Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 01.09.2012. (subota) – Sljeme brdska utrka (Stubičke toplice/Pila)-OTKAZANO  (Posjeta: 4976 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kazes da je 125, ko zna, prometna ostala doma!!,  :icon_biggrin: zensko si iskoristi to!!, ja bi vozio al 300 bulje dat mi je ipak preveč!, al ako starci budu sponzorirali , stavljam trkace malljossi rolice od 0.9g i gass!


Vozit cu onda tamnu 125. 150 vise ni nije vozan prevech osim za na zadnji...
Ugl bitno je sudjelovat. Vozim ak bude kaj!


P.S. - Jos me zanima, ako skut. nije regan jel se moze vozit? Kakva je ona dodatna polica osiguranja?
Ili mora bit regan + da vozac ima tu policu sklopljenu na samom licu mjesta ako nema osiguranje sebe ili motora ili kak.

Nije bitno da li je skut regan ili ne. Ionako ti ta polica ne vrijedi. Posebna je polica osig za utrku.
Skuter mora biti " tehnicki ispravan" ali po pravilniku za utrke, sto nema veze sa klasicnim tehnickim pregledom za registraciju
Vozacka ti ne treba.
Nema klase 125, osim ako je 4T, a to SR nije.
Vozila bi klasu sa serijskim SPima i midrace kitovima. Tako da ti je 150 bolji izbor.
There is no replacement for displacement

Offline Tocka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 241
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Gilera Ice 150
  • Moja Kaciga: Arai
  • MojSetup: by: Ivan Vorih
kazes da je 125, ko zna, prometna ostala doma!!,  :icon_biggrin: zensko si iskoristi to!!, ja bi vozio al 300 bulje dat mi je ipak preveč!, al ako starci budu sponzorirali , stavljam trkace malljossi rolice od 0.9g i gass!


Vozit cu onda tamnu 125. 150 vise ni nije vozan prevech osim za na zadnji...
Ugl bitno je sudjelovat. Vozim ak bude kaj!


P.S. - Jos me zanima, ako skut. nije regan jel se moze vozit? Kakva je ona dodatna polica osiguranja?
Ili mora bit regan + da vozac ima tu policu sklopljenu na samom licu mjesta ako nema osiguranje sebe ili motora ili kak.

Nije bitno da li je skut regan ili ne. Ionako ti ta polica ne vrijedi. Posebna je polica osig za utrku.
Skuter mora biti " tehnicki ispravan" ali po pravilniku za utrke, sto nema veze sa klasicnim tehnickim pregledom za registraciju
Vozacka ti ne treba.
Nema klase 125, osim ako je 4T, a to SR nije.
Vozila bi klasu sa serijskim SPima i midrace kitovima. Tako da ti je 150 bolji izbor.


Da, ali 150 po tome nije tehnički ispravan... A zbog jedne trke mi se neda vraćat sve plastike, drugi volan, slidere micat itd.
Radije iz gušta vozim 125, jer ionak nisam konkurentna, i idem probat. :)

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: 01.09.2012. (subota) – Sljeme brdska utrka (Stubičke toplice/Pila)
« Odgovori #22 : 20 Kolovoz, 2012, 21:54:42 »
od toga ništa kolko ja znam jer utrka auta je krajem ovog mjeseca tamo a ne vjerujem da bi se to organiziralo bez njih jer je iovak preskupo..
dođite rađe na marof 2.9. na memorijalnu trku koju đuro organizira i manje ćete platit a više se navozit  :hello:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Da, ali 150 po tome nije tehnički ispravan... A zbog jedne trke mi se neda vraćat sve plastike, drugi volan, slidere micat itd.
Radije iz gušta vozim 125, jer ionak nisam konkurentna, i idem probat. :)

bitno je sudjelovati :glasses2:

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Da, ali 150 po tome nije tehnički ispravan... A zbog jedne trke mi se neda vraćat sve plastike, drugi volan, slidere micat itd.
Radije iz gušta vozim 125, jer ionak nisam konkurentna, i idem probat. :)

bitno je sudjelovati :glasses2:

Kaj to ivane znaci? Da ces i ti voziti ili samo tipkati...???
There is no replacement for displacement

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 01.09.2012. (subota) – Sljeme brdska utrka (Stubičke toplice/Pila)
« Odgovori #25 : 21 Kolovoz, 2012, 10:18:40 »
bit ću sa gajbom radlera u gledalištu :toothy11:

Offline f-racing

  • moderator
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Typhoon 180... i još
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: Turpija i bijaks
  • MojSpuh: pjeva
Odg: 01.09.2012. (subota) – Sljeme brdska utrka (Stubičke toplice/Pila)
« Odgovori #26 : 23 Kolovoz, 2012, 11:22:00 »
Pozdravljeni !

Evo me nazad iz MSGZ sa svježim informacijama;

Sljeme je nažalost otkazano za motocikle bilo koje kategorije tj, voziti će se samo auti, naime priča slična kao i sa Dubravom; početkom godine se sastančilo i dogovaralo ulazak u pakt sa automobilistima kako bi se dijelili troškovi utrka i to na jedan sasvim drugi način (omjer) nego što su to automobilisti u konačnici zahtjevali. Drugim riječima, spominjali su jedne cijene učešća MSGZ u suorganizaciji da bi na kraju (prije utrke) tražili cca 3X više nego je to dogovarano.

Znamo da se organizacija ne može isplatiti samo od startnina, ali ipak MSGZ nema toliko novaca za suorganizirati nešto i ne može skupiti više od 15-20 vozača skutera te isto toliko old timera koji su spremni platiti startninu više od 200 kn tako da bi gubitak bio prevelik za današnje mogućnosti.

Za preostala raspoloživa sredstva MSGZ će organizirati jednu utrku na Novom Marofu, krajem 9. mjeseca (vjerojatno 30.09.), u sklopu toga i scooter endurance, a u zamjenu za Sljeme ići će jedna novotarija za skutere, a to je gradska utrka u Oroslavju :headbang:.

Više o tome u posebnim temema. :hello:



Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
šteta al niš neočekivano..

Offline Tocka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 241
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Gilera Ice 150
  • Moja Kaciga: Arai
  • MojSetup: by: Ivan Vorih
šteta al niš neočekivano..


Šteta i S R A M O T N O !


Gdje god vani da dođete na event drifta ili stunta, malo gledate drift, pa odete pogledat stuntere, pa skejtere, rolere... Al ne!


Tu ne, tu automobilisti koji voze kojekakve drlje 1.6 sa ispuhom i usisom skupljm od cijelog auta, pitaj boga kak i od kolko dijelova skloplje traže astronomske cifre za kaj...


Umjesto da se to sve ujedini i da se svi drže zajedno kaj se tiče AutoMoto sporta, ali ne... Ne razumijem, pa barem to nije Sabor.
Da se nekto ujedini i svrgne te idiote... Ko i u hms-u i hks-u i sl.


Stvarno očaj... Ak i oćeš vozit, nemreš jer ti ne daju...

Jebeš to, idemo ekipa kolektivno na Marof!


Pive, roštilj, kanistri benge, zajbancija i samo gušt... F*ck this shit.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
next year - better luck.