Općenito > Oprema

Ls2 Kacige

(1/6) > >>

stunt_master:
Zna ko o njima sta ?

Naletio dns na njih i ima ih od 650 do 2500 kn....

Probavao te od 650 i daleko udobnijee i ljepse  u usporedbi sa nekim vecim i skupljim markama
, predobre su ugl ali me zanima njihova kvaliteta..zna li tko ista o njima ? i da made in china su al opet mogu valjda i zuti ako se potrude nes dobro napravit  :dontknow:

stunt_master:
Iko ista ??

fleky911:
ima moja cura ls2 al još nije pala sa motora da vidimo kvalitetu  :icon_biggrin:

Aprilia97:

--- Citat: fleky911 - 02 Srpanj, 2012, 16:29:46 ---ima moja cura ls2 al još nije pala sa motora da vidimo kvalitetu  :icon_biggrin:

--- Kraj citata ---

Gurni ju da vidimo  :toothy3:


Čitam po drugim forumima i po googleu govore da je dosta dobra,ako je nekim slučajem možeš isprobat probaj  :icon_thumright:

stunt_master:
Daleko udobnija od suomy,nolan,vemar,airoh,hjc i jos par sam ih probao,ljepsa takoder,grafike predobre... U nas ih jos bas nema al u srbiji su ludi za njima kolko vidim i svi ih hvale kao extra za tu cijenu , i da nasao sam da je to spanjolska firma al kinezi proizvode i da su jedino te kacige od svih koje kinezi proizvedu dobili sva moguca odobrenja i certifikate kao kvalitetne i cak se na dakar rellyu koriste  :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju