Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SF2 - Koju centralu? Koji klip i karike? *Dodano slike klipa i cilindra  (Posjeta: 4304 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Bgm termogrupa sa klipom je 50€ :/

da rekao čovjek da su MIJ ali klip mi je dobar, karike samo. Taj klip će mi nadzivit cilindar, a razmisljam da će nakon ovoga ic generalka i 70cc.

Ako mislis stavljat 70 ccm gore onda vrati ovo sve kak imas moze to jos voziti i teraj dok ne kupis kit.. :)

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
70ccm is the way to go!
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
70ccm is the way to go!

bit će kad ovo da svoje.

Kolika je potrosnja sa kitom i dellortom te serijskim airboxom?  Koji su kitovi najtrajniji za puga?

Klipnjača ima lufta lijevo desno, ali gore dolje ne. Valja ili ne?
« Zadnja izmjena: 16 Svibanj, 2012, 17:03:59 strikoo »

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
bit će kad ovo da svoje.

Kolika je potrosnja sa kitom i dellortom te serijskim airboxom?  Koji su kitovi najtrajniji za puga?

Klipnjača ima lufta lijevo desno, ali gore dolje ne. Valja ili ne?

Valja bitno je samo da nema gore dolje..

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Valja bitno je samo da nema gore dolje..

Hvala puno svima!

S obzirom da su karike otišle i u manjku izbora, uzeo RMS klip i zaribao mi... Naravno šalim se. Eno radi ko bebica, čuje se da je kompresija dosta jaca, startniji je, ali za sada ga nisam preko pola gasa pa ćemo vidjeti kad se razradi.

Offline kurbla001

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Spol: Muški
  • Za bolji ten vaše bulje, koristite maslinovo ulje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: H. Dubica
  • Moj Skuter: Sf2, mini cooper jcw
  • Moja Kaciga: je nova...
  • MojSetup: DR Evo 79,9cc prerađen
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
niti nemoj odmah siliti gas......tu i tamo nakon 100km možeš malo ful gas...
a za kit si uzmi po mojoj preporuci DR EVO, dugotrajan je ako se održava, dell 17,5 i deri...

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
bit će kad ovo da svoje.

Kolika je potrosnja sa kitom i dellortom te serijskim airboxom?  Koji su kitovi najtrajniji za puga?

Klipnjača ima lufta lijevo desno, ali gore dolje ne. Valja ili ne?

Oduvjek sam vozio pezoa na 19mm karb tako da ti ne znam reci kako trosi 17.5.Vozio sam jedno vrijeme i na serijski sa razbusenom diznom po sistemu od oka pa je i on gutao ko lud. Ovako sad moj setup gucne od 3,6l sto je minimum na otvorenom putu na 80km/h pa i do 6l kad je konstantno cjepanje pun gas po gradu i sa dvoje i na jednom tocku i sve te goriva zedne cake. Uglavnom mu je prosjek oko 4,7l mjesane voznje.Serijski airbox i redsponge.

Sto se tice dugotrajnosti kita tu je MHR replika nepobjediva,i Stage6 pro je isto kavlitetan ALU cilindar al to moras dosta vrtiti da ide kako treba.Kod ovih gus cilindara mozda Polini sport da je najjaci al sve se to svodi na isto uz kvalitetno ulje i kulturnu razradu i zagrijavanje prije pung gasa.

Ja sam svojom replikom presao vec preko 15000km i i sad je kao nova,kao da nije ni vozena.Prije jedno 3000 sam kupio i zamjenio klip i karike eto nako iz predostroznosti medjutim izvadio nov,stavio nov.Tragova trosenja nije bilo. Podmazujem motulom,prije sa scooter power a sad sa scooter expert.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Hvala ti puno. Definitivno ide taj kit gore kada dođe vrijeme da se ovo baci u smeće. Za sada će ići ovako dokle se njemu ili meni bude išlo tako  :icon_tongue:

Taj dio je riješen, centrala je ostala upitna.

recimo da uzmem ovako:
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=289753578345248&target=productdetail&category1=A%3AA_PEUGEOT%3AA_PEUGEOT_SPEEDFIGHT50LC2&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB

ili:
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637004976&target=productdetail&category1=A%3AA_PEUGEOT%3AA_PEUGEOT_SPEEDFIGHT50LC2&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB

Mada je slika kriva, zapravo su u pitanju srebrni +7% i zlatni +15%
Ima još i BGM bijeli +17%. Probat ću još nazvatio genero i pitati za cijenu originalnog, ali imam osjećaj da će biti paprena.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Mislim da polini nije lose uzet jer dobijes dva i to 7% i 15% tvrdje pa imas kasnije i za kit. Nisam probao pa  :dontknow: ali mi se cini dobro uzet ta dva u kompletu.

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Mislim da polini nije lose uzet jer dobijes dva i to 7% i 15% tvrdje pa imas kasnije i za kit. Nisam probao pa  :dontknow: ali mi se cini dobro uzet ta dva u kompletu.

I ovaj naraku je bijeli 1000rpm i crni 1500rpm, što god to značilo  :toothy3:

A i taj kit će biti kad bude vrijeme za novu generalku :)
« Zadnja izmjena: 16 Svibanj, 2012, 23:32:20 strikoo »

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
seriska opruga se ne može naručiti zasebno al zato u ponudi imamo STAGE6 sport oprugu a cijena je 77,24kn (crne boje).

Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno nas kontaktirajte.

Srdačan pozdrav

Bruno Sudec GENERO MOTORS