Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: QINGQI-QM50T-10A  (Posjeta: 3393 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
QINGQI-QM50T-10A
« : 29 Travanj, 2008, 19:45:25 »
Frend iz razreda ima ovaj motor qingqi ( prvi put cujem ) ,a nema komp pa me zamolil da pitam na forumu jel zna ko kakvu (ciju masinu ima taj motor) i jel se to da nabrijavat ,on veli da je motor 2 - taktni ... - unaprijed hvala - ...

Evo slike :

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #1 : 29 Travanj, 2008, 20:34:25 »
Frend iz razreda ima ovaj motor qingqi ( prvi put cujem ) ,a nema komp pa me zamolil da pitam na forumu jel zna ko kakvu (ciju masinu ima taj motor) i jel se to da nabrijavat ,on veli da je motor 2 - taktni ... - unaprijed hvala - ...

Evo slike :

.....kopija Kymcovog modela Cobra......ili Top Boy

....trebao bi imat četverotaktnu kinesku tzv. 139 QMB mašinu kopiju Hondine GY6....http://www.qingqi.co.yu/en/qingqi_qm50t-10a.html

..isplati se staviti 80 ccm kit ( sve verzije 65, 72, 80+ ili "real 90") sa novom glavom motora ili bez, ....možeš još staviti sportski variator ( Malossi multivar, Polini Speedcontrol ili taiwance Koso, Naraku, NCY  i lakše rolice, sportsku bregastu, sportski usis, hladnjak za ulje, bijeli malossi centralni feder za Piaggio, iridijumsku svječicu, jači kabel svječice, sportski CDI (ili sa svog skinuti blokadu ili ga moddati kao kod Agility-ja i auspuh bez restrikcije ( NCY, Technigas ili onaj kod scooterassasinsa )

..i naravno malossi naljepnicu s kojom dobivaš obavezno 5 km na krajnjoj...ali za postavit je treba biti pravi stručnjak..prepusti to nekom iskusnijem..

..imaš dosta članaka na forumu od nas koji smo tunirali Agility-je...sve ti piše
« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2008, 20:39:11 Agil »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #2 : 29 Travanj, 2008, 21:00:30 »
vidi se frend ima ovaj kvingi njemu je to kak veli preljep motor a u razredu ga prcamo koji ruzni motor(kaj i je),al kuis da stavi neku naljepnicu malossi ili polini motor bi letil,koda ima 1000 cc... :toothy12: :toothy9:

Offline tvrdi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-centar
  • Moj Skuter: tajfuna nakitanog
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #3 : 29 Travanj, 2008, 23:12:10 »
vidi se frend ima ovaj kvingi njemu je to kak veli preljep motor a u razredu ga prcamo koji ruzni motor(kaj i je),al kuis da stavi neku naljepnicu malossi ili polini motor bi letil,koda ima 1000 cc... :toothy12: :toothy9:
joj daj masić ne seri :icon_biggrin:
---top mid race tph---
-top raceing+ kit
-top nardo spuh
-rms super raceing radilica -dellorto phbg 19 bs frgi? -polini for race gljiva -top tpr variomat -top remen -malossi karbonske lamelice 0,30 -malossi ljubi?asti centralni

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #4 : 29 Travanj, 2008, 23:19:04 »
takvi sam na struju se vozaju po bjelovaru
..::4T Powaa::..

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #5 : 29 Travanj, 2008, 23:20:35 »
takvi sam na struju se vozaju po bjelovaru
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #6 : 30 Travanj, 2008, 10:24:51 »
lol

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #7 : 30 Travanj, 2008, 16:12:46 »
pise na netu da su 2-taktni kaj nisu,daj nek fakat neko veli jel se to da nabrijat jer me svaki dan zica da pitam na forumu...

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: QINGQI-QM50T-10A
« Odgovori #8 : 01 Svibanj, 2008, 22:16:47 »
pise na netu da su 2-taktni kaj nisu,daj nek fakat neko veli jel se to da nabrijat jer me svaki dan zica da pitam na forumu...

može

proda to ak more i kupi skuter
..::4T Powaa::..