Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox???  (Posjeta: 850 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mountain37

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aerox???
« : 04 Svibanj, 2008, 22:42:24 »
Ljudi bok.Imao bih par pitanj ako bi mi netko mogao to malo pojasniti.Ovako imam yamah-u aerox-a 2007 god. skuter je ok samo bi me zanimalo posto je prosao 3500km i star je god. dana kada bi trebalo mjenjati ulje u getribi i koje ulje trebam,zatim na koliko se mjenjaju rolice(koje staviti),kada se mjenja remen? zatim prije jedno mjesec dana me je zezo i nije htio vuc do 30 km/h pa sam ga odfurao na servis da pogledaju kaj je.Covjek mi je rekao da je nekako dosla mast ili ulje na pakne od kulunga oprao ih u benzinu,osusio i reko mi da bi ih bilo dobro zamjeniti ako me to bude i dalje zezalo.A ijedan dan me jedan tip sa potpuno istim motorom tako odrao pri kretanju na seemaforu da sam se zabrinuo da nekaj ne valj sa mojim ...Blokade su skinute,ali nista drugo nije mjenjano.Ako mi netko moze to malo pojasniti bio bih mu jako zahvalan

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox???
« Odgovori #1 : 04 Svibanj, 2008, 23:38:00 »
pa rolice bi trebo sad mjenjat ako su istrošene a vjerovatno jesu treba pogledat, nove su 80kn 5.8g. remen mjenjaj nakon 10000km ako puno oslabi skuter onda i prije. ulje u getribi se mjenja nakon 1000km pa onda nakon 10000km ulje ide za hipoidne zupčanike oznaka ulja je 80-90W more bit i 85-90w sipa se 110ml nakon što se staro ulje izbaci. ako ne proklizuje u startu kuplug, onda valja. očisti filter zraka i promjeni svjećicu još
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox???
« Odgovori #2 : 05 Svibanj, 2008, 15:50:39 »
a taj što te odero, možda čoek ima nabrijan skut  :laughing7: