Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Svjecice  (Posjeta: 76128 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Svjecice
« Odgovori #60 : 05 Studeni, 2020, 19:18:08 »
hahaha  a j#boteeee... koliko je falilo u 5 mjesecu kad sam krenio istraživat forum, i kad sam ostao bez šoldi za xmaxa, zamalo sam kupio onog Peugota za 18.000 kn jače kubikaže hahha.. pa u pm...  :toothy10:
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Svjecice
« Odgovori #61 : 05 Studeni, 2020, 22:16:01 »
Neka mi netko samo objasni,nista vise...

Covjek mi donese skuter jer ne pali hladan.Ja ga lovim 4 dana da ne upali da vidim sta je.Ajd sad ulovim ja to i provjerom ustanovim da na coku nema gumice i da je lose podesen.Naravno provjerim to sve i ispitam,stavim gumicu i podesim cok.Sklopim to sve nazad,postelam jos malo karb i provjerim svjecicu.Sve bomba...Drugi dan palim na hladno,pali na cvrgu,ne smijes pogledat tipku.
Idem sad u inspekciju prijenosa,odserafim seraf sa radilice i izuje se jebeni navoj.Ok,procistim ja to,narezem na novo,ali sta Peža ima maticu radilice kao da je zasticen patent Francuskog inzinjeringa,pa sam morao prerađivat Piaggio maticu da bi to sve igralo.
Dobro slozim i to,po prijenosu nis nisam ni mijenjao jer nema potrebe,frendu slazem pa gledam da mu trosak svedem na minimum.Tako ja to sve sklopim nazad i narednih 5 dana skuter ostaje kod mene,jer sam imao drugih obaveza i ja ga upalim sa vremena na vrijeme.Skuter pali ko mina...
I sad kako je sve okej javim ja frendu da je skuter gotov,da pali ko mina i kaze on sutra dolazim.
Sutradan ujutro mi neda vrag mira,ja kljuc u bravu i nebi upalio da si majka isusova,verglao sam ga valjda 5min i naravno javljam frendu da ne dolazi da skuter nece upalit.

Dodem popodne kresne od sale.Reko nista idem ponovno sve otvorit fali mu goriva na hladno,jer sam to tako povezao.I naravno otvorim sad i usis i lamelice zijevaju.5 dana trazim ko ima citav usis,naravno ne nalazim pa se odlucujem za krpanje ovog.Pokrpao usis,predihtao,namjestio lamelice da brtve 100%,ocistio ponovno karb,nove gumice,sve selnice na crijeva i sta se desi?g#vn% sad nema iskre.
Znaci zivce mi je ispio,sad se hladim od g#vn# jedno 2-3 dana i ako nije samo do svjecice zovem ga nek vozi to u pizdu materinu,kune mi ne mora dat.

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Svjecice
« Odgovori #62 : 05 Studeni, 2020, 22:52:29 »
Svasta, poceli ogromni postovi da se pisu nakon iskustva s francuzima. O boze, pa zar toliko negative francuzi nose?

Poklopiti cu te jednostavnom i provjerenom francuskom manipulativnom retorikom: neka francuz nadje pravog majstora!






« Zadnja izmjena: 05 Studeni, 2020, 22:54:13 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Svjecice
« Odgovori #63 : 05 Studeni, 2020, 23:01:43 »
E da bobina cesto rikava na peugeotu. Moglo bi biti to ili jos 567tisuca stvari. Samo zabava :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Svjecice
« Odgovori #64 : 06 Studeni, 2020, 03:41:13 »
Frendic, saaammooooo FRANCUUUZ !!!!! samo PEŽA VIVASITI, ništa SF i slicni vodenjaci. Samo francuz zracnjak sejđ18
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Svjecice
« Odgovori #65 : 06 Studeni, 2020, 06:32:36 »
Stej%u011118, a kad periferni vid zapazi takvo sto kako se neobicno sporo vuce po cesti, odmah se pali alarm da je netko ostao u kvaru. Medjutim nije, to Peza kruza na 1/12 gasa od Gurtnera, samo da se potrosnja spusti u razumne granice, jer ako se hocemo puno voziti, 4.5l je ipak mnogo i dvostruko vise, uz dvostruko manji prosjek brzine kretanja. Nema veceg gusta kad pazljivo doziras Gurtnera 12 ispod polovice gasa, a kad dolazi uzbrdica linearno popustas gas do vrha, i onda se bez gasa spustis. I eto nas na 2l. To sto neki mjere na punom i stalno otvorenom gasu je nebitno, brojke su bitne, a biti gmizavac gdje te auti doslovno gaze je isto kao kad im kidnes. Sve je to isto, jer francuzi su tu negdje s ostalima, danas je to sve isto.


Tko zna Zagreb, sve ce mu biti jasno. Avenija Dubrovnik, od Arene do rotora u Zaprudju. S Pezom vertikalom AC sam prolazio kroz sve one semafore na zeleno, i dan danas su tako uskladjeni.
Probajte to ostvariti, po noci je najbolje da se dobije dojam najviseg nivoa gmizanja. I uz takav tempo gdje su me obilazili, francuski otpad te trazi 4.5l na 100km.
« Zadnja izmjena: 06 Studeni, 2020, 06:36:11 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Svjecice
« Odgovori #66 : 06 Studeni, 2020, 07:20:46 »
Ufff.. stvarno ste alergični svi na pežooeee hahaha...
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"