Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ebay / Aliexpress  (Posjeta: 301431 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #400 : 10 Travanj, 2013, 23:21:39 »
Ima tko kakvih iskustava s dioptrijskim naočalama s ebaya?

gledam ove (http://www.ebay.com/itm/TR-90-Eyeglass-Frame-HALF-RIM-Men-Glasses-Black-EYEGLASSES-Optical-P8127-12-05g-/281090011677?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417245321d),okvir se čini solidan,cijena je 45 dolara s lecama.

Kod nas ne mogu nac nesto slicno ispod 400-injak kuna.

Dakle zanima me jel ko narucivao? Jel valjaju te kineske lece?  :toothy11:

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #401 : 11 Travanj, 2013, 07:45:22 »
meni piše cijena 29,99$ jedino ako si kontaktirao prodavača pa ti je on dao cijenu za tvoju dioprtiju

prvenstveno, koliko sam upoznat naočale spadaju u kategoriju lijekova i medicinskih pomagala i tu je vrlo rigorozna carinska uprava

kopirano sa službene stranice carine

Citat:
Uvoz lijekova i medicinskih proizvoda u poštanskom prometu

Uvoz lijekova i medicinskih proizvoda u poštanskim pošiljkama izričito je zabranjen sukladno Zakonu o lijekovima i Zakonu o medicinskim proizvodima, te se takve pošiljke vraćaju pošiljatelju. Slijedom navedenoga, uvoz lijekova za osobne potrebe građana i to samo ukoliko postoji propisani recept nadležnog liječnika, mogu obavljati isključivo pravne osobe koje imaju dozvolu za promet lijekova uz suglasnost Agencije za lijekove i medicinske proizvode, uz dodatni uvjet da i sam lijek mora imati odobrenje za stavljanje u promet u Republici Hrvatskoj. Dakle, nije dozvoljeno naručivanje - kupovanje (putem interneta ili na drugi način), pa potom i primanje bilo kakvih lijekova u poštanskim i drugim pošiljkama primateljima fizičkim osobama u Republici Hrvatskoj. Takva zabrana odnosi se i na eventualno besplatno primanje lijekova od fizičkih ili pravnih osoba iz inozemstva.

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Ebay
« Odgovori #402 : 11 Travanj, 2013, 10:31:14 »
koliko sam ja skužio tu se radi samo o okviru šta ne?  :icon_scratch:

nebi valjda kupovao stakla bez da ih isprobaš

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #403 : 15 Travanj, 2013, 16:04:15 »
prošlo je već skoro dva mjeseca, riješenja o tome što će bit sa mobitelom koji sam kupio nema još uvijek, no nikako da vam pokažem šta mi je došlo



krivac za sve je ova "naljepnica"


naravno sve je ostalo na carini i rezultati su upitni što se riješenja tiče

Offline di.ky.73

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1075
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DU
  • Moj Skuter: Smart 451
Odg: Ebay
« Odgovori #404 : 22 Travanj, 2013, 14:36:20 »
jel bi mi itko mogao naruciti nes s ebaya? :notworthy:

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Ebay
« Odgovori #405 : 22 Travanj, 2013, 19:25:38 »
jel bi mi itko mogao naruciti nes s ebaya? :notworthy:
javi se  :icon_thumright:
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #406 : 28 Travanj, 2013, 21:31:39 »
pitanje
"kupio" sam jednu stvar koju jos nisam platio.. nije placena iz tog razloga sto mi je kasnije pokazano da tip ne salje u hrvatsku..
koji je sad postupak da se ta stvar izbrise sa mog accounta ili sto vec moram raditi ?
hvala
Trgo - Prijevoz RT

Offline svbeljan

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1018
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kastav
Odg: Ebay
« Odgovori #407 : 28 Travanj, 2013, 21:44:24 »
pošalji samo poruku trgovcu u kojoj ćeš mu to objasniti i on zatim tebi šalje zahtjev za poništenje trgovine i kada potvrdiš, to je to.

