Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jel netko gledao Hrvatsku sramotu?  (Posjeta: 4101 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Jel netko gledao Hrvatsku sramotu?
« Odgovori #20 : 16 Kolovoz, 2012, 20:26:27 »
sreća.. dva put je imao sreće..  još za ovaj drugi gol možda, ali za prvi tako nešto reći... please...  ::)
i sve ostalo bi mogao komentirati ali neću  :angry7:

..jedini pošten komentar koji sam danas ćuo je rekao legenda Ćiro..
..jasno je poručio Štimcu da nema "isprobavanja" na službenim utakmicama, za takve stvari služe treninzi.. i pogodio je "u sridu"

dobro, svako ima svoje mišljenje (priznaj da sam barem 60% u parvu što se tiče opisa igre) i po mome je prvi duduov gol bio za +10 ali drugi je bio puka sreća

što se tiče izmjena postave u igri kao što si i sam napisao citirajući legendu "tome služe treninzi" a ne prijateljske utakmice trening je trening a tekma je tekma

iskreno nije mi drago što su navijači bojkotirali ipak je to repka, ali opet sa druge strane gledano tome je sam štimac kriv (kao što je komentator rekao "svi znamo zbog koga i čega"), sve se bojim kako će bit na idućim tekmama

zahvaljući poslu koji radim bit ću na svim tekmama koje repka igra kod kuće i ako se nastavi po prikazanom izgubit će se čar "kockica" i to će automatski utjecat i na samu igru reprezantacije

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Jel netko gledao Hrvatsku sramotu?
« Odgovori #21 : 16 Kolovoz, 2012, 23:27:30 »
marko i balicdim sve rekli -jedino se neslazem s tim da je duduovo vrijeme proslo, dudu je jos uvijek na svjetskoj razini  :icon_thumright: