Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dilema namotaji morini karb morini ditech  (Posjeta: 4706 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline amirdjonlic

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški
  • TwoStrokeDirectInjection
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force TSDI
  • Moja Kaciga: AwA helmets
Odg: dilema namotaji morini karb morini ditech
« Odgovori #20 : 06 Lipanj, 2012, 14:57:26 »
Dino  :headbang:  :notworthy:

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: dilema namotaji morini karb morini ditech
« Odgovori #21 : 06 Lipanj, 2012, 16:37:59 »
Dino  :headbang:  :notworthy:

cujte vi "bosanci" (bez uvrede drugima), to sta magnet gore ide bez kajle ne znaci da ce bit dobro i radit, i da se nece za 5tkm rasarafit i pomaknut te razletit, ide i klip bez karika unutra, ide i variomat bez rolica i lezaji bez semeringa... sve ima svoj razlog zasto je unutra... kakvo minarelli paljenje u morini? daj, sve ima svoje i svoj balans kak mora ic

vi slazite svoje skutere kak ocete, nemojte drugima davat vase FUŠ METODE, zadrzite to za sebe i svoje "frendove" ! ! !  

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: dilema namotaji morini karb morini ditech
« Odgovori #22 : 06 Lipanj, 2012, 16:52:23 »
cujte vi "bosanci" (bez uvrede drugima), to sta magnet gore ide bez kajle ne znaci da ce bit dobro i radit, i da se nece za 5tkm rasarafit i pomaknut te razletit, ide i klip bez karika unutra, ide i variomat bez rolica i lezaji bez semeringa... sve ima svoj razlog zasto je unutra... kakvo minarelli paljenje u morini? daj, sve ima svoje i svoj balans kak mora ic

vi slazite svoje skutere kak ocete, nemojte drugima davat vase FUŠ METODE, zadrzite to za sebe i svoje "frendove" ! ! !  

Koji si ti klipan druze.

Pa ovo je FUŠ tema, tj kako izvaditi orginal struju pa staviti neku drugu.A i jos jednom da ti ponovim za kajlu,italkit racing struja nema kajlu....sta cemo sa tim?


EDIT

I to sto sam ja na ditecha stavio minareli struju to ne znaci da je ona najbolje pasala nego da nisam imao drugu ;D a kako rekoh bilo je to prije 5 godina i dan danas ide OK.


PS:
I nisam ti ja bosanac ja sam ti jugosloven,ja sam polagao titovu pionirsku zakletvu ;D
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2012, 17:11:45 dino73n »
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16959
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: dilema namotaji morini karb morini ditech
« Odgovori #23 : 06 Lipanj, 2012, 17:36:27 »
ajd decki dajte mi pomognite i objasnite kak tocno to ide minarelli paljenje na morini bolcnu i kak izvest da se ne rotira rotor na bolcni i da samostalno mjenja kut paljenja

THX unaprijed

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: dilema namotaji morini karb morini ditech
« Odgovori #24 : 06 Lipanj, 2012, 21:27:26 »
Doci ce mi taj mutant kojeg sam preradio za dan dva da mu promjenim remen i rolne pa cu malo poslikati kako sam to izveo jer ni sam se vise ne sjecam.  Vec sam u svom prvom postu u ovoj temi rekao da sam "uglavio " struju od minarelija i da ne paše na šaraf i da se da pripasati ako je bas "nužno"

A ovu pricu o kajli i obletanju magneta objesim macku o rep :)

Znaci na Golfu VI na 2.0TDI motoru koji kosta kao 5 novih skutera na remenici bregaste osovine nema kajle i samo konus drzi i nikad ne obleti. I tako je bilo i na Golfu 1 i 2 i 3 i 4 i 5 i tako ce uvijek biti. Da tako magneti obleću i spadaju ne bi nam trebali radapcigeri da ga skinemo sa radilice nego samo odvrni saraf i skini ga rukom.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: dilema namotaji morini karb morini ditech
« Odgovori #25 : 07 Lipanj, 2012, 07:52:49 »
Doci ce mi taj mutant kojeg sam preradio za dan dva da mu promjenim remen i rolne pa cu malo poslikati kako sam to izveo jer ni sam se vise ne sjecam.  Vec sam u svom prvom postu u ovoj temi rekao da sam "uglavio " struju od minarelija i da ne paše na šaraf i da se da pripasati ako je bas "nužno"

A ovu pricu o kajli i obletanju magneta objesim macku o rep :)

Znaci na Golfu VI na 2.0TDI motoru koji kosta kao 5 novih skutera na remenici bregaste osovine nema kajle i samo konus drzi i nikad ne obleti. I tako je bilo i na Golfu 1 i 2 i 3 i 4 i 5 i tako ce uvijek biti. Da tako magneti obleću i spadaju ne bi nam trebali radapcigeri da ga skinemo sa radilice nego samo odvrni saraf i skini ga rukom.

ajd poslikaj mada razumijem tocno sve sta si reko i kako bi to trebalo funkcionirati,a ovo sta pricas kajla i konus to si totalno upravu nisi nista krivo reko posto je stvarno konus taj koji drzi magnet da se ne okrece a kajla je tu samo da znas tocno nastelati magnet kako mora ici i to je tocno tako opet su moguce mogucnosti da to popusti ali ja mislim da kad se to dobro stegne da to nemoze nekud evo slucaj moj karting vrti se ko lud i stvarno ide prezadovoljan sam ima mali zupcanik na kvacilu koji je stegnut na maticu tj zupcanik je na konus i samo gas vec ohoho skido sam to sad jedan dan pa sam jedva skino...

a sto se tice toga svega istina ima tu posla oko toga i stvarno da se to slozit od minareli masine i struja cak sam si to malo i razmisljo da ipak stavim posto bi onda imao obrtaljku :D a opet nebi zelio kemijat a isto mi dode dal kupujem morini karb namotaje magnet i struju ili isto to sve od aeroxa jedino sta cu morini teze naci...