Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008  (Posjeta: 23165 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #40 : 05 Srpanj, 2008, 21:22:25 »
kak vi kazete , ja znam da je moguce , a vi kak hocceetee :icon_biggrin:

opet lik ne konta.

on kaze da je nemoguce da navuce u 400m tako malu brzinu to serijala jebena moze navuc.

i ja sam bio i ovo od 67km/h je stvarno premalo ono je bilo debelo preko 85/90 km/h.

ali moze i 67  :glasses2:


 :toothy3: :redface: :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #41 : 05 Srpanj, 2008, 21:41:03 »
strit race je 402 m pa automobili vise nevuku , a taj zipac od kude ide nenormalno,,... i moze jos vise navuci ako je to 400 m kak ti kazes
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #42 : 05 Srpanj, 2008, 22:43:07 »
pogledaj na 1.str sliku staze..tamo di je zavoj br 3(sikana) maknuta je na zahtjev vozaca jer su smatrali da je opasna bla bla... e sad zamisli si da izlazi iz zavoja br 2 brzinom 30+kmh i kolko moze navuc u 400m do zavoja br 3...to ti hocu rec.... kudeov zip ide bolje od mog SP,a kazem da tuda uhvatim 120+kmh
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #43 : 06 Srpanj, 2008, 13:00:29 »
onda tako rec.. od kude zip je po mom i najbrzi tamo sto se tice skutera .. cuj ja neznam kak oni racunaju taj best sped ,, treba zghrca pitat on to zna.. ja nisam upucen u to..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #44 : 06 Srpanj, 2008, 18:23:19 »
Best spd je prosjecna brzina najbržeg kruga, a average speed je prosjecna brzina utrke ;)
Trgo - Prijevoz RT

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #45 : 07 Srpanj, 2008, 17:20:05 »
                     

Evo par riječi od mene… ;D

U Županji smo prošli dobro…išli smo s jednim malim ciljem, kojeg smo na neki način i ispunili… :)
Kao i uvijek, spremali smo se u zadnji čas… :) …i motore slagali do zadnje minute prije kretanja…

Organizacija utrke je bila dobra…ništa nam nije falilo… Jedino lokacija na kojoj je bio smješten box, nije mi se dopala…prošle godine je bilo puuuuno više ljudi koji su posjećivali box, a i bilo je puuuuno više ljudi uz stazu… Ne znam u čemu je bio problem ove godine…al dobro…

Staza je bila jako brza…jako dugačka…sa samo 5 zavoja i jednom "S" šikanom, koju da prođeš doslovno treba stat do kraja... Neopisivo skliska staza…nekima je odgovarala, a nekima ne… Bilo je dosta padova… …neki su padali na treninzima, a neki na utrci...

                     

Kaj se tiče same utrke bilo je dobro…isto kao i prošle godine borba od početka do kraja…
Jedini problem je bilo spajanje klasa, NAJVEĆA GLUPOST…vozili smo svi zajedno, sve tri klase… Tako da je bilo dosta gužve tokom cijele utrke…

                     

Na kvalifikacijama prvo mjesto u klasi 50 zauzeo je Petar Radinić #14, drugo Matej Mavrek #11, treće Hrvoje Mavrek #2, zatim Gorana Jakovljević #15, Kristijan Juranović #3, Alen Kos Ljubičić #4, te Toni Pernar #9…

                    


U klasi 50 pobijedio je Petar Radinić iz MK Šibenik…uz jako dobro složen motor…

Drugo mjesto osvojio je Matej Mavrek iz MK San Antonio Gajs team…borbu za drugo mjesto u prvoj utrci vodio je sa Kristijanom Juranovićem…a u drugoj utrci se odvojio na početku, nakon čega ga je teško bilo sustići do samog kraja…  :icon_thumright:

                                     

Za treće mjesto se vodila najveća borba u kojoj je najbolje prošao Kristijan Juranović iz 1. HČK Jaska…borba u drugoj utrci od početka do kraja je bila između Gorane, Kristijana i Hrvoja…3., 4. i 5. mjesto kroz cijelu utrku se miješalo, sve do predzadnjeg kruga kad je Hrvoje pao u šikani…

                     

Četvrto i peto mjesto su imali isti broj bodova…te boljom drugom vožnjom, četvrto mjesto zauzima Gorana Jakovljević iz MK Šibenik…a peto Hrvoje Mavrek iz MK San Antonio Gajs team…

                     

Šesti je bio Alen Kos Ljubičić i sedmi Toni Pernar…

Za ostale klase ne znam kako se odvijalo…

                     

Sve pohvale MK Županja za organizaciju još jedne utrke koju ćemo pamtit po dobrom…

                     

………..

Neke slike su preuzete s foruma www.phsupermoto.com...
           http://phsupermoto.com/forum/index.php?topic=1599.0
HVALA Vlaji i Kubiku na ODLIČNIM slikama…

                     

Posebno hvala svima koji su nam svojim doprinosima pomogli da i ovu utrku odvozimo…HVALA VAM…

      Matej & Hrvoje Mavrek…   …MK San Antonio Gajs team…
                   
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2008, 17:24:00 ZG Hrc »
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline Carlos

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava
  • Moj Skuter: NRG Power
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #46 : 07 Srpanj, 2008, 18:06:01 »
svaka cast frende :icon_thumright: cestitaj i burazu faustovcu :icon_biggrin:

Offline HoX-Sr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: SR 70 ,SR 150, ZiP
  • MojSetup: nemam :)
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #47 : 07 Srpanj, 2008, 20:55:59 »
svaka cast mavreki  :headbang: :headbang: :headbang:
vti MVJ

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #48 : 07 Srpanj, 2008, 21:30:49 »
svaka cast frende :icon_thumright: cestitaj i burazu faustovcu :icon_biggrin:

ovaj faustovac kak se zove???koji motor ima???
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #49 : 07 Srpanj, 2008, 22:01:26 »
gileru runner ;D
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #50 : 09 Srpanj, 2008, 14:07:08 »
svaka cast frende :icon_thumright: cestitaj i burazu faustovcu :icon_biggrin:

HVALA....

svaka cast mavreki  :headbang: :headbang: :headbang:

HVALA...

                   :icon_thumright:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline Mislav#10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • ~Team Red rulz~
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Sve i svakoga :P
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #51 : 11 Srpanj, 2008, 17:06:10 »
Pozdrav!

Malo o klasi OPEN

Standardni problemi slaganja motora i pakiranja pred utrku doveli su nas u Županju u sitne sate. Prvi izlaz na stazu jos jednom je iznenadio prisutne vozace. Realno gledano onoga tko je verificirao stazu (onaj tko je odobrio da se utrka tamo vozi) treba poslati da se po njoj malo provoza jer to očito nije učinio. Ali nema veze, prvenstvo je takvo i to kao takvo prihvacam. Staza koja je ne samo skliska vec i tehnicki smijesna imala je pravac koji se klasi 50 cinio kao autoput do Splita. Na treningu u subotu svi su bili vise manje oprezni no dalo se naslutiti tko ce koga... Malvaziji je pukao blok motora i on je bio toliko siguran da nece voziti da mi je dao svoje brojeve (hvala stari, spasio si me :headbang:)

Na kvalifikacijama prvu startnu poziciju je zauzeo Grdić sa 1.7 sekundi prednosti ispred Šepića koji je bio na čelu kolone od 2.-6. mjesta (u toj grupi vozaci su bili unutar 0,4 sek)

Prva utrka
Na startu Grdić je zadržao prvu poziciju, iza njega sam se probio ja, ali da izbjegnem sudar sa "mladom nadom" Kukićem bio sam primoran "pustiti" njega i još trojcu....
Tako da sam zapeo iza Zidarića i Lea Kos Ljubičića dok je Kukić zapalio dalje... Prvo je Zidarić sam sebe rješio padom, a zatim se rješio i Kos, obojca nisu pazila u šikani... Gotovo sam i sam nastradao na tom mjestu u 2. utrci. Tijekom utrke raspao mi se auspuh i jedva sam zavrsio utrku.... Pobjedio je Malvazija koji je startao sa posljednje pozicijie, no prilikom preuzimanja vodstva zabio se u Grdića što nije bilo sankcionirano od strane organizatora,uz to valja napomenuti Šepića koji je zbog "izbjegavanja šikane" dobio penalizaciju od 20 sekundi

Druga utrka
Na startu sam se probio na prvo mjesto, no voznjom bez riskiranja se ne može pobijediti tako da sam završio treći dok je Kukić ovaj puta ostao u borbi sa Kosom Ljubičićem


Sve u svemu dobra utrka, dobar noćni provod i sklika staza    :glasses2: :glasses2:
Skipper172

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #52 : 11 Srpanj, 2008, 21:58:04 »
Doso si i ti perka na forum.. Svaka cast  :icon_thumright:,odilicno vozis open klasu, tako da ih svaki put namažes.. Nema sta  ;D
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #53 : 06 Prosinac, 2008, 13:16:10 »
daj ja bi isao samo nemam prijevoz ajd ako netko ima viska mjesta za mene a da zivi u osijeku bio bi zahvalan  :drunken_smilie: ma ustvari ko ce mene takog pijanca povest jos da belaj napravim tamo haha :toothy3:
mis mo bili sa 2 auta na trci.. hehe :D

Offline Tiho

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 184
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Suzuki DRZ 440 SM/S
  • Moja Kaciga: HJC RPHA 10
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #54 : 06 Prosinac, 2008, 15:46:06 »
daj ja bi isao samo nemam prijevoz ajd ako netko ima viska mjesta za mene a da zivi u osijeku bio bi zahvalan  :drunken_smilie: ma ustvari ko ce mene takog pijanca povest jos da belaj napravim tamo haha :toothy3:
mis mo bili sa 2 auta na trci.. hehe :D


padobranac  :laughing6: :laughing6:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: PH Skuteri - ŽUPANJA, 28 - 29. lipnja 2008
« Odgovori #55 : 06 Prosinac, 2008, 18:21:32 »
prosle godine bilo bolje po meni...iduce godine mogu organizirat party za resjere u bircu ak ste za:)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9