Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha r-125  (Posjeta: 13264 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline K...I...K...O

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #20 : 15 Kolovoz, 2008, 15:02:10 »
evo i ja se neš premišljam možda bi uzo yamahu r-125...al mi se čini da to neide niš...dal bi dobio možda sta na brzini sa drugim spuhom il tako nečim???

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #21 : 15 Kolovoz, 2008, 17:16:31 »
evo i ja se neš premišljam možda bi uzo yamahu r-125...al mi se čini da to neide niš...dal bi dobio možda sta na brzini sa drugim spuhom il tako nečim???
yamaha r 125 je u svemu mogucem bolja od cagive mito 125,mito je bolji za 0,1m u kocenju i normalno u krajnjoj,ipak je 2t,max brzina yamahe 140km/h,sve bi dal za tu yamahu,ovi dvotakte prdilice nebi,4t i spulju i deri...ova yamahica je mlada sestra r6-ice,nabijes akrapovica od r6 i gas,to mi je najljepsa 125,makar ni meggeli nije los ,ova lezaljka je preljepa,stavis kit od 15ks i mos vozit bez brige sa a1 kategorijom,tak da yamaha ili megelli???-po meni..

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #22 : 15 Kolovoz, 2008, 19:09:46 »

yamaha r 125 je u svemu mogucem bolja od cagive mito 125,mito je bolji za 0,1m u kocenju i normalno u krajnjoj,ipak je 2t,max brzina yamahe 140km/h,sve bi dal za tu yamahu,ovi dvotakte prdilice nebi,4t i spulju i deri...ova yamahica je mlada sestra r6-ice,nabijes akrapovica od r6 i gas,to mi je najljepsa 125,makar ni meggeli nije los ,ova lezaljka je preljepa,stavis kit od 15ks i mos vozit bez brige sa a1 kategorijom,tak da yamaha ili megelli???-po meni..

bolja je od Mita samo zato jer manje troši
 :umroodsmijeha: :umroodsmijeha: :umroodsmijeha: Toj je Yamahi plafon nekih 115-20 km/h ako i tolko. 125 2t ide realnih ~160 km/h
ovo s Akrapom ti i nije bas najbolja ideja  :toothy9:
Megelli - kolko para tolko muzike - http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,99163.0.html

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #23 : 16 Kolovoz, 2008, 01:34:05 »
ma ja yamaha r 125 bolja u svem LOL bolja je što manje troši i trajnije je al se nema šanse mjerit u ubrzanju i kranjoj ne more ni blizu ić ko mito
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #24 : 16 Kolovoz, 2008, 20:24:28 »

gledaj rezultate na kraju...

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #25 : 16 Kolovoz, 2008, 21:53:50 »

gledaj rezultate na kraju...

Yamaha ima bolje rezultate jer 4t ima povoljniju krivulju momenta od 2t, tj. povuce vec iz nizih okretaja, ali ovo je zatvoreni Mito, 15ks. Uspoređivali su zatvoreni Mito s Yamahom jer nema smisla uspoređivat otvorenu 125 2t s 4t, pogotovo ne na stazi. 

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #26 : 17 Kolovoz, 2008, 20:46:47 »
mala ninja 250ccm 4t se ne moze mjerit sa rs-om ili mitom otvorenim, a kamoli 125 4t.

daj kanite se gluposti.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: yamaha r-125
« Odgovori #27 : 18 Kolovoz, 2008, 09:24:29 »
...a tek velika ninja! nažalost, momak ima 18 godina i dalje!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT