Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pad sa skutera - runner dijelovi  (Posjeta: 431 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
pad sa skutera - runner dijelovi
« : 08 Rujan, 2012, 14:02:43 »
Jučer sam imao pad i prednja maska i svijetla su se uništili pa me zanima što mi je najbolje napraviti. Maska mi se čini u predobrom stanju da ju idem mijenjati jer znam da je nova užasno skupa ... jel mi se isplati dat to nekome da zakita?
Također zanima me di mi je najpovoljnije kupiti stakla za žmigavce i prednje svijetlo (jel se uopće može kupiti samo staklo?)

(blatobrana nema otprije...)



Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: pad sa skutera - runner dijelovi
« Odgovori #1 : 08 Rujan, 2012, 14:12:05 »
plastike se daju zakrpat,al ne s kitom naravno..
žmigavci mislim da su zaljepljeni sa staklom i neznam jel ima posebno za kupit..a far nađi polovan tu na forumu na tržnici..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pad sa skutera - runner dijelovi
« Odgovori #2 : 08 Rujan, 2012, 16:38:32 »
ja sam prije godinu i pola za svog nrg-ja nabavio komplet prednju masku sa farom, žmigavcima, usisnikom za kiler, blatobranom za 100€..
tako da vjerujem da se više isplati tako nešto nego ovo krpat i farbat.. pretraži oglase..

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: pad sa skutera - runner dijelovi
« Odgovori #3 : 08 Rujan, 2012, 16:49:00 »
kolko vidim puklo je malo ovo ispod fara,to se iznutra zaljepi i nebude se ni vidlo niš a ni farbanje nebude potrebno.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)