Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian ........?  (Posjeta: 2852 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Baotian ........?
« : 02 Svibanj, 2008, 14:09:18 »
pozz nabavio sam nekog baotiana 50 i sad bu namjeravao kad poprodajem phantomove dijelove uložit maximalno u friziranje kineza samo sto ne znam bas o tunningu kineza,ima li tko iskustava kakvih oko tog? tu ima jedan baotian sa boljim variomatom,nekakvim kevlarom i topom malim i ide ono oko +80 (vozio sam ga) a to je samo 50ccm
e sad ima li tko kakvih ideja??ili je sve ovo glupa ideja.....al mislim da bi fora bilo :laughing6: :laughing9:
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #1 : 02 Svibanj, 2008, 14:10:22 »
hm......
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #2 : 02 Svibanj, 2008, 14:20:26 »
bilo vec na forumu o tuningu kineza

mislim da je stardust slagao svog kymca i agil isto

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #3 : 02 Svibanj, 2008, 14:53:15 »
pa ovak...kit 80ccm gore,neki spuh,ferga 19-21mm,gljiva...i to ti je vec skoro 90kmh...
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #4 : 02 Svibanj, 2008, 15:00:04 »
ma LOL! 90 ahahahhahh eo su slagali 80 ccm gore pa koliko ide po satu neznam im je 75-80 pokazivalo :)

neces vecu krajnju dobit s takim kitom jer se nece on puno vise vrtit mozda dobijes 5 km/h vise! ali gore dulji prijenos stavit onda da :)

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #5 : 02 Svibanj, 2008, 17:04:52 »
ma LOL! 90 ahahahhahh eo su slagali 80 ccm gore pa koliko ide po satu neznam im je 75-80 pokazivalo :)

neces vecu krajnju dobit s takim kitom jer se nece on puno vise vrtit mozda dobijes 5 km/h vise! ali gore dulji prijenos stavit onda da :)
pa da se...do 90 mu sam stavit malo teze rolice i ide on tolko....ali ne dugo...ne sam da se pregrijava,nego se i prijenos doslovce raspada
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #6 : 02 Svibanj, 2008, 17:06:32 »
ma LOL! 90 ahahahhahh eo su slagali 80 ccm gore pa koliko ide po satu neznam im je 75-80 pokazivalo :)

neces vecu krajnju dobit s takim kitom jer se nece on puno vise vrtit mozda dobijes 5 km/h vise! ali gore dulji prijenos stavit onda da :)
pa da se...do 90 mu sam stavit malo teze rolice i ide on tolko....ali ne dugo...ne sam da se pregrijava,nego se i prijenos doslovce raspada

raspada se on doslovice cijeli dok je u serijskom stanju.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #7 : 02 Svibanj, 2008, 18:10:10 »
proda si phantoma da bi kupia baotiana? looool :toothy12:
sve se da...samo nemožeš nabavit djelova, lakše ti je slagat 2t nego 4t, sve šta nađeš od djelova je eventualno kit...ako i naručuješ izvani, složiš...opet će to bit nevozljivo đubre jer pri većim brzinama skače po rupama, a zavoji i kočenja na većim brzinama su mu nepojmljivi ;D
Zajebi baotiana, slaži nešto drugo :icon_thumright:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #8 : 02 Svibanj, 2008, 20:13:04 »
to bi bilo fora, napravit kineza da zdere sve okolo...

eto npr. onaj kit sto ima za kupit u ing-kartu za njega (ako ima jos ), 80ccm...ili pogledat na scootercenter i scooterattack za dijelove, znam da ima nekih spuhova za njega...nista spesl, ali bolje ista nego nista...

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #9 : 02 Svibanj, 2008, 20:33:15 »
pozz nabavio sam nekog baotiana 50 i sad bu namjeravao kad poprodajem phantomove dijelove uložit maximalno u friziranje kineza samo sto ne znam bas o tunningu kineza,ima li tko iskustava kakvih oko tog? tu ima jedan baotian sa boljim variomatom,nekakvim kevlarom i topom malim i ide ono oko +80 (vozio sam ga) a to je samo 50ccm
e sad ima li tko kakvih ideja??ili je sve ovo glupa ideja.....al mislim da bi fora bilo :laughing6: :laughing9:

...samo se ti smij....da li pelene..ili godine...ali kupovina Baotiana je znak da ulaziš u životnu fazu zvanu zrelost. Ekonomski za nikakve novce (trećinu saborske penzije - jeba pas onome ko ne potpiše peticiju ) kupio si vozilo, likom i djelom koje zadovoljava sve kriterije definicije skutera, a u svakoj cost -benefit analizi nadmašuje gotovo sve druge skutere...

Ukratko, tatina mala pišulja bit će sretna i suha, jer tata može skočit po pampersice dok kažeš Ningbo Baotian Motor Company...

A o tuningu...bez puno filozofije možeš :...( motor u Baotinau je isti - kopija Hondinog pouzdanog i slabašnog 50 ccm GY 6 4T)...sve za tuning je nabrojano u mom odgovoru: http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=6874.0

...ako si "sam svoj majistor# pogledaj Agil vodiče u FAQ servis podforumu

...dobičeš skuterčić pristojne snage i usprkos svim tvrdnjama pristojne pouzdanosti, bez gnjavaže s uljem, koji manje prdeka, a i pišulja će živjeti u ljepšem svijetu jer manje zagađuje


P.S. zna li netko neku usporedbu GY6 veće kubikaže i Piaggio "Leader" četvorotaktnog motora. Koji je bolji i zašto?

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #10 : 03 Svibanj, 2008, 00:00:15 »
I tebi je tvoj agility ili baotian najbolji motor, sve super dok ne sidneš na nešto drugo. kad se vratiš nazad imaš osjećaj koda na mistu stojiš...i uvališ brdo para u njega da bi baren malo bolje iša...i dođe jedan malo bolji dvotakt sa eventualno nekim malo boljim auspuhom kojeg za 500kn nabavi i pojede te...i onda se pitaš u šta si ti pare utuka...
A jebala te ta ekonomija...on će popit 3-3.5 litre a za litru više se možeš vozit ko čovik...pari da možeš napravit puno kilometara na njemu i da puno troši pa ti je svaka kuna kritična... ::)
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #11 : 03 Svibanj, 2008, 10:04:51 »
Ta masina GY 6 4T, dobra je to masina ali je jako slaba. Sto mi znaci to sto malo trosi ako nemogu s njim ici u brdo, ili ako moram na svakom semaforu odgurivati nogom skuter. Moze to trajati jer su naprezanja masine mnogo manja. Sve ostalo na Baotianu je za 0 bodova, materijali od sira....

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #12 : 05 Svibanj, 2008, 00:51:58 »
proda si phantoma da bi kupia baotiana? looool :toothy12:
sve se da...samo nemožeš nabavit djelova, lakše ti je slagat 2t nego 4t, sve šta nađeš od djelova je eventualno kit...ako i naručuješ izvani, složiš...opet će to bit nevozljivo đubre jer pri većim brzinama skače po rupama, a zavoji i kočenja na većim brzinama su mu nepojmljivi ;D
Zajebi baotiana, slaži nešto drugo :icon_thumright:

hahaha.a nisam ga još prodao ma namjeravam kupit nesto veće ono tipa vxr ili beverly i sve serijalu (mozda veci karb,kit,kvacilo,prijenos :laughing6: :laughing9: :toothy10:) a baotiana bi sređivao ono baš iz gušta pa makar 2 godine ali da ga razvrti do 100 pa onda nek zariba neče mi biti ža samo da snimim da je taj pužasti kinez diga malo prašinu
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #13 : 05 Svibanj, 2008, 01:53:57 »
pa da se...do 90 mu sam stavit malo teze rolice i ide on tolko....ali ne dugo...ne sam da se pregrijava,nego se i prijenos doslovce raspada

Jedino ako ih stavis pod sic ili u djep, a motoru stavis jaki kit i dulju getribu.  ;D

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #14 : 05 Svibanj, 2008, 09:25:45 »
Ne daj se smesti s puta!
Baotian uopće nije tako loš skuter ,koliko svi sraćkaju po njemu, nego ljudi jednostavno previše očekuju od NOVOG skutera za 4000kn!
Vjeruj čovjeku koji je sa takvim Baotianom prošle godine cijelo ljeto išao na posao u mjesto udaljeno 25km od mog mjesta.
Svaki dan min.50km sam pravio s Baotianom- nikad me nije ostavio, a radio sam s njim preko 800 km mjesečno!
Brzina mi je bila sporedan pojam, pa sam uz manje preinake i uz moju kilažu (110 kg žive vage) uspio dobiti skuter da ide do 60km/h.
Ako ćeš stavljati kit - moja preporuka : OBAVEZNO PROMJENI GUME!!!
Sve su bolje od njegovih serijskih,marka nebitna (Sava, Barum, Fulda...)
Ja sam kupio za svog Savine i preporodio sam se.

Eto kolega, toliko od mene!
P.S.
Suzdržite se od pljuvanja po baotianu, jer većina vas iznosite saznjanja od susjeda, prijatelja, tetka koji su imali takav skuter, a rijetko tko svoje osobno iskustvo!
Imam i ja takvih saznanja o skuterima navikanijih marki, pa ne bih pljuvao po tim markama skutera.

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Baotian ........?
« Odgovori #15 : 05 Svibanj, 2008, 16:27:56 »
Ne daj se smesti s puta!
Baotian uopće nije tako loš skuter ,koliko svi sraćkaju po njemu, nego ljudi jednostavno previše očekuju od NOVOG skutera za 4000kn!
Vjeruj čovjeku koji je sa takvim Baotianom prošle godine cijelo ljeto išao na posao u mjesto udaljeno 25km od mog mjesta.
Svaki dan min.50km sam pravio s Baotianom- nikad me nije ostavio, a radio sam s njim preko 800 km mjesečno!
Brzina mi je bila sporedan pojam, pa sam uz manje preinake i uz moju kilažu (110 kg žive vage) uspio dobiti skuter da ide do 60km/h.
Ako ćeš stavljati kit - moja preporuka : OBAVEZNO PROMJENI GUME!!!
Sve su bolje od njegovih serijskih,marka nebitna (Sava, Barum, Fulda...)
Ja sam kupio za svog Savine i preporodio sam se.

Eto kolega, toliko od mene!
P.S.
Suzdržite se od pljuvanja po baotianu, jer većina vas iznosite saznjanja od susjeda, prijatelja, tetka koji su imali takav skuter, a rijetko tko svoje osobno iskustvo!
Imam i ja takvih saznanja o skuterima navikanijih marki, pa ne bih pljuvao po tim markama skutera.
ja sam radio u prosjeku 100-150 km prek ljeta...a motor je mjesecno radio po 2000km,i uvjerio sam se da je smece...al gle...za 4000kn...a napravio je 12 tisuca km,i jos pali,al se raspada prijenos i rama...to se isplati...
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role