Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mišljenje od Derbiju 125 gpr?  (Posjeta: 4811 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #20 : 17 Svibanj, 2012, 15:40:04 »
a i mislin se uzet 4t jer frend mi ima cvaju i ja san tako rec skoro svaki tjedan bija kod njega i mi smo to sastavljali dosta se kvari dvotaktni sa vise kubikaze a i lipsi zvuk ima 4t kad se stavi neki dobar spuh npr akrapovic il tako nesto ovo lito radin prodat cu runnera docu nekako do para i uzet si rs 4t

Offline luka.ck

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • Pare nisu problem - para nema!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ČK
  • Moj Skuter: SF2 LC, Nexus 300
  • Moja Kaciga: Nolan N87
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #21 : 17 Svibanj, 2012, 15:47:35 »
Ne postoji aprilia rs 125 4t. :nono:

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #22 : 17 Svibanj, 2012, 15:52:37 »
sto nije ova nova rs4 125  4takta?

Offline runn_it

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 225
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio beverly 250 i.e.
  • Moja Kaciga: VEMAR /Ava/Kappa
  • MojSetup: Samo spric-kit
  • MojSpuh: malo zahrdjao
Da sam pilot sigurno bih vozio vlak...
Chu chu

Offline marijoNRG

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: AGV GP-PRO
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #24 : 17 Svibanj, 2012, 15:53:45 »
kolko se sjecam derbi gpr 125 ima masinu od stare yamahe tzr 125, koja razvija negdje oko 22 ks..sto je u usproedbi s apriliom i cagivom i hondom nsr jako slabo..osjeti se dosta..uostalom malen, a tanak ko bicikl i to mi se najvise ne svida na njemu!!! ako zelis 125 cvajo, onda ili aprilia ( koje kod nas ima najvise, a s time i dijelova ) ili cagiva...ja bi ti rpeposrucio RS-a...sad ovisi kolko si spreman iskesirati..ako bi uzimo noviju verziju, onda ili 2006 god ili 2007 god! jer krajem 2007 god i od 2008 god, ti modeli su promjenjeni i idu slabije, dost! imaju drugi CDI te drgu frgu, i snaga im je pala sa 30 ks na 24 ks! a ako bi uzimo starije verzije, one imaju neke "prednosti" sto ih ima dosta sa upisanim knjizicama na 11 kw=15 ks, ali su ustvari otvorene verzije sa 30 ks, sto pogoduje mladim vozacima sa A1 kategorijom! a to sta pricaju da se cvaje kvare, pa normalno da se kvare kad ih voze mamlazi, mamini sinovi ( da se nebi netko naso uvrijeden!! ) koji nemaju pojma sta je cvajo! koristit oke ulje, mjesavina oke i vozii... i to sta mjenjaju klipovi i cilicndre svakih 10 tkm, budalastine...ak se pazi mogu izdrzat i do 20+ tkm..primjer, bratic vozi rs-a 2006 god, ima 25 tkm, jedina ulaganja su ulja, nove gume, akumulator...masina niti otvarana...tako da razmisli prije kupovine..jer 125 4T se ne isplati kupovat!!! em su preskupi, em ce ti dosadit za cas jer su pre pre slabi!  :icon_thumright:

Offline luka.ck

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • Pare nisu problem - para nema!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ČK
  • Moj Skuter: SF2 LC, Nexus 300
  • Moja Kaciga: Nolan N87
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #25 : 17 Svibanj, 2012, 15:57:53 »
Citat: Caky644 link=top :laughing9:ic=69329.msg939827#msg939827 date=1337262757
sto nije ova nova rs4 125  4takta?

oprosti.nisam znao da je dosao novi sa 4t masinom.

Offline runn_it

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 225
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio beverly 250 i.e.
  • Moja Kaciga: VEMAR /Ava/Kappa
  • MojSetup: Samo spric-kit
  • MojSpuh: malo zahrdjao
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #26 : 17 Svibanj, 2012, 16:03:48 »
kolko se sjecam derbi gpr 125 ima masinu od stare yamahe tzr 125, koja razvija negdje oko 22 ks..sto je u usproedbi s apriliom i cagivom i hondom nsr jako slabo..osjeti se dosta..uostalom malen, a tanak ko bicikl i to mi se najvise ne svida na njemu!!! ako zelis 125 cvajo, onda ili aprilia ( koje kod nas ima najvise, a s time i dijelova ) ili cagiva...ja bi ti rpeposrucio RS-a...sad ovisi kolko si spreman iskesirati..ako bi uzimo noviju verziju, onda ili 2006 god ili 2007 god! jer krajem 2007 god i od 2008 god, ti modeli su promjenjeni i idu slabije, dost! imaju drugi CDI te drgu frgu, i snaga im je pala sa 30 ks na 24 ks! a ako bi uzimo starije verzije, one imaju neke "prednosti" sto ih ima dosta sa upisanim knjizicama na 11 kw=15 ks, ali su ustvari otvorene verzije sa 30 ks, sto pogoduje mladim vozacima sa A1 kategorijom! a to sta pricaju da se cvaje kvare, pa normalno da se kvare kad ih voze mamlazi, mamini sinovi ( da se nebi netko naso uvrijeden!! ) koji nemaju pojma sta je cvajo! koristit oke ulje, mjesavina oke i vozii... i to sta mjenjaju klipovi i cilicndre svakih 10 tkm, budalastine...ak se pazi mogu izdrzat i do 20+ tkm..primjer, bratic vozi rs-a 2006 god, ima 25 tkm, jedina ulaganja su ulja, nove gume, akumulator...masina niti otvarana...tako da razmisli prije kupovine..jer 125 4T se ne isplati kupovat!!! em su preskupi, em ce ti dosadit za cas jer su pre pre slabi!  :icon_thumright:
Da masina je sa yamahe tzr i dt i malo je momentnija neko rs-ova jer se koristila na kros motorima.
I sta kad kupi rs od maminog sina ili "mamlaza" u "idealnom" stanju?
Realno danas kupnja polovnog 2T 125 motora je opravdana samo kod entuzijasta dubljeg djepa. A ta razlika u snazi, 125 ce mu dosadit brzo bio on 2t ili 4t. Na njemu je da odluci sta ga interesira.
Da sam pilot sigurno bih vozio vlak...
Chu chu

Offline luka.ck

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • Pare nisu problem - para nema!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ČK
  • Moj Skuter: SF2 LC, Nexus 300
  • Moja Kaciga: Nolan N87
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #27 : 17 Svibanj, 2012, 16:10:51 »
Mislim da je u dolasku ili je vec dosao ktm duke 200 ccm.

cijena je oko 35 000kn al vise ne.

to je isto dobar izbor ako imas tu lovu. :icon_thumright:

Offline marijoNRG

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: AGV GP-PRO
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #28 : 17 Svibanj, 2012, 16:14:15 »
Da masina je sa yamahe tzr i dt i malo je momentnija neko rs-ova jer se koristila na kros motorima.
I sta kad kupi rs od maminog sina ili "mamlaza" u "idealnom" stanju?
Realno danas kupnja polovnog 2T 125 motora je opravdana samo kod entuzijasta dubljeg djepa. A ta razlika u snazi, 125 ce mu dosadit brzo bio on 2t ili 4t. Na njemu je da odluci sta ga interesira.

neznam bas da sam od takvih vidio da je nesto u idealnom stanju  :icon_scratch:
ne bis se bas slozio!! sa 2T ce puno puno više uživati!! ako si ikad ovzio jednog i drugog znas o cem pricam..razlika nebo i zemlja!
i da, naravno da je na njemu da odluci ( al mu se slobodno da koji savjet)!  :icon_thumright:

Offline runn_it

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 225
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio beverly 250 i.e.
  • Moja Kaciga: VEMAR /Ava/Kappa
  • MojSetup: Samo spric-kit
  • MojSpuh: malo zahrdjao
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #29 : 17 Svibanj, 2012, 16:17:44 »
neznam bas da sam od takvih vidio da je nesto u idealnom stanju  :icon_scratch:
ne bis se bas slozio!! sa 2T ce puno puno više uživati!! ako si ikad ovzio jednog i drugog znas o cem pricam..razlika nebo i zemlja!
i da, naravno da je na njemu da odluci ( al mu se slobodno da koji savjet)!  :icon_thumright:
Mi odo malo previse u off!
Ugl kad se netko navuka na cvaju, nema mu  druge nego kupit jednog  :icon_thumright:
Da sam pilot sigurno bih vozio vlak...
Chu chu

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #30 : 17 Svibanj, 2012, 16:35:22 »
Mislim da je u dolasku ili je vec dosao ktm duke 200 ccm.

cijena je oko 35 000kn al vise ne.

to je isto dobar izbor ako imas tu lovu. :icon_thumright:
kolko znam duke ima 125-icu i kosta oko 40000kn...
Nebi nikad dao 40tkn za to,jer tu ima dosta ozbiljnih polovnih motora...
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline runn_it

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 225
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Piaggio beverly 250 i.e.
  • Moja Kaciga: VEMAR /Ava/Kappa
  • MojSetup: Samo spric-kit
  • MojSpuh: malo zahrdjao
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #31 : 17 Svibanj, 2012, 16:38:08 »
kolko znam duke ima 125-icu i kosta oko 40000kn...
Nebi nikad dao 40tkn za to,jer tu ima dosta ozbiljnih polovnih motora...

A ima i postenih novih za te novce!
Da sam pilot sigurno bih vozio vlak...
Chu chu

Offline luka.ck

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • Pare nisu problem - para nema!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ČK
  • Moj Skuter: SF2 LC, Nexus 300
  • Moja Kaciga: Nolan N87
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #32 : 17 Svibanj, 2012, 16:42:28 »
malo sam fulal cijenu.

evo tocnih cijena sa stranice moto-spice:

Duke 125 - 36 700kn

Duke 200 - 38 450kn

Oba motora su cetverotakna

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #33 : 17 Svibanj, 2012, 16:46:20 »

a ja ovo lito iden polagat za 125 ccm i zato mislin uzet nesto tako od tih motora ima san priliku vozit samo derbija 2t i meni je odlicno jer ja iman runnera 50 i sa 50 ccm na 125 sa brzinama je ogromna razlike ocu se rijesit ove gilere jer je to mali skuteric koji nejde a da stavljan kiti te pi*darije neda mi se i za tehnicki bi bilo problema treba svake god skidat sve to zato ocu 125 jer cu sad brzo 16 napunit i vise mi se isplati za 125 polagat nego za 50 i onda nez sto bi uzea od tih motora al ste me sad zagrijali za rs-a a derbija prodaje lik tu iz zadra samo nez tocno koja para i mozda bi se minja pa da mu nadoplatin a za motor mogu dat najvise 20000 kn u vrh glave i to mi je previse al cu se polako opravljat

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #34 : 17 Svibanj, 2012, 17:01:30 »
DI da je ja uzmem?  :icon_scratch:
Ako je naumia uzet 2t 125 i to je to onda ga pustite da se sam uvjeri u taj promasaj! Ljudi su uvjereni to je cvaja to leti to ide. Ti motori idu ali ni priblizno ocekivanome! Sam rs u biti ima jako malo raspon iskoristivih okretaja te ga je potrebno konstantno drzat u tom rasponu, tj igrat se sa mjenjacem. Start i nije tako strasan, vec ga treba malo zakumpluzit kako bi motor krenuo iz visih okretaja... Nitko se na tim motorima nije zadrza duze od godinu dvi. Ako ti je do motora i postene voznje bolje uzmi neki 4t 125 dok ne budes moga uzet nesto vece. Ako mozes preporucam ti xt 600 ima ih od 2000€ , motor je robusan i izdrzljiv i nije prejak, idealan je za otisnit se u motoristicke vode!


 :icon_thumright: tocno tako.. pa ako bi uzimao novi rs nadje se lijepe sestice za te pare.. (prelijepe) iako i za 3000 € ima vec lijepih.. a ako je covjek bas zapeo za ovakvo sta (2T brzinac) onda evo nesto sto bi se dalo voziti ako mozes tociti  :toothy12:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rs-250-249-cm3-oglas-3163731

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #35 : 17 Svibanj, 2012, 17:05:18 »
a ja ovo lito iden polagat za 125 ccm i zato mislin uzet nesto tako od tih motora ima san priliku vozit samo derbija 2t i meni je odlicno jer ja iman runnera 50 i sa 50 ccm na 125 sa brzinama je ogromna razlike ocu se rijesit ove gilere jer je to mali skuteric koji nejde a da stavljan kiti te pi*darije neda mi se i za tehnicki bi bilo problema treba svake god skidat sve to zato ocu 125 jer cu sad brzo 16 napunit i vise mi se isplati za 125 polagat nego za 50 i onda nez sto bi uzea od tih motora al ste me sad zagrijali za rs-a a derbija prodaje lik tu iz zadra samo nez tocno koja para i mozda bi se minja pa da mu nadoplatin a za motor mogu dat najvise 20000 kn u vrh glave i to mi je previse al cu se polako opravljat

Prodaj skutera kupi lijepo vx! je skuter ali je puno bolja stvar od tih brzinaca od 125 kubika koji niti meni osobno izgledaju kak treba a niti idu(ovi 4T) moje misljenje..

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #36 : 17 Svibanj, 2012, 18:33:47 »
:icon_thumright: tocno tako.. pa ako bi uzimao novi rs nadje se lijepe sestice za te pare.. (prelijepe) iako i za 3000 € ima vec lijepih.. a ako je covjek bas zapeo za ovakvo sta (2T brzinac) onda evo nesto sto bi se dalo voziti ako mozes tociti  :toothy12:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rs-250-249-cm3-oglas-3163731
jesi ti normalan covijek ? decko ne zna vozit ti bi mu sesticu dao... uostalom kakva je to sestica za 2 t eura ??? j#bote stisnes kocnicu on jos ubrza -.-
samo grob za te novce mozes dobit.... na ovo RSU 250 je masina 4 puta mjenjana..
RS 125 ti je idealan  :icon_thumright:  4t 125 je za k**ra*  cvajo je 6 puta vozniji brzi i laksi za odrzavanje..
i ko bi normalan dao preko 30 tkn za motor koji ima 125 ccm i 15 ks 4t ?? nitko za te novce kupis ktma 640...

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #37 : 17 Svibanj, 2012, 19:07:40 »
jesi ti normalan covijek ? decko ne zna vozit ti bi mu sesticu dao... uostalom kakva je to sestica za 2 t eura ??? j#bote stisnes kocnicu on jos ubrza -.-
samo grob za te novce mozes dobit.... na ovo RSU 250 je masina 4 puta mjenjana..
RS 125 ti je idealan  :icon_thumright:  4t 125 je za k**ra*  cvajo je 6 puta vozniji brzi i laksi za odrzavanje..
i ko bi normalan dao preko 30 tkn za motor koji ima 125 ccm i 15 ks 4t ?? nitko za te novce kupis ktma 640...

neznam otkud onda svi rsovi ovi na oglasniku ako niko nebi dao te novce za novi.. to sto ti pricas da stisnes kocnicu on jos ubrza su isto gluposti koje nemaju veze s pamecu i da se naci lijepa sestica i za 2 t eura iako sam ja napisao 3.. rs 125 je zivo smece koje samo trosi kvari se i ne vrijedi ni lipe (posebno ne 40 t kn to samo za tatine sinove).. ja mu preporucam 4t skuter od 125 kubika i to polovan dok nebude polozio za jace i tu mu je najbolji omjer ulozeo dobiveno.. jer polovan vx sa 20-30 k km se napravi servis za 2-3 t kuna i on ide sljedecih 30 kkm bez ikakvih popravaka osim potrosni materijal(rolice,remen, plocice....)

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #38 : 17 Svibanj, 2012, 19:09:31 »
Nasa san rs za 16000 i motor mi se cini odlican icu ga pogledat a skuteri su mi dosadili vise to stalno vozan ni nexus mi nije zanimljiv lipo je to vozit al brzine su brzine to su gusti

Offline marijoNRG

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: AGV GP-PRO
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #39 : 17 Svibanj, 2012, 19:10:32 »
jesi ti normalan covijek ? decko ne zna vozit ti bi mu sesticu dao... uostalom kakva je to sestica za 2 t eura ??? j#bote stisnes kocnicu on jos ubrza -.-
samo grob za te novce mozes dobit.... na ovo RSU 250 je masina 4 puta mjenjana..
RS 125 ti je idealan  :icon_thumright:  4t 125 je za k**ra*  cvajo je 6 puta vozniji brzi i laksi za odrzavanje..
i ko bi normalan dao preko 30 tkn za motor koji ima 125 ccm i 15 ks 4t ?? nitko za te novce kupis ktma 640...

eto, covjek je sve reko..a da ne pricamo o sto puta boljem ovjesu, kočnicama, šrim gumama, ciklistici i svemu ostalomu... razmisli dobro prije nego kupis ;)