Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: '07 Aprilia SR 70R (Jorge Lorenzo #48 Replica)  (Posjeta: 140908 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #160 : 07 Rujan, 2012, 14:58:15 »
ja sam neki dan prodal jedne nove...ove ostale koje imam doma su sve zbusene na manju masu...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #161 : 07 Rujan, 2012, 15:04:53 »
ja ih imam valjda 40 komada i sve su ko nove :drunken_smilie:

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #162 : 07 Rujan, 2012, 15:56:17 »
radilica je serijala, 7.000 km.

Yasuni je dosta jak za tu Replicu i ostale gusnate 70 sport kiteve.

Klip je izgorel na čelu, zato mi treba novi  :toothy12: :toothy12: mogu ti ovog poklonit da ga staviš u vitrinu  :happy6:

ventilvar je došao uz S6 R/T vario, nemislim ga ni stavljat, ostavit ću serijsku vanjsku polugu, ne radi anlasera, nego radi toga kaj nemam alat za skidanje koji uhvati u centru, ili kompresor.

Role su danas isprobane serijske crne piaggio (6,2?) i sve ispod toga je prelagano na ovom sad setupu kak je , Next ispuh, dizna 74, medium (narančasti) centralni feder koji se dobi uz vario.

Mislio sam da če vario nešto napraviti, ali vjerojatno je ovo preslab cilindar da bi se vidlo zasad, dok se ne stavi nešto jače.

jel ima tko koje original role viška od Piaggio makine?

najjaci si majkemi, a r1200 nije bio jak za replicu, jos si pricao da si vozi roxa sa stock cilindrom i c21, a sad je ovaj CITY 16 prejak?
to je spuh taman za replicu, ima sirok powerband 10500-12000 pa ga u tom rasponu mozes postelat na sve base cak i neke midrace cilindre

nije mi jasno zasto ljepo odma nisi tako slozio i postelao, islo bi super i odlicna kombinacija za svaki dan

nisam upućen u to koju radilicu imaš, ako je stock, samo yasini r dolazi u obzir, to je max..
nikakvi c16 ni niš slično na serijsku radilicu.
a mhr replica sa yasuni r je provjerena kombinacija, niš prejako, onak solidno za vozit..
da se sa 17.5 al bolje 19 naravno.. tak ja za sebe sad pripremam put za yasunija opet jer mi je ovaj leovince tt preslab za taj kit..
a kaj će ti novi klip na replici ak ima tak malo km? pa ti klipovi idu bez problema i više od 20000km ak je sve okej poštelano..
osim ako misliš nekom donirat stari klip jer meni baš treba neki bolji od mojega ;D
taj ventilvar jbg trebo si na to mislit, dakle nema anlasera i morat ćeš ga skidat sa kompresorom..
uglavnom dosta nepotreban dio..
a za variomat nemam pojma koje role idu al ak su u garnituri tak lagane meni se čini da je to gramaža za minarelli..
probaj sa težima pa vidi..

Bravo, pohvalno  :omfg: :angry7:

kako mhr koristi lakse role nego mhr 2008, a kao isti su, i kod pia dode MHR vario s 3,5 i 3,8 rolicama, pa nije za minareli, nego je od pia prilagoden minareliju no nebitno
za cnc, stvarno neznam zasto nevalja, osim sto nema alnaser, dobije se koji rpm , drugaciji kut penjanja remena, i uz to malo laksi nego seriski, i uredno se stavi od stock ventilvara onaj plasticni ventilator na koji ide metalna kruna

da nije bilo alfe efz-a i slow-a i dan danas bi zx ili nardo bili nazastupljeniji aspusi u `rvata
pricam o onome sta sam probao, city 16 imam i za pia i za mina, i auspuh odlicno radi i na due+ kao i na dr evu (cak ga jedan decko vozi na stock cilindru, krece na malo visocijim okretajima ali vozi, nije ideala trebalo bi to malo nastelat sve skupa, ali MOZE vozit skroz normalno)

nemoj se ti nac uvrijeden, ali pun je forum tih pretpostavljenih i neprovjerenih informacija, a svi su najpametniji i znaju najbolje, procitaju uvod knjige o 2t tuningu i vec se rade izracuni kanala i svega ostalog, a nisu skoro ni carb promjenili, nekad se zapitam ima li razloga da uopce dolazim tu :dontknow:

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #163 : 07 Rujan, 2012, 16:46:45 »
imam ti ja original od piaggia starijeg,6,7 gr su ak oces probat  :)
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #164 : 07 Rujan, 2012, 17:03:48 »
Josip, a sad bi ipak složil to malo ozbiljnije pa da s ei vozim, ja ti godišnje tak itak napravim s tim čudom oko 1000 km, ak i tolko.

R1200 je bil prejak, i to mnogo  :toothy12: :toothy12: Znal sam ja to odma, i prije nek sam probal, ali sam htel probati.  :happy6: :happy6: :toothy9: Rox je bil na stock cilindru, Team 50 klip i C21, i išel je pristojno i dugo.
Nisam ja rekel da je City16 prejak, nego je jači od Ra sigurno, ali i 500 kuna skuplji, a vjerujem da bi Replica išla dobro s Rom, a jači auspuh za ubuduče ako želi mkaj složiti imam.

Nisam odma, mlad i nadobudan, na greškama se najbolje uči  :icon_thumright:

CNC ventilvar budem stavil, meni ni netreba anlaser, samo si moram alat nabaviti za skidanje varia onda  :icon_thumright:

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #165 : 07 Rujan, 2012, 17:27:38 »
Josip, a sad bi ipak složil to malo ozbiljnije pa da s ei vozim, ja ti godišnje tak itak napravim s tim čudom oko 1000 km, ak i tolko.

R1200 je bil prejak, i to mnogo  :toothy12: :toothy12: Znal sam ja to odma, i prije nek sam probal, ali sam htel probati.  :happy6: :happy6: :toothy9: Rox je bil na stock cilindru, Team 50 klip i C21, i išel je pristojno i dugo.
Nisam ja rekel da je City16 prejak, nego je jači od Ra sigurno, ali i 500 kuna skuplji, a vjerujem da bi Replica išla dobro s Rom, a jači auspuh za ubuduče ako želi mkaj složiti imam.

Nisam odma, mlad i nadobudan, na greškama se najbolje uči  :icon_thumright:

CNC ventilvar budem stavil, meni ni netreba anlaser, samo si moram alat nabaviti za skidanje varia onda  :icon_thumright:

onda fino uzmi city 16, novi 19 stage6, radilicu stavi neku bgm (cca100njak €) i ona ti je pogodna i za neki jaci setup i miran si, nece trosit previse ic ce vrhunski za svaki dan i bezbriznu voznju i vise nego dovoljno, a opet mozes kruzat s pola gasa a ima snage i za pretjecanje
kad slazes izdvoji koju kunu vise, nece ti bit zao, uzmi city16, ima snage iz niskih okretaja cak i vise nego R, jer je konstrukciski isti ko i city R za minareli, a slow rider je usporediva i dossao do zakljucka da jaci od obicnog R-a i da bi isao na soluciju city 16 a vozio je malossi sport, a o tome sam vec pisao  :icon_thumright:
ako nebude srece s ovim variom uzmes multivar 2000 i ko bog, on je best buy za pia grupaciju
kompresor od 25l imas vec za 500-600kn novi, a odlicna stvar, napumpas gume i ispuses racunalo i svasta nesto  :toothy12:


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #166 : 07 Rujan, 2012, 17:43:11 »
pa jasno da setup ovisi o tome kolko imaš godina... neda ti se skakati po križanjima ko jarac..
ja sam se vozio sa nardom mjesec i pol a i da nije zacviko kit prodao bi ga ovak i onak jer sam skužio da je takvo startanje na 9000 okr preteško za moju kičmu.. ak imaš malo više godina ko ja (38) preporučam ti slabiji spuh i normalniji start..
3alfa3 se najduže vozio sa yasuni R-om jer je za grad najvozniji, a i ja se uskoro vraćam na taj spuh..

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #167 : 07 Rujan, 2012, 18:06:17 »
pa jasno da setup ovisi o tome kolko imaš godina... neda ti se skakati po križanjima ko jarac..
ja sam se vozio sa nardom mjesec i pol a i da nije zacviko kit prodao bi ga ovak i onak jer sam skužio da je takvo startanje na 9000 okr preteško za moju kičmu.. ak imaš malo više godina ko ja (38) preporučam ti slabiji spuh i normalniji start..
3alfa3 se najduže vozio sa yasuni R-om jer je za grad najvozniji, a i ja se uskoro vraćam na taj spuh..

e jbg sada ivane, onda se treba vozit stock skuter i miran ko mirna maras
kad je vec uzeo replicu neki iskoristi njen potencijal, a kvacilo se moze nastelat da krece i normalnije s malko proklizavanja, ali to je sad nesto drugo
i city je pun pogodak, jer se moze vozit normalnije jer imam momenta, a kad je i kit takav da ima dosta momenta (u ovom slucaju replica) onda se moze postelat da krece skoro ko stock skuter bez trzaja i poskakivanja

u biti, vise sam dosadan sam sebi, ti marek uzmi sta oces, ja sam ti dao dobronamjeran savjet a ti na kraju odluci sta ces kupit  :dontknow:

mislim da jos nije bilo city 16 kad je alfa uzimao i nedavno je reko da je to idealna kombinacija, a i do nedavno se mislilo da je on isti ko c16 samo sta jos ima homologaciju za cestu tako da ga se izbjegavalo

