Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Premiership  (Posjeta: 2153 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Premiership
« : 19 Kolovoz, 2012, 19:27:10 »
Evo temica jedna za sve ljubitelje Premiershipa. Otvoreno za sve rasprave. Pratim sve utakmice, ali definitivno navijam za Arsenal. Nebi bilo zanimljivo navijat za najjače.  :laughing7:

Slušam vaše dojmove, očekivanja za sezonu...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Premiership
« Odgovori #1 : 19 Kolovoz, 2012, 23:42:46 »
Arsenal ce se boriti za ulazak u euroligu ;D Mislim da ce ove sezone Chelsea biti prvak,Man Utd i City mu nece moci nista,Totenham ce biti na kraju oko 10-og mjesta

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Premiership
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2012, 07:47:12 »
Arsenal ce se boriti za ulazak u euroligu ;D Mislim da ce ove sezone Chelsea biti prvak,Man Utd i City mu nece moci nista,Totenham ce biti na kraju oko 10-og mjesta

Mislim da ne...  :toothy3:

Meni su prognoze oko Arsenala uvijek smiješne. Unazad zadnje 2-3 godine, uvijek se priča kako će biti na sredini ili ispasti ili takve gluposti. Prošlu sezonu su nakon 4 kola bili 17(!) pa su završili treći. Situacija se tokom sezone uvijek mijenja, a pojačali su se nekim kvalitetnim igračima. Cazorla, Podolski, Giroud (+ nadolazeći Sahin) su kvalitetna imena, a k tome treba dodati povratak Willsherea nakon ozljede. Vidjet ćemo.

Svakak mislim da City i Utd vode borbu za naslov, iako smatram da je Utd veći favorit.
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Premiership
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2012, 20:18:11 »
To su mala imena,bez Van Persia su oni samo prosjecna engleska ekipa,ovi igraci se nece uopce uklopit u momcad,i otisao im je Song koji je drzal veznu liniju pri defenzivi,nemaju oni kaj trazit u vrhu,to vec govori i prva tekma protiv sunderlanda,Chelsea ce nadjacati oba Mana ovu sezonu ;D

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Premiership
« Odgovori #4 : 20 Kolovoz, 2012, 20:40:15 »
To su mala imena,bez Van Persia su oni samo prosjecna engleska ekipa,ovi igraci se nece uopce uklopit u momcad,i otisao im je Song koji je drzal veznu liniju pri defenzivi,nemaju oni kaj trazit u vrhu,to vec govori i prva tekma protiv sunderlanda,Chelsea ce nadjacati oba Mana ovu sezonu ;D

Jesi gledal utakmicu? Ili barem sažetke/statistiku? Pa Mignolet bi trebal dobiti nagradu za sve kaj je obranil. Jedino kaj Arsenal nije imal u toj utakmici je preciznost. Čak i V.Persie koji je prošlu sezonu bil najbolji strijelac je imal 3 utakmice u kojima nije mogel pogoditi okvir gola. A što se tiče Songa, po meni je veći hendikep njegov odlazak nego od Van Persiea. Ali za njegovu poziciju je već polako spreman Frimpong koji je prošlu sezonu odigral odlično...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Premiership
« Odgovori #5 : 20 Kolovoz, 2012, 20:55:04 »
Gledao sam tekmu,frimpong nije ni blizu songa,taj frajer se nezna sastat sa loptom,po cemu je on dobar,po meni je song bolji igrac od xabi alonsa ili mascerana na toj poziciji,kompletniji je igrac,arsenal nikad ni nije imao realizaciju ako nije igrao henry berkamp ili van persie a sad kad je otisao tko ce zabijat,gervinho i walchot su jos mlecni za to,jedino arshavin moze nesto tu popravit

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Premiership
« Odgovori #6 : 20 Kolovoz, 2012, 21:32:30 »
Gledao sam tekmu,frimpong nije ni blizu songa,taj frajer se nezna sastat sa loptom,po cemu je on dobar,po meni je song bolji igrac od xabi alonsa ili mascerana na toj poziciji,kompletniji je igrac,arsenal nikad ni nije imao realizaciju ako nije igrao henry berkamp ili van persie a sad kad je otisao tko ce zabijat,gervinho i walchot su jos mlecni za to,jedino arshavin moze nesto tu popravit

