Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Update 3.str.Kvacilo se razletilo!  (Posjeta: 4222 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #20 : 07 Svibanj, 2008, 03:26:07 »
Ista stvar se desila Mirtu sa SS foruma na novom Runneru sa TPR kitom. Puko je (skoro nov) ljubicasti malossi centralni feder.

koliko se sjecam ni brzina nije bila tako mala kad mu se razletilo
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #21 : 07 Svibanj, 2008, 08:38:20 »
bogami fino si ti to razleteo sve! ! !

ništa vraćaj serijske delove zbog garancije i u servis zavrnutih rukava, samo ne znam šta ćeš s ovim ljubičastim centralnim on nije serijski jel? ili su ti to ugrađivali pod garancijom?

ček jel imaš ti uopšte garanciju?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #22 : 07 Svibanj, 2008, 09:59:09 »
de pročitaj malo alfin post pa vidi šta je napisao...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #23 : 07 Svibanj, 2008, 11:07:36 »
Ista stvar se desila Mirtu sa SS foruma na novom Runneru sa TPR kitom. Puko je (skoro nov) ljubicasti malossi centralni feder.

koliko se sjecam ni brzina nije bila tako mala kad mu se razletilo

Naravno. Sranja se uvijek desavaju kad ne treba. Vozio se debelo preko 100 km/h.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #24 : 07 Svibanj, 2008, 11:10:51 »
Ista stvar se desila Mirtu sa SS foruma na novom Runneru sa TPR kitom. Puko je (skoro nov) ljubicasti malossi centralni feder.

koliko se sjecam ni brzina nije bila tako mala kad mu se razletilo

Naravno. Sranja se uvijek desavaju kad ne treba. Vozio se debelo preko 100 km/h.

To je bila neka slucajnost, greska u federu :dontknow: ali desava se.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #25 : 07 Svibanj, 2008, 11:27:56 »
To je bila neka slucajnost, greska u federu :dontknow: ali desava se.

Da.
Samo, jebes ti kvalitetno slozen skuter ak ti se razleti tako jednostavna stvar kao sto je feder koji je napravljen iz 1 komada.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #26 : 07 Svibanj, 2008, 12:07:59 »
nemam garancije jer ...nisam kupio u svom gradu..nego u gradu udaljenom od mene 150Km.....i ovaj ovdje u servisu mi nije htio da ovjeri servisnu knjizicu jer kao nisam kod njega kupio....jer sam nesto se zakacio snjim u privatnom zivotu.....a svako nebi uzeo kod njega jer  ko  god je uzeo kod njega i otiso an servis nesto mu je sj#bo...npr mom drugu je na 500Km servisu....skino Pirreli gume i stavio sava polovne najjeftinije one ...sto sam ja tek primjetio poslije kad sam uzeo od  druga skuter onak da provozam....drugom je na nrg ....kad je skido prsten na variomatu...maticu onu nije zavrno i odvrnula se u voznji i okreno se cijeli variomat i sve i radilica otisla ...uglavnom dosta djelova....i nije htio da mu on to uracuna u garanciju....kao nije to do njega hehe ...ima tu jos stvari tako ...stavljanja polovni djelova na skuter a uzme sebi nove i tak....a malossi nista kod njega nema.....a i ja sam iso oko 80km/h kad se to desilo...sva sreca pa imam obicaj onak ako je klizavija cesta ...pa stisnem zadnju jako pa pocne ono sverat  pa znam kako i ispravit skuter i sve....da nemam iskustva nikakva stim i da mi je onak zablokiro tocak  ko kad je pukla centralna...mislim da bi bio posteno unakazio i sebe i skuter.... znal ko cijene ovih ostali djelova ?? posto mi to treba hitno da mogu narucit ....hvala
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #27 : 07 Svibanj, 2008, 12:11:42 »
Treba mi sad jedna veca usluga ...treba mi broj artikla sa malossi stranice,ovi djelova...znaci Malossi fly ,Malossi wing bell,Malossi torsion Controller,Malossi Torque ,Malossi set federa za fly,sve naravno za gileru runner sp 50 2007g....hitno mi treba pa ako nekome nije problem
« Zadnja izmjena: 07 Svibanj, 2008, 12:13:17 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #28 : 07 Svibanj, 2008, 12:12:52 »
Treba mi sad jedna veca usluga ...treba mi broj artikla ovih djelova...znaci Malossi fly ,Malossi wing bell,Malossi torsion Controller,Malossi Torque ,Malossi set federa za fly ...hitno mi treba pa ako nekome nije problem

Pa sto ne mozes sam naci?
http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=250&Famiglia=0&Modello=MO/PIPDD50&LastCod=undefined&LastMod=undefined

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #29 : 07 Svibanj, 2008, 12:13:38 »
Treba mi sad jedna veca usluga ...treba mi broj artikla ovih djelova...znaci Malossi fly ,Malossi wing bell,Malossi torsion Controller,Malossi Torque ,Malossi set federa za fly ...hitno mi treba pa ako nekome nije problem

Pa sto ne mozes sam naci?
http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=250&Famiglia=0&Modello=MO/PIPDD50&LastCod=undefined&LastMod=undefined
nemogu se snaci na onoj stranici nikako hehe ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #30 : 07 Svibanj, 2008, 12:16:36 »
Treba mi sad jedna veca usluga ...treba mi broj artikla sa malossi stranice,ovi djelova...znaci Malossi fly ,Malossi wing bell,Malossi torsion Controller,Malossi Torque ,Malossi set federa za fly,sve naravno za gileru runner sp 50 2007g....hitno mi treba pa ako nekome nije problem

fly set sport federa  - 29 8746
fly set MHR federa - 29 8747
fly kuplung - 52 8797
wing bell - 7711207
torsion controller - 2512828
torque - 61 9100



Jesi siguran da ti je nepomicna zadnja polutka citava?

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #31 : 07 Svibanj, 2008, 12:19:29 »
rossi za to ima ljeka, barem kod vas nije problem utjerati dugove pa čak i u ovom slučaju.ako je toliko sranja uradio obrati se direktno uvozniku a ako su u kompi onda proizvođaču.

vidjet češ da bu drukčije disao. skupi sve koji imaju loša iskustva sa servisom kod njega i tražite da mu se uzme licenca za servis te otvorite zajedničkim snagama vlastiti servis i izgurajte ga sa tržišta.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #32 : 07 Svibanj, 2008, 12:21:10 »
za ubuduce...


gornja strelica ti je za odabir jezika, a ova okomita pokazuje shifru proizvoda.



Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #33 : 08 Svibanj, 2008, 10:04:10 »
za ubuduce...


gornja strelica ti je za odabir jezika, a ova okomita pokazuje shifru proizvoda.



hvala
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #34 : 08 Svibanj, 2008, 10:35:28 »
zanima me na ovoj nepomicnoj polutki sto ima ostecenje ovo malo iskrivljeno gdje ide centralna opruga ....hocel to uticat na sta ?? posto centralni normalno stane ...da ne kupujem novu polutku posto bas nisam sa lovom :D a koliko sam vidio nije jeftina bas ....uglavnom ev pogledajte slike pa mi recite hocel stvarat kakve probleme ,to je jedino ostecenje na polutki a i torque je ok....moram samo uzet zvono i kvacilo ,centralnu oprugu i oprugice za kvacilo :)
http://img84.imageshack.us/img84/8026/07052008047mm3.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/3541/07052008048ox9.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/7162/07052008049yg5.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/6213/07052008051pg7.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/1306/07052008054ns5.jpg
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #35 : 08 Svibanj, 2008, 10:50:20 »
zanima me na ovoj nepomicnoj polutki sto ima ostecenje ovo malo iskrivljeno gdje ide centralna opruga ....hocel to uticat na sta ?? posto centralni normalno stane ...da ne kupujem novu polutku posto bas nisam sa lovom :D a koliko sam vidio nije jeftina bas ....uglavnom ev pogledajte slike pa mi recite hocel stvarat kakve probleme ,to je jedino ostecenje na polutki a i torque je ok....moram samo uzet zvono i kvacilo ,centralnu oprugu i oprugice za kvacilo :)
http://img84.imageshack.us/img84/3541/07052008048ox9.jpg

To je pomicna polutka. Ako to mozes izravnati i ako je to jedino ostecenje, onda bi mozda i mogao voziti tako. Ako osjetis cudne vibracije, onda kupis drugu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #36 : 08 Svibanj, 2008, 11:00:02 »
Koju centralnu da uzmem ....serijsku piaggio ili neku od malossija ??hvala
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #37 : 08 Svibanj, 2008, 11:04:07 »
Koju centralnu da uzmem ....serijsku piaggio ili neku od malossija ??hvala

Ili serijsku ili ljubicastu malossi. Tu su negdje po cvrstoci (serijska je cak malo jaca).

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #38 : 08 Svibanj, 2008, 11:06:01 »
koju bi ti alf uzeo kad bi moro a da imas kao ja samo zx i multivar ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kvacilo se razletilo!
« Odgovori #39 : 08 Svibanj, 2008, 11:09:00 »
koju od te 2 lakse nabavis