Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ebay / Aliexpress  (Posjeta: 301437 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jony b.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: našice
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: IXS HX 1000 crn
Odg: Ebay
« Odgovori #1100 : 03 Veljača, 2015, 19:28:07 »
Balicdim me prestigao, al evo iz Njemačke i eto tak negdje oko 120kn.. Ak ti nije usput da ju kod nas kupiš, naruči. Mislim da je to ok cijena  :)

http://www.ebay.com/itm/ORIGINAL-SAMSUNG-EB-B500-AKKU-GALAXY-S4-MINI-GT-i9190-i9195-LTE-BATTERY-NFC-NEU-/361075011168?pt=DE_Handy_PDA_Akkus&hash=item5411bf6e60

EDIT

@balicdim, vjerojatno si se zabunio al riječ je o S4 mini, pa vjerojatno je i skuplja nešto od 80kn kod nas.. Jer vidim po ebayu da je S4 jeftinija od S4 mini

....po trenutnom tečaju ovo ispadne koju lipu manje od 120kn, a jučer mi lega u Samsungovom servisu u OS kod katedrale kaže za isti orginal 100kn + pdv = 125kn....

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Ebay
« Odgovori #1101 : 03 Veljača, 2015, 19:37:02 »
ja kupio na ebayu memorijsku od 64gb za 6$ i još dobio usb čitač đabe, i normalno stavio na nju 52gb filmova znači nije fejk.

slazem se s ovim sto je kolega napiso da se microsd kartice ne kupuju s ebaya jer su ove kao stvarne marke zapravo fejk a brzine bez obzira na kapacitet uzasne
buraz je mislio uzet za 15 dolara kao 128 gb za cca 15$ , odgovorio sam ga na vrijeme   :laughing7:
ja bi reko da je najmanji problem pri kupnji kartica njihova memorija  :icon_biggrin:
koliko ti treba da krene film ak premotas recimo na pol filma, sigurno dosta ili u mnogo slucajeva se zbrejka.

ja sam dao neki dan 130kn za 16gb karticu al sam onda uzo kak se spada  :icon_thumright:


« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2015, 19:38:38 anabellas »
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline skoda90

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 971
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • MojSetup: 1 N 2 3 4 5 6
Odg: Ebay
« Odgovori #1102 : 03 Veljača, 2015, 19:53:33 »
Jel narucivao ko sijalice za avto?
Uzo ove za probu pa cemo vidit kad stigne
Nek izdrze god dana i ja sretan  :icon_biggrin:
http://www.ebay.com/itm/251781735320?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

bolje da si uzeo ovako nešto

http://www.ebay.com/itm/New-H8-H11-60W-CREE-LED-Super-Bright-Car-Fog-Light-Lamp-Bulb-DC12-24V-/231344349078?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35dd329f96

sijaju da boli glava
Jbg nisam znao da valja a i kad sam vidio cijenu da je komad 8$ neka fala  :toothy12:
Mozda budem narucio za batinu ako kazes da tako sta valja uvijek me to zanimalo

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ebay
« Odgovori #1103 : 03 Veljača, 2015, 21:50:17 »
ja kupio na ebayu memorijsku od 64gb za 6$ i još dobio usb čitač đabe, i normalno stavio na nju 52gb filmova znači nije fejk.

slazem se s ovim sto je kolega napiso da se microsd kartice ne kupuju s ebaya jer su ove kao stvarne marke zapravo fejk a brzine bez obzira na kapacitet uzasne
buraz je mislio uzet za 15 dolara kao 128 gb za cca 15$ , odgovorio sam ga na vrijeme   :laughing7:
ja bi reko da je najmanji problem pri kupnji kartica njihova memorija  :icon_biggrin:
koliko ti treba da krene film ak premotas recimo na pol filma, sigurno dosta ili u mnogo slucajeva se zbrejka.

ja sam dao neki dan 130kn za 16gb karticu al sam onda uzo kak se spada  :icon_thumright:

prava je, tako sam isto kupio za 5-6$ od 32gb i provjerio ju onim programom ima 31.2gb a i kad ju prek cmda formatiram normalno sve prođe dok kod onih fejk kartica neče ni krenut formatirat jer odma skuži da je fejk..
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 947
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Ebay
« Odgovori #1104 : 03 Veljača, 2015, 22:33:46 »
Ne znam od kud sad to da se sd kartice ne uzimaju s ebaya, pa nema boljeg mjesta za kupovat takve pi*darijice nego ebay. Samo kaj treba imat neku mjeru i malo razuma,  a ne ocekivat da ces za 0.87 usd dobit karticu od 512 gb i da ce sve bit kak spada. :)
« Zadnja izmjena: 16 Siječanj, 2016, 02:03:04 Infernus »
Forumska Sirotinja R/T

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Ebay
« Odgovori #1105 : 03 Veljača, 2015, 23:01:14 »
ja kupio na ebayu memorijsku od 64gb za 6$ i još dobio usb čitač đabe, i normalno stavio na nju 52gb filmova znači nije fejk.

slazem se s ovim sto je kolega napiso da se microsd kartice ne kupuju s ebaya jer su ove kao stvarne marke zapravo fejk a brzine bez obzira na kapacitet uzasne
buraz je mislio uzet za 15 dolara kao 128 gb za cca 15$ , odgovorio sam ga na vrijeme   :laughing7:
ja bi reko da je najmanji problem pri kupnji kartica njihova memorija  :icon_biggrin:
koliko ti treba da krene film ak premotas recimo na pol filma, sigurno dosta ili u mnogo slucajeva se zbrejka.

ja sam dao neki dan 130kn za 16gb karticu al sam onda uzo kak se spada  :icon_thumright:

prava je, tako sam isto kupio za 5-6$ od 32gb i provjerio ju onim programom ima 31.2gb a i kad ju prek cmda formatiram normalno sve prođe dok kod onih fejk kartica neče ni krenut formatirat jer odma skuži da je fejk..

provjeri kolka je brzina pisanja i citanja, a1 bench se zove na androidu program. (pokaze citanje malo manej eng kaj je na kompu al tek okvirno)
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ebay
« Odgovori #1106 : 03 Veljača, 2015, 23:04:02 »
ja kupio na ebayu memorijsku od 64gb za 6$ i još dobio usb čitač đabe, i normalno stavio na nju 52gb filmova znači nije fejk.

slazem se s ovim sto je kolega napiso da se microsd kartice ne kupuju s ebaya jer su ove kao stvarne marke zapravo fejk a brzine bez obzira na kapacitet uzasne
buraz je mislio uzet za 15 dolara kao 128 gb za cca 15$ , odgovorio sam ga na vrijeme   :laughing7:
ja bi reko da je najmanji problem pri kupnji kartica njihova memorija  :icon_biggrin:
koliko ti treba da krene film ak premotas recimo na pol filma, sigurno dosta ili u mnogo slucajeva se zbrejka.

ja sam dao neki dan 130kn za 16gb karticu al sam onda uzo kak se spada  :icon_thumright:

prava je, tako sam isto kupio za 5-6$ od 32gb i provjerio ju onim programom ima 31.2gb a i kad ju prek cmda formatiram normalno sve prođe dok kod onih fejk kartica neče ni krenut formatirat jer odma skuži da je fejk..

provjeri kolka je brzina pisanja i citanja, a1 bench se zove na androidu program. (pokaze citanje malo manej eng kaj je na kompu al tek okvirno)
to mi uopče nije bitno.. već mj dana memorijska radi ko zmaj :D
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Ebay
« Odgovori #1107 : 03 Veljača, 2015, 23:17:10 »
daj provjeri samo da vidim, meni dobro dode zbog 4k videa i hd videa slika itd
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Ebay
« Odgovori #1108 : 08 Veljača, 2015, 12:04:50 »
znaci pouzdanost tih memori kartica sa ebaya je sjebana?? vidio sam ovo pa mi se cinili nekako isplativo...   :dontknow:  http://www.ebay.com/itm/2x-SanDisk-Ultra-Class-10-32G-32GB-microSD-micro-SDHC-SD-UHS-I-Flash-Memory-Card-/321613153405?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item4ae1a3447d

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: Ebay
« Odgovori #1109 : 08 Veljača, 2015, 12:09:21 »
znaci pouzdanost tih memori kartica sa ebaya je sjebana?? vidio sam ovo pa mi se cinili nekako isplativo...   :dontknow:  http://www.ebay.com/itm/2x-SanDisk-Ultra-Class-10-32G-32GB-microSD-micro-SDHC-SD-UHS-I-Flash-Memory-Card-/321613153405?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item4ae1a3447d

ovo ti se definitivno isplati ovo nije neka srot memorijska kartica ovo je jedna od bolji na trzistu sad kad sam vidio mozda si i ja uzmem
Samo gas

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #1110 : 08 Veljača, 2015, 12:18:32 »
Ovo se isplati, nekuzim kak je tak jeftina.. Možda dode neka fejk ili nešto treće, ali za ovu cijenu i dva komada definitivno se isplati ako dobijes sta piše..

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: Ebay
« Odgovori #1111 : 08 Veljača, 2015, 12:19:01 »
sad sam cito malo revieweve i ono ljudi su zadovoljni u vecinu slucajeva, ali to su kartice sa tvornickom greskom nekom malom pa sad moze ti doc savrsena moze malo slabia klasa ili ti moze doc neka koja ti ne radi (u tom slucaju imas povrat novca) pa ono ak ti netreba za onak 4k i uhd uzmi slobodno
Samo gas

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #1112 : 08 Veljača, 2015, 12:32:18 »
Pišu da su fejk kartice..
Ili class 4 ili 8gb veličina..
Nemoguće dvije 32gb za 17$..
Inače su po 20$ JEDNA..
A kod nas ti je 150kn 32Gb Sandisk ista ta..

Po meni neisplativo

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ebay
« Odgovori #1113 : 08 Veljača, 2015, 13:20:22 »
A kod nas ti je 150kn 32Gb Sandisk ista ta..
Dve glave je kod nas,al to su jedne od najboljih memorija takve vrste,upravo takvu si mislim uzet za mob

https://www.svijet-medija.hr/art/memorijska-kartica-microsd-32gb-sandisk-sdsdquan-032g-g4a-ultra-android-microsdhc-32gb-card-sd-adapter-memory-zone-android-app-48mb-s-class-10/60193
« Zadnja izmjena: 08 Veljača, 2015, 13:22:25 Tomi_ZG »

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ebay
« Odgovori #1115 : 08 Veljača, 2015, 13:44:10 »
Nikakva,samo to nisam vidio po toj cijeni

Edit:

Ima neke razlike: SDSDQUAN-032G-G4A - 200kn
                            SDSDQUA-032G-U46A - 150kn
« Zadnja izmjena: 08 Veljača, 2015, 13:47:41 Tomi_ZG »

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #1116 : 09 Veljača, 2015, 11:03:35 »
da sad ne otvaram novu temu

kakva vam se situacija sa paketima koji imaju tracking # (oni bez trackinga stižu normalno), meni zadnjih 10ak paketa poslano nazad prodavaču a da nije izašlo iz kine (uglavnom baterije za iphone i ekrani za iste) a neke stvari su pod upitnikom jer su zadžane na carini ili neznam šta bi to trebalo značit (ženske svilene spavaćice, kojekakve stvarčice za domine, ekrani za mobitele, led ručne lampe i još svašta nešto da ne nabrajam sve)

uglavnom na svakom da sad ne kopiram stanje svakog paketa izgleda ovako ili slično


2015-02-02 12:52 CAN, Croatia-HR, airlines


2015-02-01 11:09 Guangzhou International, Croatia-HR export turnkey fengkai split each other, Opening

2015-02-01 09:30 Guangzhou International, Croatia-HR, general contracting of export letters issued, Departure from outward Office of Exchange

2015-01-31 13:44 Shenzhen international, Croatia-HR, exports total letters sent to each other, and Dispatching

2015-01-30 23:44 Shenzhen international, Croatia-HR export turnkey fengkai split each other, Opening

2015-01-30 02:22 Shenzhen international bulk mail processing center, Croatia-HR, receiving and sending receiving and sending, Collection


da bude najgore od svega, na svakom paketu sam čekao doslovce do zadnjeg 10og dana da se pojavi stanje trackinga  što znači da je stanje paketa blizu ako ne i preko  20 dana od uplate
(ne brinu me financije, to se riješi preko paypal-a i/ili dispute-a) ali me zanima dal je još kome takva situacija sa paketima koji imaju tracking

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Ebay
« Odgovori #1117 : 09 Veljača, 2015, 11:36:40 »
reko sam vam da su te jeftine sandisk sa ebaya kopije sandiskovih kartica na kojima se vidi losa kvaliteta izrade, brzine nisu iste kao kod originala ali dolaze u 90% slicnom pakiranju pa si covjek misli (ali i pakiranje nije isto sa straznje strane)

btw: tomi ova kartica kaj si zaljepio je šrot za te pare.

evo vam jedna malo jeftinija drug malo skuplja al obe su dobre:

http://www.vemil.hr/proizvod/kingston-32gb-micro-sdhc-class-10-uhs-i-90mbs-read-45mbs-write-adapter/41665/
http://www.vemil.hr/proizvod/sandisk-32gb-micro-sdhc-extreme-class-10-uhs-i-60mbs-read-40mbs-write-adapter-sdsdqxn-032g-g46a/42067/
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Ebay
« Odgovori #1118 : 09 Veljača, 2015, 13:22:09 »
Sad je u Kini onaj njihov najsvečaniji praznik.

Jučer je u HNK u Zagrebu kinesko veleposlanstvo organiziralo nekakvi cirkus povodom tog blagdana, pa možda zbog toga :confused5:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ebay
« Odgovori #1119 : 09 Veljača, 2015, 22:59:43 »
btw: tomi ova kartica kaj si zaljepio je šrot za te pare.
E ova je dobra,mislim da ću si tu uzet

https://www.svijet-medija.hr/art/memorijska-kartica-microsd-32gb-sony-sr32uxa-sd-adapter/58682

Osobno mi to nije puno para za dobru karticu s tom brzinom