Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: O radu moderatora (odvojeno iz teme natječaja za moderatora)  (Posjeta: 3925 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Malo se kasno uključujem jer sam na moru pa slabije pratim.
Iz pročitanoga primjećujem da se ide u krivom smjeru ali je Eladio to primjetio i ispravio.
Moderator može biti i curka sa minimalnim znanjem os skuterima,važno je poznavanje propisa foruma i određene kvalitete u razgovoru i komunikaciji sa članovima. Također je važan karakter tj stav kada se Mod nađe usred problema i način na koji će to riješiti.Također smatram da je to častan i odgovoran posao a ne dječje igralište gdje će netko dijeliti banove i opomene kako mu se prohtije.
Po meni ,znanje tehnike nije prioritet nego iskud+stvo,zrelost,tolerancija i kulturna i informatička svijest visokog nivoa.
Jedin koji to otprilike ima je Ivanm,Štef malo zaostaje za njim ali svakim danom napreduje dok su ostali ispod tog nivoa i promjene treba biti po tom pitanju.
NHF
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2012, 22:36:29 eladio »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #1 : 03 Kolovoz, 2012, 13:01:47 »
jedina stvar je da mod mora biti dosta ovdje, jer ima jako puno ljudi koji su jako pametni i pomognu, ali jbg, nema ih ovdje bas....
najvise paznje zahtijeva trznica, a iza nje tehnika, jer one debilne teme i jos debilniji odgovori su za smijeh....


treba biti ok kao mod,ali opet moras se znati zezati...
puno njih, ili je jedno ili drugo...po meni samo IgorNG udovoljava tome....


pola modova je stvarno jako rijetko ovdje i zato se stvaraju problemi
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #2 : 03 Kolovoz, 2012, 13:16:05 »
gle mod mora biti osoba koja je online
mod koji nije online ili dode jemput na 2 tjedna je nista
to je bacanje truda i vremena da se takvome opce slozi moderatorska ovlast
druga stvar mod mora biti osoba koja se od dana kad je mod ponasa neutralno
odnosno nesmije se svaditi i stititi interese svojih prijatelja

vecina moderatora na forumu ne zadovoljava potrebe jer ih ili nema uopce ili ne rade posao (cast izuzecima)
tehnicka sekcija je puna smeca i dezinformacija
garaza je isto tak puna spam projekata a ne projekata
a o kupoprodaji da ne govorim koliko cigana ima

a bome i druge teme treba malo ispolirati i procistiti a to nemogu 2 ili 3 moderatora koja su sada aktivni nego ih treba barem 5 aktivnih

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #3 : 03 Kolovoz, 2012, 13:28:24 »
trznicu treba bolje malo rijesit,tj brisat teme koje ne udovoljavaju pravilima


npr teme tipa prodajem gumu,stanje odlicno,malo vozena,cijena po dogovoru...


ako se vec daje oglas neka ima cijenu,par slika ili barem okvirnu cijenu a ne ono da saljem sliku na zahtijev... sad kao lakse je poslat slike 5-orici ljudi na pm nego jednom stavit u oglas...
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #4 : 03 Kolovoz, 2012, 13:33:39 »
a i mogli bi se oni stari oglasi od prije 2-3 godine izbrisati.. u njima i onako nema ništa poučno a bezveze zauzimaju prek 300 stranica.. kolko li več.. :/

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #5 : 03 Kolovoz, 2012, 13:43:53 »
a i mogli bi se oni stari oglasi od prije 2-3 godine izbrisati.. u njima i onako nema ništa poučno a bezveze zauzimaju prek 300 stranica.. kolko li več.. :/

potpis na ovo!
i jos nesto, da u naslovu oglasa bude za koji skuter, jer ih pola triba otvorit da bi znao sta prodaje i one sto su LOCK-ani da se izbrisu jer smetaju
Weddings are basically funerals with cake.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #6 : 03 Kolovoz, 2012, 13:47:41 »
a i mogli bi se oni stari oglasi od prije 2-3 godine izbrisati.. u njima i onako nema ništa poučno a bezveze zauzimaju prek 300 stranica.. kolko li več.. :/

potpis na ovo!
i jos nesto, da u naslovu oglasa bude za koji skuter, jer ih pola triba otvorit da bi znao sta prodaje i one sto su LOCK-ani da se izbrisu jer smetaju
a i primjetio sam da tamo modovi na ništa ne reagiraju ja imam 2 stara oglasa još od prije par mjeseci, u jednom sam 2x napisao da se locka jer je prodano i još nije zaključan.. znači ovih modova od tržnice nema mjesecima na forumu...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #7 : 03 Kolovoz, 2012, 14:06:28 »
a i mogli bi se oni stari oglasi od prije 2-3 godine izbrisati.. u njima i onako nema ništa poučno a bezveze zauzimaju prek 300 stranica.. kolko li več.. :/

potpis na ovo!
i jos nesto, da u naslovu oglasa bude za koji skuter, jer ih pola triba otvorit da bi znao sta prodaje i one sto su LOCK-ani da se izbrisu jer smetaju
a i primjetio sam da tamo modovi na ništa ne reagiraju ja imam 2 stara oglasa još od prije par mjeseci, u jednom sam 2x napisao da se locka jer je prodano i još nije zaključan.. znači ovih modova od tržnice nema mjesecima na forumu...
u teorij mod bi onda na trznici svaki oglas trebao otvorit, pogledat redovnost bumpa, lockat oglase ovo ono. ono sto pise u kutu ''prijavi moderatoru'' jel to svi modovi dobiju onda obavijest ili?

jer ovako i clanovi foruma mogu pomoc modovim i olaksat im posao, kad vide da oglas nije po pravilu ili da ga treba lockat ili uranjen bump i to.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #8 : 03 Kolovoz, 2012, 14:17:41 »
Mislim da je Jog dobar kandidat za više pozicija, jedino kaj ima kratki fitilj s nepoznatima  :toothy10:

To je prva osobina koju eladio gleda kad bira moderatore. Znači on otpada  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #9 : 03 Kolovoz, 2012, 19:33:33 »
trebalo bi sve sadasnje modove izbacit, i sve nove uzet, jer neki sadasnji modovi si malo previse dopustaju i zahebavaju neke clanove po forumu, tak da ih iz zajebancije na 24 ili 48 sati izbace s foruma, a i ja sam jednom prilikom dozivio "brutalnost" jednog mod-a koji se je malo previse uzivio u ulogu mod-a i prijetio mi da ce sad on ic moje postove citata, da ce me banat ako nadje koju glupost itd itd... ja sam mu se uredno ispricao ako sam ga uvrijedio, medjutim od njegovog mod ponosa nije moga ni rec uredu je ili: ok, i ja sam pogrijesio....! ja sam za ovu garnituru ljudi! I Yog je prvi na popisu (po meni) za biti mod, jer se dosta ekipe (modovi) sprdaju s njim,a lik stvarno zna!

EDIT: Sad vidim da su novi moderatori, i ovi koji jesu su ok! samo tako dalje!! I ovo sto su decki komentirali, trznicu treba dobro odrzavat, moj je prijedlog da se proba napraviti lista u tehnickim pitanjima koja ce biti pri vrhu, i to lista najboljih set-upova, znaci sto najbolje bas s cim i to, onda sve nove teme tipa :"koje rolice da stavim u malossi multivar na serijalu" treba brisat, da se dobije lijepa preglednost, jer je ogroman broj istih tema, recimo za ulje! ja sam sve moguce podatke o ulju dao, kako nac odgovarajuce, na kojim stranicama, sve sve, a jos uvijek se otvaraju nove teme o tome, nepotrebno, sve se vec zna! druga je stvar sto modovi nisu mou temu stavili na vrh, iako ima preko 2500 hitova i vrlo je informativna i daje sav info o svim uljima, zavrsila je na 10oj strani u trgovini! Naravno da se spama po forumu s novim pitanjima o starim temama kada odmah nisu dostupne korisne informacije!
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2012, 19:48:51 marracc »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #10 : 03 Kolovoz, 2012, 20:23:30 »
pise u pravilniku da članovi mojskuter foruma koji su zaradili jedan ili vise banna ne mogu biti moderatori, niti obavljati funkcije istog  :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #11 : 03 Kolovoz, 2012, 20:28:29 »
pise u pravilniku da članovi mojskuter foruma koji su zaradili jedan ili vise banna ne mogu biti moderatori, niti obavljati funkcije istog  :dontknow:

kaj Yog ima bann? ja nemam :)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #12 : 03 Kolovoz, 2012, 20:36:04 »
jog bi jos 24h imao ban, zbog pisanja u tuđem oglasu

al kako vise ne vodim racuna o oglasniku, popustio sam :) <3


« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2012, 20:40:07 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Odg: Natječaj : traže se moderatori
« Odgovori #13 : 03 Kolovoz, 2012, 20:37:40 »
ja imam 2 banna do sada, oba od roberta, lik nema smisla za humor i jednostavno, skonta kao uvredu neku glupost koja nema veze s njim....  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

igora za moda...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: O radu moderatora (odvojeno iz teme natječaja za moderatora)
« Odgovori #14 : 03 Kolovoz, 2012, 22:25:04 »
O trenutnom radu moderatora nema smisla pisat u onoj temi gdje se traže novi moderatori, pa evo nova tema  :frajer:

1. vezano za bannove, prigovore na rad moderatora i sl.

Više sam puta rekao da ovaj podforum ovdje postoji da se riješe svi takvi problemi. Tako da ako ikad itko bude imao ili već ima problema s nekim moderatorom/adminom, neka otvori ovdje novu temu i idemo vidjet šta se da riješiti..

2. vezano za podforume i rad unutar njih..

Kad je u pitanju podforum tržnica gdje prodajate, oglasi tonu sami po sebi, i ne vidim šta vam smetaju stari oglasi. I ako nisu zakljucani, to je samo zato jer moderatori pokusavaju se baviti bitnijim stvarima, kao sto su uredjivanja aktivnih oglasa i naslova i td.. Oni koji potonu u zaborav sami po sebi vise nisu problem..
Po pitanju tehničkog dijela podforuma, inzistirat ću na tome da moderatori počnu malo više brisat totalne nebuloze, i da budu oštriji prema spamu. Također ću inzistirat da se više uređuju naslovi. Ukoliko neke teme su više puta prožvakane, treba ih zaključavati. Slažem se, da ako ima nekih dobrih tema o kojima se puno puta raspravljalo da trebaju biti sticky.


Pošto se povlaći i pitanje mojih kriterija, tehničko znanje i iskustvo je na drugom mjestu, a pozitivan stav uz kulturno ponašanje je na prvom mjestu.  Ali u konačnici sve se svodi na dojam  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: O radu moderatora (odvojeno iz teme natječaja za moderatora)
« Odgovori #15 : 04 Kolovoz, 2012, 16:13:44 »
O trenutnom radu moderatora nema smisla pisat u onoj temi gdje se traže novi moderatori, pa evo nova tema  :frajer:

1. vezano za bannove, prigovore na rad moderatora i sl.

Više sam puta rekao da ovaj podforum ovdje postoji da se riješe svi takvi problemi. Tako da ako ikad itko bude imao ili već ima problema s nekim moderatorom/adminom, neka otvori ovdje novu temu i idemo vidjet šta se da riješiti..

2. vezano za podforume i rad unutar njih..

