Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc oko bojanja felgi i masaka na skuteru  (Posjeta: 7901 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Pomoc oko bojanja felgi i masaka na skuteru
« : 25 Srpanj, 2012, 19:41:20 »
pozdrav svima! Ispricavam se ako sam otvorio temu u krivoj rubrici  :confused5:

Doslo je vrijeme da i ja svog "ljubimca" malo pobojam na novo na pojedinim mjestima...al nezelim dat nekom majstoru sve na bojanje vec se ja sam zelim oko toga malo potrudit i jos ustedit nesto novaca koje bih inace dao za farbanje tih nekih sitnica koje treba ofarbat ;D  ;D

Trazio sam po forumu dal ima korisnih stvari u vezi bojanja i nasao sam nesto vezano uz plastike ali nigdje nema nista za felge niti nigdje nema detaljnijih objasnjenja (kao sto je vrijeme susenja pojedinih slojeva itd..)

Al posto sam ja potpuni amater kad se o farbanju radi(to govorim zato sto kad bih prije nesto farbao cesto bi mi se dogodilo da mi se farba ili guli ili je jednostavno lose ofarbano, ostane mutno itd...)  molio bih neku dobru dusu da mi malo objasni neke stvari oko bojanja.... :)

najvise me zanima koji materijal koristit(npr. koju oznaku brusnog papira, acrilnu ili mettalic boju,sa lakom ili bez, dal koristit boje u spreju ili one u kantici pa dodavat razrijeđivaca....)  te me najvise od svega zanima koliko trebam vremena ostaviti da se suse pojedini slojevi farbe... ???  Tako da ako netko ima tko mi moze pomoc neka mi te sitnice objasni kao potpunoj neznalici jer ja priznajem odmah to stvarno i jesam  :dontknow:

Hvala unaprijed  :headbang:
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Pomoc oko bojanja felgi i masaka na skuteru
« Odgovori #1 : 25 Srpanj, 2012, 22:32:53 »
 :toothy11: :toothy11: ni ja se ne kontam al bi volio pofarbat u neku drugu boju posto i skut zuto-crni  :icon_scratch: ja bi neku sad bijelu il tamno plavu   :headbang:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: Pomoc oko bojanja felgi i masaka na skuteru
« Odgovori #2 : 25 Srpanj, 2012, 22:44:44 »
:toothy11: :toothy11: ni ja se ne kontam al bi volio pofarbat u neku drugu boju posto i skut zuto-crni  :icon_scratch: ja bi neku sad bijelu il tamno plavu   :headbang:

Meni se najvise svidja kombinacija bijele i perla plave, odnosno vecinom bijele maske i perla plave felge :)
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!