Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stize nova pila  (Posjeta: 22896 )

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: stize nova pila
« Odgovori #160 : 21 Lipanj, 2008, 15:07:51 »
Tako treba sve novo nek plati :icon_tongue:
Ako ima i najmanje oštećenje na nekome mjestu traži novo,jer ipak je on to shebao.
Ali ipak nekako je meni draži skut kad nije ništa mijenjano :icon_biggrin: ,ali nema veze makar si naučio da više nikada nećeš nikome davati skut :glasses2:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: stize nova pila
« Odgovori #161 : 21 Lipanj, 2008, 15:33:57 »
to je on pao zbog te naljepnice od malossija, sigurno ga zanijelo u krivini :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: stize nova pila
« Odgovori #162 : 21 Lipanj, 2008, 15:38:56 »
to je on pao zbog te naljepnice od malossija, sigurno ga zanijelo u krivini :icon_thumright:
i ja bi tocno volio znat sta je bilo  :laughing7: :laughing7:
jucer mjerena krajnja s opel vectrom
po mom satu 96 a njegovom 88-90 kak kada

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: stize nova pila
« Odgovori #163 : 21 Lipanj, 2008, 15:43:01 »
ne igraj se vise sa tim naljepnicama, jucer se jedan lik isto sa takvom novom gilerom runner  oko 1 mj. dana stara zabio u auto, stukao sve pastike, vilicu, a imao je naljepnicu od alossija na airboxu( ona je ostala netaknuta) tako da...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: stize nova pila
« Odgovori #164 : 21 Lipanj, 2008, 17:02:29 »
ne igraj se vise sa tim naljepnicama, jucer se jedan lik isto sa takvom novom gilerom runner  oko 1 mj. dana stara zabio u auto, stukao sve pastike, vilicu, a imao je naljepnicu od alossija na airboxu( ona je ostala netaknuta) tako da...
misteriozno zar ne  :evil7:

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: stize nova pila
« Odgovori #165 : 21 Lipanj, 2008, 20:43:33 »
ja sam dan prije pada s baotiana stavio gore naljepnicu ngk spark plugs,sa obje strane
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: stize nova pila
« Odgovori #166 : 22 Lipanj, 2008, 17:15:06 »
znaci ima nesto prokleto i u NGK nalepnici ali toj okrugloj....CUVAJTE SE LJUDI nalepnica.... :vrazji: :vrazji: :vrazji: :evil7: :evil7: :evil7:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: stize nova pila
« Odgovori #167 : 22 Lipanj, 2008, 23:19:04 »
znaci ima nesto prokleto i u NGK nalepnici ali toj okrugloj....CUVAJTE SE LJUDI nalepnica.... :vrazji: :vrazji: :vrazji: :evil7: :evil7: :evil7:

zato sve treba poskidat  :laughing7: :laughing7:

sutra  u servis da napravim predracun da vidim koliko mi se para smjesi  :laughing3: :laughing3:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: stize nova pila
« Odgovori #168 : 23 Lipanj, 2008, 01:26:34 »
ima tu puno stete da nemas ni pojma, kad je meni treba izletila, svi pricali ma doci ce stete oko 2000 kuna i ok, a kad ono, jedna plastika 460, prednja 1800, naljepnice 420, pa zmigavac 265, i tako se puno puno nakupi...ovo govorim okvirno cijene za nrg moj....meni je doslo sve skupa 6000 kuna stete po procjeni, kad se stavljaju sve novi djelovi, ja dobio od trebe 2500 kuna jer budala nisam murju zvao, pa sam dao skrpat sta se dalo, neke plastike nove narucit, novi zmigavac, izglebano deklo ispoliro, pofarbo ga, i tako rijesio sve, i sad je ok...

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: stize nova pila
« Odgovori #169 : 23 Lipanj, 2008, 10:08:13 »
a j****u.steta. ak budes vile uzeo one su ti 1800kn,pa sad ti racunaj...ispod 1k eura ak se uzima novo.(sve što je i malo ogrebano).
prednja maska,spojler dolje,rucka,zadnja maska,vile,ona plastika ufff... ;D

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: stize nova pila
« Odgovori #170 : 23 Lipanj, 2008, 11:26:52 »
danas isao u servis i narucene su nova prednja maska (1700) bocna maska (1400)drzac za noge (150) plastika na kojoj pise gilera (80) naljepnice (850) s tim da nisam narucio jos drzac za suvozaca i podnicu koja je malo izgrebana neg sam naljepnice

sve ukupno oko 4500kn sa radom

ovaj tjedan stizu plastike i montaza odma  :toothy12:

s vilicom nije nista sam sam volan izravnao gore


Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: stize nova pila
« Odgovori #171 : 23 Lipanj, 2008, 12:12:33 »
bogami lepa cifra...setite se ove cifre svaki put kad nekom dajete scoot ili rešite da izvučete neku krivinu kao rossi... :biker:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: stize nova pila
« Odgovori #172 : 23 Lipanj, 2008, 12:36:37 »
bogami lepa cifra...setite se ove cifre svaki put kad nekom dajete scoot ili rešite da izvučete neku krivinu kao rossi... :biker:
da lijepa cifra sva sreca pa su njegov stari pristao platiti svu stetu  :icon_thumright: :icon_thumright:
jucer starom nisam dao đir da ode napravit, nikome vise scoot  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: stize nova pila
« Odgovori #173 : 23 Lipanj, 2008, 12:37:49 »
 :o koji gulikože  :jerk: 850 kn za sličice
SMK Predatori Member

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: stize nova pila
« Odgovori #174 : 23 Lipanj, 2008, 12:43:21 »
Mislim da taj skuter nikad vise nece biti onaj stari, jednom kad se skrsis na ostalim sitnicama se osjeti... a cifra je kao da si imao totalku, al boli te briga kad ti ne placas...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: stize nova pila
« Odgovori #175 : 23 Lipanj, 2008, 13:32:31 »
Mislim da taj skuter nikad vise nece biti onaj stari, jednom kad se skrsis na ostalim sitnicama se osjeti... a cifra je kao da si imao totalku, al boli te briga kad ti ne placas...
pregrizao jezik ......hehe.......al stvarno ja nikakvu razliku neosjetim u voznji isto ide isto se ponasa .....

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: stize nova pila
« Odgovori #176 : 24 Lipanj, 2008, 08:33:35 »
pa ak nis na ovjesu nije dobilo,bit ce to onaj isti skuter,ja sam malo popigao valjda nosac masine,pa je masina mrvicu u koso stajala,al nisam ni isao rjesavat taj misterij,prodao sam motor,covjek nije ni nis skuzio
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: stize nova pila
« Odgovori #177 : 24 Lipanj, 2008, 16:14:01 »
bogami lepa cifra...setite se ove cifre svaki put kad nekom dajete scoot ili rešite da izvučete neku krivinu kao rossi... :biker:
da lijepa cifra sva sreca pa su njegov stari pristao platiti svu stetu  :icon_thumright: :icon_thumright:
jucer starom nisam dao đir da ode napravit, nikome vise scoot  :icon_thumright: :icon_thumright:

definitivno...ti si kriv za sve..!!!  pa jesi li ili nisi član mojskuter.com foruma - najboljeg i najstručnijeg foruma o skuterima

definitivno je pao zbog malossi naljepnice ( zanijela ga  - kao što je davno utvrdio Slow rider)

a  ti mu još govoriš da skuter ide ko vrag, kao da je brzina bitna...a ne spominješ da ima naljepnicu  :sad3:

a toliko smo raspravljali o tome ...donijeli zaključke...svijetu uputili preporuke..... :hello: :hello:

( evo tog legendarnog threada vrhunskih stručnjaka: http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=6215.0 )

pa ljudi , ne gubite glave uzalud, ne ignorirajte struku.....!!!!! :jerk: :jerk:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: stize nova pila
« Odgovori #178 : 24 Lipanj, 2008, 23:13:43 »
nalje 850kn!! ti si lud  :redface:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: stize nova pila
« Odgovori #179 : 25 Lipanj, 2008, 01:27:53 »
nesto ne valja sto se tice tih naljepnica  :-X jer ovdje kod mene u tz drug uzimo za isti motor ,isto 2008 model i ista boja i sve...upo kao i ti pa otisle naljepnice...i platio je 374 kune .....meni takvo sta da se desi...ja nebi ni uzimo naljepnice .....ili ako bas hocu otiso lijepo do nekoga ko se bavi tim i za 200 kuna ti uradi sve lik naljepnice a budu identicne i sve...
Valentino Rossi 46!!!!!