Kad je u pitanju podforum tržnica gdje prodajate, oglasi tonu sami po sebi, i ne vidim šta vam smetaju stari oglasi. I ako nisu zakljucani, to je samo zato jer moderatori pokusavaju se baviti bitnijim stvarima, kao sto su uredjivanja aktivnih oglasa i naslova i td.. Oni koji potonu u zaborav sami po sebi vise nisu problem..
Po pitanju tehničkog dijela podforuma, inzistirat ću na tome da moderatori počnu malo više brisat totalne nebuloze, i da budu oštriji prema spamu. Također ću inzistirat da se više uređuju naslovi. Ukoliko neke teme su više puta prožvakane, treba ih zaključavati. Slažem se, da ako ima nekih dobrih tema o kojima se puno puta raspravljalo da trebaju biti sticky.


Pošto se povlaći i pitanje mojih kriterija, tehničko znanje i iskustvo je na drugom mjestu, a pozitivan stav uz kulturno ponašanje je na prvom mjestu.  Ali u konačnici sve se svodi na dojam  :toothy11:
super da si otovrio ovakav Topic!
predlozio bih da sam ti i efz budete moderatori ovog podforuma, tako da ko dodje do sukoba s modovima, da nemogu brisat postove preko kojih se prepiremo, pa da se ovdje sve jasno vidi!  :icon_thumright:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: O radu moderatora (odvojeno iz teme natječaja za moderatora)
« Odgovori #16 : 04 Kolovoz, 2012, 18:10:22 »
Pa i do sada se sve jasno vidilo u ovom podforumu, nema brisanja ako je legitimna pritužba...

 :glasses2:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: O radu moderatora (odvojeno iz teme natječaja za moderatora)
« Odgovori #17 : 04 Kolovoz, 2012, 21:10:49 »
kaj se tiče tržnice jedan sam moderator sigurno ne stigne pratit sve oglase i sve podforume na istoj i svaki oglas zasebno pogledat i eventualno korigirat po potrebi..aj si zamislite kolko se dnevno doda novih oglasa i kolko ih se dnevno bumpa..jeste?ok.
i BTW- jel je takav problem stavit P; kod prodaje i K; kod kupovine u naslov da bude preglednije?

još je jedan od problema ljenost članova i otvaranje tema tipa koi skuter uzet i slično,kakvih ima po desetak i više istih jer je teško malo pogledat.
i ljenost za pročitat tu i tam koje pravilo pa nebi bilo bezveznih upita.

@ eladio,drago mi je da su se kriteriji malo pooštrili i da se bude uvelo reda pogotovo u tehnici gdi je sve puno nebuloza i gluposti a tu bi tek trebalo bit reda da ljudi nađu prave informacije i da iskoriste iste.
« Zadnja izmjena: 04 Kolovoz, 2012, 21:13:48 steeef »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: O radu moderatora (odvojeno iz teme natječaja za moderatora)
« Odgovori #18 : 04 Kolovoz, 2012, 22:23:13 »
moze

dnevno imas 2-3 stranice u prodaji i kupovini i par oglasa o skuterima, to ti je pol sata dnevno
bitna je tehnika otvaranja tema, klik kotacicem, potvaras 20 tema odjednom (iz jedne stranice), vecina su samo bumpovi, skrol dole, provjera datuma, ak su novi, provjera naslov, cijena, gasis prelazis na drugu temu

a otvarat temu po temu,gasit jednu vracaj se na oglasnik otvaraj drugu, 5 moderatora ne bi bilo dovoljno

tehnika stef :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Dugi13

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 420
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: O radu moderatora (odvojeno iz teme natječaja za moderatora)
« Odgovori #19 : 04 Kolovoz, 2012, 22:31:27 »
moze

dnevno imas 2-3 stranice u prodaji i kupovini i par oglasa o skuterima, to ti je pol sata dnevno
bitna je tehnika otvaranja tema, klik kotacicem, potvaras 20 tema odjednom (iz jedne stranice), vecina su samo bumpovi, skrol dole, provjera datuma, ak su novi, provjera naslov, cijena, gasis prelazis na drugu temu

a otvarat temu po temu,gasit jednu vracaj se na oglasnik otvaraj drugu, 5 moderatora ne bi bilo dovoljno

tehnika stef :icon_thumright:




 :icon_thumright: