Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: namotaji paljenje  (Posjeta: 9838 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: namotaji paljenje
« Odgovori #20 : 13 Svibanj, 2008, 23:26:41 »
ima brnic ja mislim to jest ima komplet instalaciju pa valjda ima i to  :laughing6: :laughing6:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: namotaji paljenje
« Odgovori #21 : 14 Svibanj, 2008, 00:16:40 »
evo posto sam surfao po netu u nadi da cu naci kako popraviti namotaje na najjednostavniji nacin.naletio sam na nesto predobro baterijsko paljenje jel ima toga na skuterima

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: namotaji paljenje
« Odgovori #22 : 14 Svibanj, 2008, 23:11:02 »
btw da te pitam kak si to uopce smrdao? koji vijak si prevelik stavio onaj na propeleru??

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: namotaji paljenje
« Odgovori #23 : 30 Rujan, 2009, 17:52:27 »
da nebih dizao novu temu, ja sam evo neki dans jebao skroz namotaje i sada neznam sto da radim, vidim nitko na forumu ne prodaje sve sam pretrazio..

dali pasu namotaji s nekog drugog skutera tipa piaggio ili minareli?

meni samo trebaju namotaji isti ovakvi kakve je neer sjebao bez magneta, sjwebao sam ih na isti nacin kao i on..ht
neer kako si ti to rjesio

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: namotaji paljenje
« Odgovori #24 : 30 Rujan, 2009, 18:03:20 »
da nebih dizao novu temu, ja sam evo neki dans jebao skroz namotaje i sada neznam sto da radim, vidim nitko na forumu ne prodaje sve sam pretrazio..

dali pasu namotaji s nekog drugog skutera tipa piaggio ili minareli?

meni samo trebaju namotaji isti ovakvi kakve je neer sjebao bez magneta, sjwebao sam ih na isti nacin kao i on..ht
neer kako si ti to rjesio
ja imam namotaje i magnet sa 100cc nisam siguran oće li pasati konektor na konektor od 50cc struje(ako i ne paše vjerojatno se daju žice skombinirat nekak i to bi vjrerojatno možda radilo), ali sam siguran da paše od 50cc magnet i namotaji na 100cc radilicu uz komplet 50cc ožičenje.

Pa ako nigdje ne bi našao ja ti pošaljem ove da probaš ako pašu kupiš, ako ne onda neznam, vratiš  :icon_biggrin:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: namotaji paljenje
« Odgovori #25 : 30 Rujan, 2009, 18:39:04 »
sumnjam da ce odgovarat no sve jedno poslikaj pa mi posalji na PM pa cemo vidjet, a jeli itko zna dali pasu namotaji sa minareli ili piaggio?

ja sad imam ovdje 2 para instalacija imam one iz 2005. godine i ove iz 2007. godine nove skroz...