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Ebay
« Odgovori #408 : 28 Travanj, 2013, 22:13:17 »
pitanje
"kupio" sam jednu stvar koju jos nisam platio.. nije placena iz tog razloga sto mi je kasnije pokazano da tip ne salje u hrvatsku..
koji je sad postupak da se ta stvar izbrise sa mog accounta ili sto vec moram raditi ?
hvala

ja sam bidao za nešto i na kraju se ispostavilo isto tako da frajer ne šalje u HRV i kad sam ga pitaš šta ćemo sada je otvorio je odmah onaj "case" i došao mi je mail od e-baya da je negativna ocjena registritana na mom računu, pederčina  :angry7:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Ebay
« Odgovori #409 : 28 Travanj, 2013, 22:19:14 »
pitanje
"kupio" sam jednu stvar koju jos nisam platio.. nije placena iz tog razloga sto mi je kasnije pokazano da tip ne salje u hrvatsku..
koji je sad postupak da se ta stvar izbrise sa mog accounta ili sto vec moram raditi ?
hvala

ja sam bidao za nešto i na kraju se ispostavilo isto tako da frajer ne šalje u HRV i kad sam ga pitaš šta ćemo sada je otvorio je odmah onaj "case" i došao mi je mail od e-baya da je negativna ocjena registritana na mom računu, pederčina  :angry7:

Takvi su budale uglavnom.

Ja sam kupio također na bid item za koji se ispostavilo da nije ono što sam ja zapravo mislio da jest pa sam poslao prodavaču poruku i on mi je bez problema poslao zahtjev za prekidom kupovine...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #410 : 28 Travanj, 2013, 22:45:11 »
nije mi jasno kako možeš kupit nešto što nije dostupno za izvoz u hrvatsku, kad god sam kupovao nešto što nema isporuku automatsku sam dobio upozorenje da prodavač ne isporučuje kod nas i nisam imao nijednu drugu opciju za nastavak osim "continue shopping" (naravno kupovina se odvijala preko ebay-a)

novci nikad nisu bili povučeni sa mog računa i tražio sam dalje što me je zanimalo te sam kupio za koji cent ili $ više i riješena stvar...

Offline silvio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 50
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: sporcke kuglice
  • MojSpuh: giannelli reverse
Moj Rox ;)
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,80658.0.html

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Offline TomTomislav

  • Tržnica : (+30)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1073
  • Spol: Muški
  • Pozdrav ekipa :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zasad stanka :)
  • Moja Kaciga: Airoh :)
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: Zx :)
Odg: Ebay
« Odgovori #412 : 29 Travanj, 2013, 15:00:07 »
Kao i svaki drugi,fixira se negdje na ramu,cim je veca vibracija na motoru il se pomakne on se aktivira...
......

Offline Berner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Banned!
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: BB 180
Odg: Ebay
« Odgovori #413 : 29 Travanj, 2013, 15:58:14 »
jel zna mozda netko ili je vec uzimao pa ima za preporucit ja sam nasao ovaj alarm i remote control pa me zanima kak se spaja to i jel valja cemu
http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Bike-Anti-theft-Security-Alarm-System-Remote-Control-Engine-Start-12V-/261153786013?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D163%26meid%3D7303305710898949211%26pid%3D100005%26prg%3D1088%26rk%3D2%26sd%3D290896834715%26
to je samo za kineske skutere ( baotiane ) jer oni imaju vec predviden đek za to spojit.

Offline jure vd

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 604
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: kymco super 8 2T
  • MojSetup: Hebo Manston Replica Alu,Dellorto19 Black E.
  • MojSpuh: Tecnigas Triops
Odg: Ebay
« Odgovori #414 : 29 Travanj, 2013, 19:30:53 »
jel zna mozda netko ili je vec uzimao pa ima za preporucit ja sam nasao ovaj alarm i remote control pa me zanima kak se spaja to i jel valja cemu
http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Bike-Anti-theft-Security-Alarm-System-Remote-Control-Engine-Start-12V-/261153786013?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D163%26meid%3D7303305710898949211%26pid%3D100005%26prg%3D1088%26rk%3D2%26sd%3D290896834715%26
to je samo za kineske skutere ( baotiane ) jer oni imaju vec predviden đek za to spojit.
ajme i ti alarmi i paljenje na daljinski  :toothy12:   na gellyu 150 sam imao sve to... zimi kresneš skuter iz sobe da se ugrije za na posao ,dok si ti još u krevetu  :toothy12:
lud mlad.. (u glavi) :D

Offline TomTomislav

  • Tržnica : (+30)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1073
  • Spol: Muški
  • Pozdrav ekipa :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zasad stanka :)
  • Moja Kaciga: Airoh :)
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: Zx :)
Odg: Ebay
« Odgovori #415 : 11 Svibanj, 2013, 23:54:16 »
Ovak zanima me mogu ja preko paypala uplatiti nekom van drzave neku svotu novca?

Koliko me to kosta itd?
......

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Ebay
« Odgovori #416 : 12 Svibanj, 2013, 00:07:17 »
Ovak zanima me mogu ja preko paypala uplatiti nekom van drzave neku svotu novca?

Koliko me to kosta itd?

Samo upišeš njegovu paypal adresu i šalješ koliko želiš novaca ?! :icon_scratch:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #417 : 12 Svibanj, 2013, 00:20:09 »
sve mi se cini da cu uzet ovi alarm i paljenje
moze li mi neko dat tocan link za baotiana bt9 alarm i paljenje
malo se kur#it po selu kad doden kako palin na daljinski  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Ebay
« Odgovori #418 : 13 Svibanj, 2013, 14:28:35 »
Pozdrav kolege :binkybaby:

Znam da nije pitanje u vezi ebaya al ima veze s tim :toothy10: Prvi put naručujem na Dx-u i kupim 18.4. neku žarulju za skuter i fino je platim. Poslano je 23.4. i još nema tome ni traga ni glasa, a evo prošlo je već 20 dana pa me zanima šta da sad radim ?

Jel ide procedura kao na ebayu da ako prođe 35-40 dana mogu tražit povrat novca, a poslije toga ništa il je ovdje kraći period ? Ovaj Deal extreme je cijeli nepregledan i nigdi ništa ne piše, čak ni u FAQ-u, neznam niti od koga sam naručio žaruljice .. Ma katastrofa je :angry7:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #419 : 13 Svibanj, 2013, 14:44:51 »
Pozdrav kolege :binkybaby:

Znam da nije pitanje u vezi ebaya al ima veze s tim :toothy10: Prvi put naručujem na Dx-u i kupim 18.4. neku žarulju za skuter i fino je platim. Poslano je 23.4. i još nema tome ni traga ni glasa, a evo prošlo je već 20 dana pa me zanima šta da sad radim ?

Jel ide procedura kao na ebayu da ako prođe 35-40 dana mogu tražit povrat novca, a poslije toga ništa il je ovdje kraći period ? Ovaj Deal extreme je cijeli nepregledan i nigdi ništa ne piše, čak ni u FAQ-u, neznam niti od koga sam naručio žaruljice .. Ma katastrofa je :angry7:

dostava sa dx-a je kao i kod ebay-a, sve je upitno kako šalju, brodom, avionom ili pješice  ;D

ako nisi dodao koji dolar za tracking # sa kojim dobivaš i osiguranje paketa, slobodno zaboravi artikl koji si naručio

jedina opcija je da se tužiš sa online szk i kod njih napišeš problem i onda je upitno što i kako dalje, dal će ti oni vratit novce ili će ti reći da naručiš još nešto pa će ti oni poslat još jednom taj proizvod koji nije stigao

PP tužba je li-la jer se oni deklariraju kao firma koja prodaje sve i svašta i imaju opravdanje da si mogao platit dodatni dolar dva da si osiguraš proizvod

sačekaj još malo, možda stigne za koji dan...

imam i ja narudžbe sa ebay-a koje su naručene tog istog datuma i još mi nisu stigle

što manje očekuješ to će prije doći  :toothy3: