Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner by Tomi_ZG  (Posjeta: 192521 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #320 : 24 Studeni, 2017, 11:45:55 »
Pocasti ga cockpit sprejom  ;D
Ma kakvi,gadi mi se kad je sve masno od tog dreka,još kad ga parkiram na poslu nakon pol sata mi se na te namazane plastike zalijepi hrpa prašine pa to bude zak**ra*


Još ga nisi bacio u savu? :icon_scratch:

vecno zamorce nema kaj
U savi već ima dovoljno đubreta


Ajde izbedi to zamorce na pivu,odma ce mu biti bolje
Jedino ak hoćeš pit зајечарско  :laughing7:


Baš malo pričam s ljudima,i nitko ne može da veruje kak je ovo zamorče napravilo tolike kilometre,a da ni jednom nisam preštelavao smesu prilikom ulaska u šumu(a nisam ni vozio na 70% snage),nikad se nije utušio u jarugi od ispušnih plinova od kamiona,nikad nije doživio zalePće,a vozio sam na istoj dizni i na -7 i na +40,također nikad mi se nije ugasio u naletu svežeg zraka kad sam otvorio vrata od garaže,a ni klip nisam mijenjao svakih 15 hiljada,zato s extremnim nestrpljenjem čekam odgovor od onih koji su plasirali te teorije,al nikak da mi to objasne

« Zadnja izmjena: 20 Travanj, 2018, 09:43:11 Tomi_ZG »

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #321 : 24 Studeni, 2017, 12:06:11 »
hm...

da se nije izbrisala tockica izmedju 4 i 8?

5724.8  :toothy9:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #322 : 24 Studeni, 2017, 17:12:56 »
Da si stelao smesu 3x dobio bi jos 30kmh :icon_biggrin:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #323 : 06 Siječanj, 2018, 16:53:44 »
44 dana je prošlo od kad sam zadnji put upalio i provozao ovo napaćeno zamorče,pa je bio red da malo tripnem na 15 stepeni,tokom stajanja mi je par puta akumulator pao ispod 9V pa sam ga oživljavao lidlovim punjačem,morat ću uzet novi početkom sezone jer je ovaj star već 10 godina




« Zadnja izmjena: 20 Travanj, 2018, 09:44:11 Tomi_ZG »

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #324 : 06 Siječanj, 2018, 23:46:32 »
Kad znam koliko km ima ovaj runner,koliko je kvarova od samog starta bilo,koliko se navoza po forumskim pricama,moram rec da stvarno dobro izgleda na ovim slikama,tomi runner ce vjecno bit u tebe cini mi se  :laughing7:

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #325 : 07 Siječanj, 2018, 09:36:24 »
Neka si ga malo izveo u setnju,ipak je vec star i ima dosta kilometara,nije vise za ganjanje nego za normalne voznjice hihihiih

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #326 : 08 Siječanj, 2018, 08:53:02 »
Kad znam koliko km ima ovaj runner,koliko je kvarova od samog starta bilo,koliko se navoza po forumskim pricama,moram rec da stvarno dobro izgleda na ovim slikama,tomi runner ce vjecno bit u tebe cini mi se  :laughing7:
Ima dosta kilometara al po meni to i nije nekaj puno,jer već je star 10 godina,mada treba uzet u obzir da je kupljen u 12.mj. '08.,a '09. je jako malo odnosno skoro nikaj vožen jer sam imao još jedan skuter,tek '10. sam ga počeo konstantno vozit,to ti prosječno ispada 7100km godišnje kaj po meni i nije nekaj puno,recimo kad sam kupio areu51(polovnu) u prvih 10mj. sam napravio 11kkm

Kaj se tiče kvarova najviše sranja je bilo od 0 - 15kkm(talijanski fušeraj),od 15kkm do danas neusporedivo manje(redovito održavanje tu ne računam)

A da će bit vječno kod mene,mislim da hoće,jer ak ga prošle godine nisam prodao kad sam imao ponudu na stolu - neću nikad


Neka si ga malo izveo u setnju,ipak je vec star i ima dosta kilometara,nije vise za ganjanje nego za normalne voznjice hihihiih
Je znaš kak ga štedim,čim sam ga upalio nakon ovih 44 dana stajanja prvo kaj sam napravio je bilo propuhavanje na nogarima na 11 hiljada okretaja  :laughing7:

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #327 : 08 Siječanj, 2018, 11:18:36 »
Kad znam koliko km ima ovaj runner,koliko je kvarova od samog starta bilo,koliko se navoza po forumskim pricama,moram rec da stvarno dobro izgleda na ovim slikama,tomi runner ce vjecno bit u tebe cini mi se  :laughing7:
Ima dosta kilometara al po meni to i nije nekaj puno,jer već je star 10 godina,mada treba uzet u obzir da je kupljen u 12.mj. '08.,a '09. je jako malo odnosno skoro nikaj vožen jer sam imao još jedan skuter,tek '10. sam ga počeo konstantno vozit,to ti prosječno ispada 7100km godišnje kaj po meni i nije nekaj puno,recimo kad sam kupio areu51(polovnu) u prvih 10mj. sam napravio 11kkm

Kaj se tiče kvarova najviše sranja je bilo od 0 - 15kkm(talijanski fušeraj),od 15kkm do danas neusporedivo manje(redovito održavanje tu ne računam)

A da će bit vječno kod mene,mislim da hoće,jer ak ga prošle godine nisam prodao kad sam imao ponudu na stolu - neću nikad


Neka si ga malo izveo u setnju,ipak je vec star i ima dosta kilometara,nije vise za ganjanje nego za normalne voznjice hihihiih
Je znaš kak ga štedim,čim sam ga upalio nakon ovih 44 dana stajanja prvo kaj sam napravio je bilo propuhavanje na nogarima na 11 hiljada okretaja  :laughing7:
E to se trazi,sad mu vise nikad nece pasti na pamet da zariba :))

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #328 : 08 Ožujak, 2018, 08:01:28 »
Runner jučer friško regan,sa remenom starim sezonu i biksnom od 10mm valjci ispoštovani sa 39.5kmh na 11 hiljada okretaja - tim činom mašina je overena i spremna za sezonu ;D

Samo sam namontirao zadnji blatobran i prošao bez problema,ovaj na tehničkom je odlepio na stanje kilometara i opće stanje skutera,veli sve je pod konac,da ni novi kinezi nisu ovak dobri  ;D,za tt-a nije ni riječ rekao
Normalno ispred stp-a sam preštelao karbos,stavio drugu diznu,pilotku i iglu,poturpijao klipić,jer nisu isti uslovi na drumu i na valjcima


Danas moram kupit sodu da mi Zvonkec ispleskari multivar koji je našao na otpadu(nek mu je večna slava),biksna je doslovno ko nova,nema trunke lufta,al je multivar bio potopljen u nekoj jarugi punoj vode na otpadu pa zato soda,pun je tvrdokornog kamenca koji nejde dolje ni struganjem

Uz to moram pod hitno kupit novi aku samo da zatopli jer je ovaj odlepio,bit će opet 9ah yuasa koliko koštala da koštala,a trebalo bi odradit i sinterovanje


PS

Bata Saug ak ti dio teksta nije jasan reci Suhom da ti prevede  :laughing7:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #329 : 08 Ožujak, 2018, 08:09:48 »
Ubacio sam u google translate  :icon_thumright: jedino ima problem sa ovim sinterovanjem, a slutim da ne znaci ni blizu sintetiziranja...nego, koliko KM broji sad to cudo?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #330 : 08 Ožujak, 2018, 08:17:40 »
Da bi shvatio sinterovanje moraš dosegnut viši nivo svesti  :laughing7:

Kilometri su ti na slici na vrhu stranice,ne vozim se više po zimi,od 11mj. do sad nisam potrošio ni tank,nekad sam u tom vremenu rokao po 2000km al više ne,dosta sam si sinuse sjebao

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #331 : 08 Ožujak, 2018, 08:24:54 »
Pa tolko suhi nije na pezi napravio...57k  :icon_thumright:

Da bi shvatio sinterovanje moraš dosegnut viši nivo svesti  :laughing7:

cekat cu update za Google translate, da se ne trujem

Ti bi mogo lagano runnera u plavo, i zaposlit se u ZETu kolko km ima, trebalo je i to natuc. Runner ti je za Oskara, mislim da tolko nije niti jedan napravio...ak ne za Oskara bar za Zlatnu Malinu
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #332 : 08 Ožujak, 2018, 08:26:28 »
runner je za oskara, pravi je maratonac :icon_thumright:
odradi to siterovanje mmbrateuu i vozi bezbedno :binkybaby:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #333 : 08 Ožujak, 2018, 08:35:44 »
Za nekog nova linija runnera koji ima više km osobno ne znam,al sigurno u ovom napaćenom svijetu ima neki negdje,onog kaj Štef slaže ne računam jer je 200 odnosno 250,srki piaggio znam par da ima s više km

Kos moramo odradit i neko sinterovanje u kafani koja ima u ponudi kobasice od divljači  ;D

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #334 : 08 Ožujak, 2018, 08:41:05 »
Najbolji rajner. Idemo se pokloniti  :notworthy: Tomi sve je pod konac ali isto tako uskoro bus pod volan opal kada ti se sijedalo skroz raspukne.  :toothy9:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #335 : 08 Ožujak, 2018, 09:16:29 »
Za nekog nova linija runnera koji ima više km osobno ne znam,al sigurno u ovom napaćenom svijetu ima neki negdje...

nije runner ali...





zadnje kad sam gledao imao je 86.000 km

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #336 : 08 Ožujak, 2018, 09:22:36 »
Svaka čast,samo pitanje jel prvi vlasnik,znam ja za neose sa prek 100 hiljada,al to ne računam jer su dostavnjaci,nisu za privatne potrebe

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #337 : 08 Ožujak, 2018, 09:38:56 »
Ja sam dosao do info da ovaj runner zapravo ima 10 000 manje, jerbo je netko nabio 10k onako odokativno sto puz nije radio...prevaro mmbrateu
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #338 : 08 Ožujak, 2018, 09:44:57 »
Ja sam dosao do info da ovaj runner zapravo ima 10 000 manje,jerbo je netko nabio 10k onako odokativno sto puz nije radio...prevaro mmbrateu
Neko priča lovačke,nabijeno je 3 hiljade s "nabijačem"(ne pitaj  ;D),Pero je svjedok,još i fali kilometara jer je puž krepao 3x u špici sezone,a kak točno znam je po potrošenim i točenim tankovima jer sam vodio evidenciju

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #339 : 08 Ožujak, 2018, 09:48:48 »
Ja sam dosao do info da ovaj runner zapravo ima 10 000 manje,jerbo je netko nabio 10k onako odokativno sto puz nije radio...prevaro mmbrateu
Neko priča lovačke,nabijeno je 3 hiljade s "nabijačem"(ne pitaj  ;D),Pero je svjedok,još i fali kilometara jer je puž krepao 3x u špici sezone,a kak točno znam je po potrošenim i točenim tankovima jer sam vodio evidenciju
naravno da jesi hahaha
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!