Berkamp i Henry su bili puno bolji igrači od Van Persiea. Činjenica je, da Wenger nije trpio Van Persiea, od njega nebi bilo ništa. On je imao sezone pune ozljeda i više je prosjedio nego igrao. Spojio je jednu sezonu i sad je zvijezda velikog kalibra. Volim njegov stil igre, ali govoriti da je nezamjenjiv je jednostavno krivo. Frimpong ima nešto više od 20 godina ako se ne varam, kad "naraste" bit će igrač dobrog kalibra, isto kao i većina iz Arsenalove škole. K tome treba spomenuti da Wenger primjenjuje novu taktiku bez tog defenzivnog veznog i pokušava Oxa prilagoditi na centralnog. Mislim da će od sad igrati na 3 tvrda centra, 2 krilna napadača i isturenu špicu.
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Premiership
« Odgovori #7 : 20 Kolovoz, 2012, 22:57:26 »
Hopla, prvi šok sezone.

Everton 1 : 0 Manchester Utd.

Čak ni Van Persie nije pomogao...  :laughing7:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Premiership
« Odgovori #8 : 20 Kolovoz, 2012, 23:44:50 »
Chelsea ce nadjacati oba Mana ovu sezonu ;D

no Drogba, no Chelsea! --> pazi sta ti kazem, pa nece torres levat zabit gol i prve treba on dok zagrije nogu nekih 30 minuta
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Premiership
« Odgovori #9 : 20 Kolovoz, 2012, 23:57:51 »
Ovo ce bit jos jedna uobicajna sezona gdje se United, Chelsea a od sada i City grizu oko prvog mjesta, a arsenal,totenham i ekipica to prate sa 4-5 mjesta....

Inace GGMU  ;D

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Premiership
« Odgovori #10 : 21 Kolovoz, 2012, 00:09:26 »
Gledao sam tekmu,frimpong nije ni blizu songa,taj frajer se nezna sastat sa loptom,po cemu je on dobar,po meni je song bolji igrac od xabi alonsa ili mascerana na toj poziciji,kompletniji je igrac,arsenal nikad ni nije imao realizaciju ako nije igrao henry berkamp ili van persie a sad kad je otisao tko ce zabijat,gervinho i walchot su jos mlecni za to,jedino arshavin moze nesto tu popravit

Berkamp i Henry su bili puno bolji igrači od Van Persiea. Činjenica je, da Wenger nije trpio Van Persiea, od njega nebi bilo ništa. On je imao sezone pune ozljeda i više je prosjedio nego igrao. Spojio je jednu sezonu i sad je zvijezda velikog kalibra. Volim njegov stil igre, ali govoriti da je nezamjenjiv je jednostavno krivo. Frimpong ima nešto više od 20 godina ako se ne varam, kad "naraste" bit će igrač dobrog kalibra, isto kao i većina iz Arsenalove škole. K tome treba spomenuti da Wenger primjenjuje novu taktiku bez tog defenzivnog veznog i pokušava Oxa prilagoditi na centralnog. Mislim da će od sad igrati na 3 tvrda centra, 2 krilna napadača i isturenu špicu.
Nego kaj je nego zvijezda,pa niko nemoze zabiti gola osim njega,a kojom lakocom frajer igra,malo ima takvih igraca u premiershipu kao on,frimponga cemo jos pricekati barem jednu sezonu  da eksplodira,po meni nema on kaj trazit u vezi sa artetom,dyabiem i wilsherom a di je jos ramsey,on ce uskakat u slucaju ozljede


Chelsea ce nadjacati oba Mana ovu sezonu ;D

no Drogba, no Chelsea! --> pazi sta ti kazem, pa nece torres levat zabit gol i prve treba on dok zagrije nogu nekih 30 minuta
vidjet ces ove ce sezone torres procvjetat,nazabijat ce se golova samo tako i na kraju ce Chelsea biti gdje treba biti na prvom mjestu,man utd je vec izgubio 3 boda a sezona jos nije ni krenula

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Premiership
« Odgovori #11 : 21 Kolovoz, 2012, 00:13:41 »
Chelsea ce nadjacati oba Mana ovu sezonu ;D

no Drogba, no Chelsea! --> pazi sta ti kazem, pa nece torres levat zabit gol i prve treba on dok zagrije nogu nekih 30 minuta
:nono:

Prijatelju tores je institucija, samo to neki ne svacaju  :icon_thumright:



inace sam antichelsea-nist da se zna  ;D

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Premiership
« Odgovori #12 : 21 Kolovoz, 2012, 00:31:30 »
Torres u sezoni zabije 5 golova,i engleskom nizeligasu 3 na treningu i 1 barceloni dovoljno da ju izbaci i osvoji ligu prvaka ;D

Torres je ubojica od igraca,ovo ce biti njegova sezona