Nisam prije naglasio ali mene zanimaju samo bijele kacige ili koje imaju većinom bijelu boju po sebi.
Jedini razlog za to je, po meni, što je bijela kaciga uočljivija u prometu pogotovo noći.
33 su mi godine i ne mislim ludovat sa skuterom, to sam odradio sa autom kad sam imao 18  :).

Doomsday, vidim da imaš IXS kacigu a meni je i tu par kaciga upalo u oko. Mislio sam danas svratit
u motoopremu da ih pogledam ali nisam stigao pa ću sutra.

Mene zanimaju ove dvije kacige ( većinom zbog boje :) ):
http://www.motooprema.hr/integralne/3/hx-275-swichblade/X14018/
http://www.motooprema.hr/integralne/3/hx-430-patriota/x15020/

Kakva su tvoja iskustva sa IXS markom i šta misliš o ove 2 gore?
Da li mi ti možda imaš neku za preporučit od istog proizvođaća?







Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #5 : 12 Rujan, 2012, 00:36:24 »
http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n62/  :icon_thumright:

ja san svoju N62 platia 800 kn + zatamnjeni vizir 200 kn i imas uzet pinlock (to ti je protiv magljenja) i dodatak koji ti ide na kacigu s donje strane da ti je skroz zatvori, inace bez pinlocka otvoris jedan zub vizir i nema magle :D
i ja sam nedavno kupio N62 i zatamnjeni vizir, je li mi možeš poslikati da vidim kak izgleda taj dodatak koji ide ispod tj s donje strane da je zatvori ?? i koja je cijena bila ?

ne nemam to, interpunkcija cini cuda :D, kolega forumas punisher je to ima dok je vozia skuter, to ti se utakne u dno kacige valjda, mislin da je wind deflector al nisan siguran, ja zavezem maramu da mi ne puse

@mister^no: ako ne vide tebe i skuter/motor sa svin svitlima onda te nece vidit ni zbog bile kacige, bolja stvar je da imas mozda neke reflektirajuce trake na jaketi
« Zadnja izmjena: 12 Rujan, 2012, 00:40:29 X-Thug »
...........1...........8...........7...........

Offline Mister^No

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Scarabeo 200
  • Moja Kaciga: Nolan N85 Monza
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #6 : 12 Rujan, 2012, 09:16:01 »
@mister^no: ako ne vide tebe i skuter/motor sa svin svitlima onda te nece vidit ni zbog bile kacige, bolja stvar je da imas mozda neke reflektirajuce trake na jaketi
[/quote]

Pa ne bi se baš složio.
Po meni bitno je odudarat bojama od sredine u kojoj se voziš kako bi se vidio kontrast. U gradu su to sive i tamnije nianse.
Neki dan sam bas malo promatrao motoriste po gradu, nocu, i vidio sam par motorista koji su imali crne motore, crne kacige ili
crni spremnik iza, te ih je zbog toga dosta teze uocit. Stop svjetla na motorima i skuterima su jako mala.



Nadjem HJC kacigu koji mi se svidja HJC IS-16 TYPE O MC-10 http://www.novema-nova.hr/?page=webshop&category_id=55&brand=5
i odem na sharp test helmets kad ono katastrofa ocjena http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/hjc-16
Ove HJC kacige imaju jako loše ocjene na sharpu a ekipa ih po forumima dosta hvali.


« Zadnja izmjena: 12 Rujan, 2012, 09:49:16 Mister^No »

Offline innuendo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 3
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #7 : 12 Rujan, 2012, 10:47:03 »
http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n62/  :icon_thumright:

ja san svoju N62 platia 800 kn + zatamnjeni vizir 200 kn i imas uzet pinlock (to ti je protiv magljenja) i dodatak koji ti ide na kacigu s donje strane da ti je skroz zatvori, inace bez pinlocka otvoris jedan zub vizir i nema magle :D

ja imam istu tu kacigu, platio sam je 499kn.
Di ima za kupit zatamnjenih vizira?

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #8 : 12 Rujan, 2012, 12:51:55 »
@innuendo: tamo di si kupia kacigu vjerovatno (ako je u ducanu) , neznam odakle si ni ko bi u tvom kraju bia diler za nolan to moras potrazit, onda bi triba imat i vizire i pinlocke i svasta jos
...........1...........8...........7...........

Offline innuendo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 3
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #9 : 12 Rujan, 2012, 13:37:27 »
@innuendo: tamo di si kupia kacigu vjerovatno (ako je u ducanu) , neznam odakle si ni ko bi u tvom kraju bia diler za nolan to moras potrazit, onda bi triba imat i vizire i pinlocke i svasta jos

Iz Zagreba sam.
kupio sam u bim-bikeu. Tražio sam po njihovom web-u, ali nisam našao da imaju išta za Nolan kacige (osim samih kaciga). A kad upišem u google Nolan vizir, ne nađe mi ništa korisno. A baš bi si kupio tamni vizir

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #10 : 12 Rujan, 2012, 16:06:30 »
...
Doomsday, vidim da imaš IXS kacigu a meni je i tu par kaciga upalo u oko. Mislio sam danas svratit
u motoopremu da ih pogledam ali nisam stigao pa ću sutra.

Mene zanimaju ove dvije kacige ( većinom zbog boje :) ):
http://www.motooprema.hr/integralne/3/hx-275-swichblade/X14018/
http://www.motooprema.hr/integralne/3/hx-430-patriota/x15020/

Kakva su tvoja iskustva sa IXS markom i šta misliš o ove 2 gore?
Da li mi ti možda imaš neku za preporučit od istog proizvođaća?

IXS kacige nisu ništa naročito, kupia san sebi i ženi IXS kacige iz početnog cjenovnog ranga jer san ih ima di vidit, probat, i stale su mi obe u kufer na skuteru... Kad san skonta grešku sa brojem, iša san minjat kacigu, tija san kupit Nolan N84 koja mi je super odgovrala kalupom broj L, ali nije mogla stat u kufer skupa sa ženinom, ni ta ni N62... Na kraju san naša IXS model koji mi paše kalupom, i može stat u kufer sa ženinom... To je jedini razlog zašto nosim IXS kacigu, a ne Nolan... :zubo:

Nemoj se puno brinit, ako je marka iole poznata, kaciga će biit OK, traži model da ti paše klaup, i da ima od opreme ono što želiš... Poželjno bi bilo imat pinlock, wind protector ispod brade, perivu i skidivu unutrašnjost, to je ono šta je meni intresantno, a onda možda unurašnji vzir za suce, itd... Ako misliš nosit naočale u kacigi, bilo sunčane ili za vid, obavezno probat možeš li ih ubacit...

Zato, odredi do kojeg iznosa, i u potragu po dućanima... Ako bude nekakav kompromis, traži da bude najmanji mogući... I zapamti, ovo ti vjerojatno neće bit i zadnja kaciga koju ćeš kupit, ali bilo bi dobro da ti što je više moguće odmah odgovara, u svemu...

 :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mister^No

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Scarabeo 200
  • Moja Kaciga: Nolan N85 Monza
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #11 : 12 Rujan, 2012, 20:57:47 »
bio sam danas u motoopremi i ne svidjaju mi se.
meni te kacige izgledaju preglomazno i smijesno kad sam ih stavio na glavu.
nisam stekao dojam kad sam nolanke jucer probao da su tako ogromne.

mislim da se vracam u potragu za nolankom.

gdje ima jos u gradu dobrih trgovina za kupovinu kaciga ( pogotovo nolanki )?

Bio sam u bim-bike u draskovicevoj i u ovoj motoopemi iza lanista do sad...

Offline Mister^No

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Scarabeo 200
  • Moja Kaciga: Nolan N85 Monza
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #12 : 12 Rujan, 2012, 21:05:33 »
ustvari mislim da cu si uzet ovu nolanku
http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n85/nolan-n85-classic-n-com-kaciga/
i to bijelu naravno... :)

e sad gdje ima nolanki za kupit a da nije bim-bike?
jel ima možda u sloveniji negdje blizu preko granice?

Offline Mister^No

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Scarabeo 200
  • Moja Kaciga: Nolan N85 Monza
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #13 : 14 Rujan, 2012, 18:54:38 »
kupio sam, ole ole...

Nolan N85 Monza N-com kaciga za mene
Nolan N85 Classic N-com kaciga siva za curu

http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n85/

presretan i prezadovoljan kacigom...

hvala na pomoci...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #14 : 14 Rujan, 2012, 19:51:08 »
Nema na čemu... :zubo:

Sad, razmisli o jakni i bubrežnjaku, rukavicama, visokim cipelama/čizmama, a i hlačama, makar jeans sa pojačanjima...  :icon_thumright:

Sve to može bit turbo civilnog izgleda, ne mora uopće bit 'moto' look, ali je bitno imat što više moto zaštitne opreme na sebi, za nedaj Bože...  :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #15 : 16 Rujan, 2012, 00:57:20 »
Nema na čemu... :zubo:

Sad, razmisli o jakni i bubrežnjaku, rukavicama, visokim cipelama/čizmama, a i hlačama, makar jeans sa pojačanjima...  :icon_thumright: :laughing7:

Sve to može bit turbo civilnog izgleda, ne mora uopće bit 'moto' look, ali je bitno imat što više moto zaštitne opreme na sebi, za nedaj Bože...  :frajer: :laughing7:

Ostao si uvijek isti...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #16 : 16 Rujan, 2012, 15:02:07 »

Ostao si uvijek isti...

Oooo, čovik, pa di si ti, je's živ, zdrav, š'a ima...?

 :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #17 : 20 Rujan, 2012, 22:25:03 »

Ostao si uvijek isti...

Oooo, čovik, pa di si ti, je's živ, zdrav, š'a ima...?

 :zubo:

Evo me. I na Sam na tvoj nagovor kupio Nolan, ako se sjećaš!?

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #18 : 20 Rujan, 2012, 22:28:25 »
Kako ne, kako ne... I, ako se dobro sjećam, bio si zadovoljan... :zubo:

Jel' se još vozi Nexus...? Ja i moj kosooki se još uvik svađamo...  :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Nolan N71-40th.edition
« Odgovori #19 : 20 Rujan, 2012, 22:31:45 »
Kako ne, kako ne... I, ako se dobro sjećam, bio si zadovoljan... :zubo:

Jel' se još vozi Nexus...? Ja i moj kosooki se još uvik svađamo...  :laughing7:
Prodao. Kupio motor.