Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VENTILVAR MINARELLI  (Posjeta: 7179 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: VENTILVAR MINARELLI
« Odgovori #40 : 18 Svibanj, 2012, 10:11:26 »
recimo da ja imam taj tvoj zimski na svom trenutno...
ali šta se tiče ovog tvog ljetnog... šta kad te uhvati pljusak? stigne unutra prodrijet voda, kad pršti od prednjeg kotača?
[/quote]
ma ja nisam nikad ni bušio dekl,,niti nema potrebe ako imaš dobar prijenos..ja sam stavio kevlar malossi,rms wingbell i sad će mi stići taj Hebo HRS ventilvar...sa serijskim ventilvarom nisam imo problema sa grijanjem,a kamoli sa ovim novim :icon_biggrin:
jbg kad ti kiša pada zatvoriš rupe nećim i to je to
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VENTILVAR MINARELLI
« Odgovori #41 : 18 Svibanj, 2012, 12:16:00 »
zato i je za ljeto kad su vručine preko 30c.i da uđe malo vode ne bude ništa jer od topline voda ispari.jedina ajmo reči mana je što se prašina više skuplja sa tim ful otvorenim deklom.
A što se tiče ostalih konbinacija sa kevlarom i zatvorenim deklom sve sam te konbinacije prošao i znam koja najbolje odgovara a vi odlučite.neču ponavljat isto u nedogled.
Off...
« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2012, 12:31:32 pajo »
lovac u mutnom team

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: VENTILVAR MINARELLI
« Odgovori #42 : 18 Svibanj, 2012, 22:51:33 »
po čemu si zaključio da radi veči propuh?veča krilca ili brojčano više ima?kakve vajde ako je večeg promijera ventilvar kad je variomat manjeg??
ne kažem da ne valja(možda nekima?)

to govoriš za deklo jer si probao vozit sa takvim deklom ili???


Ima bolji propuh to sam siguran, i krolca su mislim veća, a za broj ne znam. Nisam reko da je bolji jer je veći, nego da je veći  :glasses9:, sad ko to može iskoristit njemu je bolji.

A za deklo, ne nisam probal nit ću ikad radit takvo što :icon_thumright: Ne kažem da ne valja, ako je tebi dobro super...nemam ja niš protif toga :icon_thumright: Ali po meni nema smisla, a drugo i dosta bitno je zaštita unutarnjih djelova od prašine...koja je smrt za sve djelove u pokretu...a nemreš mi reći da ti niš nije ulazilo untra :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636