Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Generalni servis Runner 1997  (Posjeta: 2361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GilleraRunner1997

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gillera Runner 1997
  • Moja Kaciga: Nolan n84
Generalni servis Runner 1997
« : 16 Svibanj, 2012, 10:10:33 »
Dakle, iman Runnera 97' godiste, amo rec da je s obzirom na godiste u jako dobrom stanju, ali nikad nisan radia nikakve vece servise itd. Pa se pitan jel postoji mogucnost da odem do majstora i dam mu 2000 kn da mi popravi koliko moze i sta moze za te pare? :D

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Generalni servis Runner 1997
« Odgovori #1 : 16 Svibanj, 2012, 11:04:56 »
Dakle, iman Runnera 97' godiste, amo rec da je s obzirom na godiste u jako dobrom stanju, ali nikad nisan radia nikakve vece servise itd. Pa se pitan jel postoji mogucnost da odem do majstora i dam mu 2000 kn da mi popravi koliko moze i sta moze za te pare? :D


Ako nadjes tu nekog na forumu i narucis preko webshopa djelove za te novce mozes imas mehanicki novu serijalu  :icon_thumright:

jednu serijsku garnituru,kvacilo,zvono,variomat,rolice,remen,federici,semerinzi. Ako je radilica dobra to sve bi mogao dobit ako nadjes nekog da ti slozi. Ako odes u servis uzet ce ti za garnituru,remen i par sitnica 2000kn

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Generalni servis Runner 1997
« Odgovori #2 : 16 Svibanj, 2012, 11:08:36 »
Ako nadjes tu nekog na forumu i narucis preko webshopa djelove za te novce mozes imas mehanicki novu serijalu  :icon_thumright:

jednu serijsku garnituru,kvacilo,zvono,variomat,rolice,remen,federici,semerinzi. Ako je radilica dobra to sve bi mogao dobit ako nadjes nekog da ti slozi. Ako odes u servis uzet ce ti za garnituru,remen i par sitnica 2000kn

Tocno to, znaci nadji si ili tu na forumu ili nekog susjeda, prijatelja za kojeg znas da radi dobro posao i daj mu motor u ruke.. uzet ce ti puno manje para, i djelove odes uzmes s njim reci ce ti on sto sve treba i idi bezi :D