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #168 : 07 Rujan, 2012, 18:22:28 »
pa jasno da setup ovisi o tome kolko imaš godina... neda ti se skakati po križanjima ko jarac..
ja sam se vozio sa nardom mjesec i pol a i da nije zacviko kit prodao bi ga ovak i onak jer sam skužio da je takvo startanje na 9000 okr preteško za moju kičmu.. ak imaš malo više godina ko ja (38) preporučam ti slabiji spuh i normalniji start..
3alfa3 se najduže vozio sa yasuni R-om jer je za grad najvozniji, a i ja se uskoro vraćam na taj spuh..

e jbg sada ivane, onda se treba vozit stock skuter i miran ko mirna maras
kad je vec uzeo replicu neki iskoristi njen potencijal, a kvacilo se moze nastelat da krece i normalnije s malko proklizavanja, ali to je sad nesto drugo
i city je pun pogodak, jer se moze vozit normalnije jer imam momenta, a kad je i kit takav da ima dosta momenta (u ovom slucaju replica) onda se moze postelat da krece skoro ko stock skuter bez trzaja i poskakivanja

u biti, vise sam dosadan sam sebi, ti marek uzmi sta oces, ja sam ti dao dobronamjeran savjet a ti na kraju odluci sta ces kupit  :dontknow:

mislim da jos nije bilo city 16 kad je alfa uzimao i nedavno je reko da je to idealna kombinacija, a i do nedavno se mislilo da je on isti ko c16 samo sta jos ima homologaciju za cestu tako da ga se izbjegavalo

City16 je u svim režimima rada bolji od R, i s niskoh i preko 10, +širi powerband?
Jel može City16 vrtjeti TPR ili S6R mkII i slične highmid setupove, ili bi za to ipak bolje bilo ostaviti si R1200. Jer razmišljam ili uzet Yasuni R i ostavit R12, ili zamijenit R12 za City16, jer on po ovim riječima može gurat od serijale do nekog Due+ ?? :dontknow: :dontknow:
« Zadnja izmjena: 07 Rujan, 2012, 19:33:43 Marekk »

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #169 : 07 Rujan, 2012, 20:47:50 »
pa jasno da setup ovisi o tome kolko imaš godina... neda ti se skakati po križanjima ko jarac..
ja sam se vozio sa nardom mjesec i pol a i da nije zacviko kit prodao bi ga ovak i onak jer sam skužio da je takvo startanje na 9000 okr preteško za moju kičmu.. ak imaš malo više godina ko ja (38) preporučam ti slabiji spuh i normalniji start..
3alfa3 se najduže vozio sa yasuni R-om jer je za grad najvozniji, a i ja se uskoro vraćam na taj spuh..

e jbg sada ivane, onda se treba vozit stock skuter i miran ko mirna maras
kad je vec uzeo replicu neki iskoristi njen potencijal, a kvacilo se moze nastelat da krece i normalnije s malko proklizavanja, ali to je sad nesto drugo
i city je pun pogodak, jer se moze vozit normalnije jer imam momenta, a kad je i kit takav da ima dosta momenta (u ovom slucaju replica) onda se moze postelat da krece skoro ko stock skuter bez trzaja i poskakivanja

u biti, vise sam dosadan sam sebi, ti marek uzmi sta oces, ja sam ti dao dobronamjeran savjet a ti na kraju odluci sta ces kupit  :dontknow:

mislim da jos nije bilo city 16 kad je alfa uzimao i nedavno je reko da je to idealna kombinacija, a i do nedavno se mislilo da je on isti ko c16 samo sta jos ima homologaciju za cestu tako da ga se izbjegavalo

City16 je u svim režimima rada bolji od R, i s niskoh i preko 10, +širi powerband?
Jel može City16 vrtjeti TPR ili S6R mkII i slične highmid setupove, ili bi za to ipak bolje bilo ostaviti si R1200. Jer razmišljam ili uzet Yasuni R i ostavit R12, ili zamijenit R12 za City16, jer on po ovim riječima može gurat od serijale do nekog Due+ ?? :dontknow: :dontknow:

nemoze bas tpr i s6r mkII koji je sad jos jaci nego prethodnik, mislim moze ali to nije to, on je nesto slabiji od narda ali je dobar iz niskih okretaja
radi na stock termo grupi, ali idealno pokriva sve base i low midrace cilindre, a s replikom se slaze po mom misljenju idealno, jer je yasuni r ne iskoristava 100% zbog nesto nizeg peak powera, dok je c16 jaci od narda sto je opet overkill za repliku, a city je taman izmedu, dobar iz niskih, ima momenta i uz to jos jako sirok powerband tako da bi ti bilo steta da ne uzmes to kad vec kupujes novo
ako u buducnosti planiras nesto jace ostavis taj r1200, a ti sad kako hoces  :dontknow:

Offline Sonny br.11

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mače
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSetup: Naturpijani polini
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #170 : 07 Rujan, 2012, 21:19:58 »
najboje uzmi od člana mhr-team naturpijani evo2 i letiš po bedexu :happy6:
Ak me netko traži, ja sam u garaži, tjuniram svoj motor stari xD..

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #171 : 08 Rujan, 2012, 14:39:14 »
Več sam dosadan s ovim auspusima i svim, ali imam još pitanje.
Jel Yas R napred ima zakretnu onu flanđu koja ide na cilindar kak i večina auspuha ima tog ranga , tj nije zašvasana i fiksna kak na serijskom spuhu? (nemislim da se skida i da ima federe)

R bi čak za serijalu i neki gus 70 bio bolji od City16, a to mi je i najbitnije! jer moram napomenuti da mi Replica 70 nije bila prva opcija nego je tek tako doletila dobra ponuda za nju pa sam ju uzeo umjesto gusa 70.

Nađe se i novi City16 za 1800, a imam sad jednu ponudu za novog zapakiranog Ra za manje od 1100kn pa mi izgleda primamljivije još  ;D

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #172 : 08 Rujan, 2012, 14:52:30 »
kolko se sjećam rekel si da je replika uletela,a da posle uzimas jače...
ako nemislis uzimat jače od gusa tipa malossi sport onda uzmi r jer je dobra prilika stvarno...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #173 : 08 Rujan, 2012, 14:57:36 »
kolko se sjećam rekel si da je replika uletela,a da posle uzimas jače...
ako nemislis uzimat jače od gusa tipa malossi sport onda uzmi r jer je dobra prilika stvarno...

da, u tom rangu nešto, S6 streetrace/TP trophy.
 :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #174 : 08 Rujan, 2012, 14:58:09 »
Več sam dosadan s ovim auspusima i svim, ali imam još pitanje.
Jel Yas R napred ima zakretnu onu flanđu koja ide na cilindar kak i večina auspuha ima tog ranga , tj nije zašvasana i fiksna kak na serijskom spuhu? (nemislim da se skida i da ima federe)

R bi čak za serijalu i neki gus 70 bio bolji od City16, a to mi je i najbitnije! jer moram napomenuti da mi Replica 70 nije bila prva opcija nego je tek tako doletila dobra ponuda za nju pa sam ju uzeo umjesto gusa 70.

Nađe se i novi City16 za 1800, a imam sad jednu ponudu za novog zapakiranog Ra za manje od 1100kn pa mi izgleda primamljivije još  ;D

objasnio sam ti jako detaljno, neznam koji dio ne kuzis  :dontknow:

da hvala bogu da se okrece
cisto sumljam da ces ga ganjat na serijali, jer dobro postelani gus trosi manje nego stock cilindar s yasuni r
a ako ces minimalno ic na gus, onda ti tu dode na isto, r ili city16 (osim u 700kn)
ja sam govorio o replici, da je slozis s city16 cisto sumnjam da bi iso ni na jace ni na slabije, vozio bi to i bio miran

uzmi taj r i slozi to i vozi

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #175 : 08 Rujan, 2012, 15:14:03 »
....Yasuni R nema flanđu,fiksan je na grani..... :icon_thumright:

..za Piaggio su svi auspusi bez brtve,malo se mogu zakretat... :dontknow:

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #177 : 08 Rujan, 2012, 15:53:46 »
svi za piaggio imaju da se da zakretat...
a ovaj zxr nije za piaggio(mislim slika zxra)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Marekk

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: '07 SR 50R Lorenzo
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: Due+ Limited
  • MojSpuh: Yasuni C16/07
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #178 : 08 Rujan, 2012, 17:53:36 »
svi za piaggio imaju da se da zakretat...

to i trebam jer mi je zadnja guma 140  :icon_thumright:

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: 2007 Aprilia SR 50R (Jorge Lorenzo #48 Replica)
« Odgovori #179 : 08 Rujan, 2012, 20:29:52 »
svi za piaggio imaju da se da zakretat...

to i trebam jer mi je zadnja guma 140  :icon_thumright:

..i meni je bila 140 pa mi je svaki auspuh za Piaggio normalno štimao.... :icon_scratch: