Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia RS 125  (Posjeta: 39668 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #60 : 15 Veljača, 2007, 20:19:50 »
ma neću uzet to čudo.Tek san sad svatija da je to dvotaktni motor :laughing7: :laughing7:
Probat ću nać onu Hondu CBF 250.Šta kažete


Odlicna je, susjed ju ima u autoskoli... Naravno, ja prvi vozio... hehe...

moj susjed ima isto tu hondu samo 400 ccm

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #61 : 15 Veljača, 2007, 20:53:51 »
ma neću uzet to čudo.Tek san sad svatija da je to dvotaktni motor :laughing7: :laughing7:
Probat ću nać onu Hondu CBF 250.Šta kažete


Pretpostavljan da je misliš uzet jer ćeš zakonom bit ograničen 2 godine na motor do 250 kubika i do 25 (jeli kilowata ili konja... :icon_scratch: )... Šta mene nervira je to da je samo 5 tisuća kuna skuplji Kawasaki ER5... Ma, dobra je ta honda, ali mi nekako zvuči preskupa... Nije da imaš nekog izbora ako hoćeš kvalitetu, osim Yamahe YBR 250 koja je još i skuplja i ne znam šta bi još moga uzet od naked-a... Pa, možda da nađeš polovnu, voziš par godina, pa prodaš i uzmeš ER5, isto polovni, voziš par godina, a onda odlučiš hoćeš li i možeš li uzet neku malo veću zvir... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #62 : 16 Veljača, 2007, 20:07:01 »
pa to ja i oću,uzet nešto polovno i onda nakon 2-3 godine nešto novog od npr.600 kubika.Inače ova Honda ima 22konja a s menom 23 :laughing7: :laughing7: :laughing6:Što se tiče ograničenja od 2 godine i te gluposti za mladog vozača me ne brigaju tako da ako nađen ovu Hondu uzimam.Ali moran cilo lito radit ::) :-[ :binkybaby: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #63 : 16 Veljača, 2007, 21:09:41 »
pa to ja i oću,uzet nešto polovno i onda nakon 2-3 godine nešto novog od npr.600 kubika.Inače ova Honda ima 22konja a s menom 23 :laughing7: :laughing7: :laughing6:Što se tiče ograničenja od 2 godine i te gluposti za mladog vozača me ne brigaju tako da ako nađen ovu Hondu uzimam.Ali moran cilo lito radit ::) :-[ :binkybaby: :glasses9: :frajer:

Pa, sa tom hondom poštuješ odredbe o mladim vozačima na 2 godine... :laughing7:
A i upadaš u kategoriju za registraciju do 250 kubika... :dontknow:
A ako posli uzmeš Kawu ER5 ili još bolje Suzu GS 500, imaćeš dovoljno konja za sljedeći korak, a plaćat ćeš regu do 500 kubika... Glupo je za 600 kubika plaćat regu ka da imaš mrcinu do 1000 kubika... :icon_scratch:
A onda sljedeći korak, neki od 750-1000 kubika... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #64 : 18 Veljača, 2007, 17:51:28 »
kakvih 250 kubika, mladi vozači nakon položene vozačke za motore prve dvije godine imaju ograničenje do 125 a ne 250 ccm i na 12 il 15 ks, a buduči da tu vozačku moš sa 16 dobit sa 18 imaš za sve motore, sad jedino neznam, dal ak položiš s 18 ti to vrijedi do 20-te il odma dobiš normalnu jel ja bum sad i za auto i za motor i meni je lik reko da bum dobio odma za sve motore vozačku jer je ta za mlade vozače samo od do 18 odnosno do punoljetnosti...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #65 : 18 Veljača, 2007, 18:24:43 »
Za A1 dozvolu sa 16 godina, dozvoljeno je voziti, prema zakonu, citiram:
-A1, spadaju motocikli radnog obujma motora do 125 cm3 i snage motora do 11 kW
A evo o one famozme 2 godine, iz zakona o sigurnosti prometa na cestama:
Članak 221.

(1) Osoba koja je položila vozački ispit i dobila vozačku dozvolu za M, A1, A, B, ili C1 kategoriju vozila ne smije dvije godine od dana izdavanja vozačke dozvole upravljati vozilom na cesti brzinom većom od 80 km na sat, na cesti namijenjenoj isključivo za promet motornih vozila brzinom većom od 100 km na sat, odnosno 120 km na sat na autocesti, a mopedom 40 km na sat, niti tim vozilom smije vući priključno vozilo, a niti organizirano prevoziti djecu.
...

(3) Osoba iz stavka 1. ovoga članka koja je položila ispit za B kategoriju vozila ne smije upravljati vozilom čija snaga motora prelazi 75 kW. Osoba iz stavka 1. ovoga članka koja je položila ispit za A kategoriju vozila ne smije upravljati vozilom čija snaga motora prelazi 25 kW.
...

Znači, A1 smije vozit samo 125 kubika do 11kW snage. Nova A dozvola 2 godine ne smije vozit motor preko 25 kW, neovisno o kubikaži (vjerojatno zato možeš kupit Suzuki GS 500 sa 25 kW snage). Sad je jedino pitanje, nakon što imaš 2 godine A1 koju si uzeo sa 16, i napuniš 18 godina te automatski dobiješ A dozvolu, možeš li odmah vozit motor bilo koje snage, ili si još 2 godine ograničen na 25 kw... Ja mislin da nakon šta si 2 godine ima A1, pa dobiješ A nakon 18. godine, više nemaš nikakvih zakonskih ograničenja...

U praksi to može bit i još liberalnije... Ja san polaga na Vespi, kako mi nebi u papirima pisalo da sam osposobljen samo za automatski mjenjač, što kao opcija postoji u papirima autoškole... Ali, kad san doša na policiju, i napomenija da mi slučajno ne upiše automatski mjenjač, ženska je rekla da ona nema pojma o čemu govorin, da je njoj A kategorija samo jedna, i da ne radi razliku između vrsta mjenjača... Drugim rječima, moga san komodno polagat na svom skuteru, ne zajebavat se sa Vespom, i opet bi dobija punu A kategoriju... I kad san je pita na policiji o one 2 godine, jesan li nečim ograničen, ona je rekla da kako B kategoriju iman 14 godina, da neman nikakvih dvogodišnjih ograničenja na A kategoriju... A da me policajac zaustavi na nekom ZZR-u i vidi da san friško položija A kategoriju, ko zna šta bi mi on reka, a prema zakonu...  Pa sad ti budi pametan... :icon_scratch: :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #66 : 22 Veljača, 2007, 19:56:18 »
ma nebi ti reka ništa.Ovi stariji panduri i ne znaju za te zakone.A ovi mlađi,e nji se pazi.Oni su friški i znaju te sheme sa skuterima i blokadama.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #67 : 24 Veljača, 2007, 00:06:08 »
ma nebi ti reka ništa.Ovi stariji panduri i ne znaju za te zakone.A ovi mlađi,e nji se pazi.Oni su friški i znaju te sheme sa skuterima i blokadama.
to je istina mene svaki put kad bi me zaustavili uglavnom ovi stariji kopovi bi me uvjek pustili , i jedanput naletim na nekog mladog kopa koji mi se nateravo s golfićem oko đamije me zaustavi i odma mi bubne kaznu pa sam se z nje moro izvlačit...ko fol...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #68 : 24 Veljača, 2007, 19:10:45 »
oni panduri koji su ostali nakon rata u policiji to su pravi panduri oni su ljudi a ne ko ova đubrađ nova korupciska policija koja gleda kako će izvuć svaki dinar od čovika.Neki dan ja na stanici čekan bus a priko puta mene pandurija zaustavlja.Od 5 auta koje je zaustavio većina su bili ovi stariji golfovi 1 i 2.Mater in jeben da izvinete ali tako je
HRVATSKA POLICIJA,MITO I KORUPCIJA
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #69 : 02 Ožujak, 2007, 11:44:25 »
al ste zasrali ovu temu

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #70 : 03 Ožujak, 2007, 14:54:33 »
al ste zasrali ovu temu
a štaš nije tebe dugo bilo pa svi pomanitali :toothy10: :toothy12: :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #71 : 03 Ožujak, 2007, 16:03:30 »
ak me stave za globala,jebali ste svi jeza  :laughing7:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #72 : 06 Ožujak, 2007, 15:58:00 »
ako te i stave, s ovakvim provalama ne bi trebao dugo ostat!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #73 : 06 Ožujak, 2007, 18:40:53 »
miljac spammeru,miljac spammeru... :headbang:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #74 : 06 Ožujak, 2007, 19:09:16 »
eto tko se javlja... cybermurjak in spe! :headbang:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #75 : 07 Ožujak, 2007, 20:07:49 »
aj Sugi reci ti meni koliko si priša sa RS kilometara i koje si ima probleme da znan vridi li uzet tvog ljubimca
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #76 : 07 Ožujak, 2007, 20:46:49 »
ima 10.000 km


mjenjo sam klip i cilindar repariro jer je osto bez ulja,zeza lampica za ulje,upali se kad imas malo vise od pol rezervara(litru i nesto)


na 5.000 gorili su mi osiguraci proprcko malo po instalacijama i prestalo

to je sve nebitno,jedino kaj mi je na 9.000 propiso zadnji amortizer,al se da reparirat

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #77 : 08 Ožujak, 2007, 19:25:48 »
a koliko te koštalo sve skupa.Bar otprilkike
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #78 : 08 Ožujak, 2007, 21:40:25 »

mjenjo sam klip i cilindar repariro jer je osto bez ulja,zeza lampica za ulje,upali se kad imas malo vise od pol rezervara(litru i nesto)


to se i meni dešava sa lampicom... jednom ću i ja proći tako kao i ti... lol

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125
« Odgovori #79 : 09 Ožujak, 2007, 12:17:42 »
a koliko te koštalo sve skupa.Bar otprilkike

novi klip nekih 400 kn i repariranje cilindra 800-al sam se krvavo namucio da nadjem ovog za repariranje jer na rs-u nemres brusit neg se mora izrezat piksa i stavit nova presvucena nikal-bromom


amortizer neznam kolko je,saznat cu kad odem po njegam platit ceh


motor je 40.000,ako uzimas na firmu je 37.500