Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zmigavci u retrovizorima  (Posjeta: 8685 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #20 : 24 Studeni, 2006, 11:15:32 »
ma kakvi kobno, više zabavno :laughing7: :laughing7:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #21 : 26 Studeni, 2006, 00:05:06 »
mogu te zamislit kako žmigaš nogom!  :headbang:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #22 : 01 Prosinac, 2006, 00:23:45 »
 ;D ;D ;D
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #23 : 08 Prosinac, 2006, 15:01:45 »
ma kakvi kobno, više zabavno :laughing7: :laughing7:
Slazhem se :toothy9:Najveći gušt mi je vozit vespu,vozin se ko čovik penzionerski a na skuteru san cili napet.
Vespa je zakon :weed: :joks:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #24 : 10 Prosinac, 2006, 10:46:44 »
Trebalo bi u vespaski pokret ukljuciti udruge i stranke umirovljenika!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #25 : 28 Prosinac, 2006, 23:37:17 »
Ti bi baš pomagao našem mirovinskom fondu ... :laughing7: 
Mislim reć da bi  umirovljenici (većina, svoju pok. nonu ne računam, koja se volila voziti) pomrli od straha, sjedajući općenito na bilo koji motor, a kamo li na ovako, neki zahtjevni (dok ga ne skužiš), kao što je Vespa...
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #26 : 02 Siječanj, 2007, 18:52:42 »
Malo nam se razvodnila tema Styling skutera.To znači da ste pomogli u svim segmentima tako da ljudi nemaju šta pitat.Samo kliknu i naću u ovoj temi šta ih zanima.SVAKA ČAST :headbang: :notworthy:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #27 : 03 Siječanj, 2007, 23:44:33 »
prekinite spammat

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #28 : 04 Siječanj, 2007, 08:08:45 »
ako imaš kaj pametnog kaži a ovo ostavi za sebe šugi.ima praf streetruner pozaspali ste svi niš se ne događa i nema niš pametnog.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #29 : 05 Siječanj, 2007, 02:37:27 »
meni su dane ovlasti da pazim na ovaj dio foruma i da na nesto lici i ja cu se za to i brinuti!

ova tema je otvorena da bi se raspravilo o zmigavcima u retrovizorima(ako pogledas,vidjet ces da se tema tako i zove) i namjenjena je da se u njoj napisu ideje kako bi se to napravilo,a ne da vi na jednoj od dve stranice teme pisete o tome kako se na vespi daje zmigavac nogom i kako treba pozvat umirovljenike i kaj ja znam kaj sve niste tu natrkeljali!

ova tema i ovaj dio foruma nisu namjenjeni za takve price nego ona tema na dnu stranice,zove se offtopic,tamo mozes napisat kak te jutros probudio vlastiti smrad nogu i svi cemo se tome nasmijat i napisat neki svoj komentar i niko ti rijec nece rec kaj si to tamo napisao!

ne zelim bit bezobrazan i znam da si puno stariji od mene i da bi mi mogao biti tata, ali isto tako znam da sam u pravu i da nisam nebi ti rijec rekao!


ako zelimo da ovaj forum lici na nekaj i da se probije moramo se drzati nekih pravila
« Zadnja izmjena: 05 Siječanj, 2007, 02:40:36 Sugi car »

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #30 : 05 Siječanj, 2007, 03:08:22 »
ako imaš kaj pametnog kaži a ovo ostavi za sebe šugi.ima praf streetruner pozaspali ste svi niš se ne događa i nema niš pametnog.

mrcina ??


ako imas TI sta pametnoga kazi? nis se ne dogadja nije razlog da ovako zaseremo..

sugi mi se javio da vise ne zeli moderirat, jer da mu nije gust, da vise vremena provodi na ciscenje nego na citanje i savjetovanje i slicno..


i ja ga razumjem..

covjek lijepo zamoli, a uopce nije napadan, nit je strog.. uputi na mjesto za zezanciju..  a vi ovako


i puno je napravio na tuningu, i da ti sad zatreba pomoc, prvi bi ti pomogao da se skuter popravi..

to vrijedi za sve


nije u hipijevskom duhu uzimati si slobodu na racun drugoga , ..umoran sam , dok ovo pisem, mozda sutra budem nesto drugacije napisao , ali tuzan sam jer se decke sputava i retorikom davi, a dogovorili smo se da tuning kao takav necemo spamat  :dontknow:

idem spavat  :(


Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #31 : 05 Siječanj, 2007, 09:12:03 »
Sugi je moderator na ovom podforumu i ima pravo. Nismo svi jednaki, netko želi potpuno čiste topice, netko će dopustiti i malo zajebancije (jasno, ako se ne pretjera).
Dakle, Sugi, imaš metlu i pometi sve postove za koje smatraš da im nije mjesto ovdje, bez obzira na to tko je autor.
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #32 : 05 Siječanj, 2007, 09:34:01 »
Sugi je moderator na ovom podforumu i ima pravo. Nismo svi jednaki, netko želi potpuno čiste topice, netko će dopustiti i malo zajebancije (jasno, ako se ne pretjera).
Dakle, Sugi, imaš metlu i pometi sve postove za koje smatraš da im nije mjesto ovdje, bez obzira na to tko je autor.

Slazem se! Dajte ljudi otisli smo stvarno predaleko u spammanju, broj clanova raste a i dosta gostiju pregledava forum, nakon sto procitaju dolaze do zakljucka da je ovdje hrpa sarlatana!!!

Molim da se svi topici koji uvelike odstupaju od teme budu pobrisani...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #33 : 05 Siječanj, 2007, 12:06:47 »
svaka cast, treba uvest drasticne mjere kako vidim. Sad cu se i ja malo aktivnije ukjucit u nadzor stylinga, sve se brise premijesta, locka.
ako smo lijepo zamolili, pa ne razumijem sta je tako tesko suzdrzat se od komentara koji nemaju veze s temom.
toliko podforuma a ni to nije dovoljno nego se mora spammat i po onome za sto smo se dogovorili da nema spamanja.

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #34 : 13 Siječanj, 2007, 21:51:29 »
Ima za speedfight 2 kupiti retrovizore sa ugrađenim ledicama.cijena za 2 kom cca 250 -300 kn.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #35 : 13 Siječanj, 2007, 22:25:22 »
Ima za speedfight 2 kupiti retrovizore sa ugrađenim ledicama.cijena za 2 kom cca 250 -300 kn.

Daj sliku i navoj retrovizora, promjer + korak... Ako je standardni metricni navoj onda uz oznaku M navesti velicinu promjera... npr. M8...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zmigavci u retrovizorima
« Odgovori #36 : 13 Siječanj, 2007, 22:29:26 »
Sve ko na standardu za peugeot jer je to retrovizor za speedfight.M8 je promjer.U ponedjeljak ću provjeriti dali ih još ima pa ću ih poslikati i staviti na forum.