Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner by Tomi_ZG  (Posjeta: 20011 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Tomi_ZG

• Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner by Tomi_ZG
« Odgovori #320 : 24 Studeni, 2017, 11:45:55 »
Pocasti ga cockpit sprejom  ;D
Ma kakvi,gadi mi se kad je sve masno od tog dreka,još kad ga parkiram na poslu nakon pol sata mi se na te namazane plastike zalijepi hrpa prašine pa to bude zak**ra*

Još ga nisi bacio u savu? :icon_scratch:

vecno zamorce nema kaj
U savi već ima dovoljno đubreta

Ajde izbedi to zamorce na pivu,odma ce mu biti bolje
Jedino ak hoćeš pit зајечарско  :laughing7:

Baš malo pričam s ljudima,i nitko ne može da veruje kak je ovo zamorče napravilo tolike kilometre,a da ni jednom nisam preštelavao smesu prilikom ulaska u šumu(a nisam ni vozio na 70% snage),nikad se nije utušio u jarugi od ispušnih plinova od kamiona,nikad nije doživio zalePće,a vozio sam na istoj dizni i na -7 i na +40,također nikad mi se nije ugasio u naletu svežeg zraka kad sam otvorio vrata od garaže,a ni klip nisam mijenjao svakih 15 hiljada,zato s extremnim nestrpljenjem čekam odgovor od onih koji su plasirali te teorije,al nikak da mi to objasne

Offline stipe

• Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
  • Moja Kaciga: N85 i N43 air
« Odgovori #321 : 24 Studeni, 2017, 12:06:11 »
hm...

da se nije izbrisala tockica izmedju 4 i 8?

5724.8  :toothy9:

Offline Corector

• Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • Moj Skuter: Purejet
« Odgovori #322 : 24 Studeni, 2017, 17:12:56 »
Da si stelao smesu 3x dobio bi jos 30kmh :icon_biggrin:
Purejet triper

Online Tomi_ZG

• maxi forumaš
« Odgovori #323 : 06 Siječanj, 2018, 16:53:44 »
44 dana je prošlo od kad sam zadnji put upalio i provozao ovo napaćeno zamorče,pa je bio red da malo tripnem na 15 stepeni,tokom stajanja mi je par puta akumulator pao ispod 9V pa sam ga oživljavao lidlovim punjačem,morat ću uzet novi početkom sezone jer je ovaj star već 10 godina

Offline ajlavsrku

• Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Vx
  • MojSetup: Serijala
« Odgovori #324 : 06 Siječanj, 2018, 23:46:32 »
Kad znam koliko km ima ovaj runner,koliko je kvarova od samog starta bilo,koliko se navoza po forumskim pricama,moram rec da stvarno dobro izgleda na ovim slikama,tomi runner ce vjecno bit u tebe cini mi se  :laughing7:

Offline Dax

• Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
« Odgovori #325 : 07 Siječanj, 2018, 09:36:24 »
Neka si ga malo izveo u setnju,ipak je vec star i ima dosta kilometara,nije vise za ganjanje nego za normalne voznjice hihihiih

Online Tomi_ZG

• maxi forumaš
« Odgovori #326 : 08 Siječanj, 2018, 08:53:02 »
Kad znam koliko km ima ovaj runner,koliko je kvarova od samog starta bilo,koliko se navoza po forumskim pricama,moram rec da stvarno dobro izgleda na ovim slikama,tomi runner ce vjecno bit u tebe cini mi se  :laughing7:
Ima dosta kilometara al po meni to i nije nekaj puno,jer već je star 10 godina,mada treba uzet u obzir da je kupljen u 12.mj. '08.,a '09. je jako malo odnosno skoro nikaj vožen jer sam imao još jedan skuter,tek '10. sam ga počeo konstantno vozit,to ti prosječno ispada 7100km godišnje kaj po meni i nije nekaj puno,recimo kad sam kupio areu51(polovnu) u prvih 10mj. sam napravio 11kkm

Kaj se tiče kvarova najviše sranja je bilo od 0 - 15kkm(talijanski fušeraj),od 15kkm do danas neusporedivo manje(redovito održavanje tu ne računam)

A da će bit vječno kod mene,mislim da hoće,jer ak ga prošle godine nisam prodao kad sam imao ponudu na stolu - neću nikad

Neka si ga malo izveo u setnju,ipak je vec star i ima dosta kilometara,nije vise za ganjanje nego za normalne voznjice hihihiih
Je znaš kak ga štedim,čim sam ga upalio nakon ovih 44 dana stajanja prvo kaj sam napravio je bilo propuhavanje na nogarima na 11 hiljada okretaja  :laughing7:

Offline Dax

• Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
« Odgovori #327 : 08 Siječanj, 2018, 11:18:36 »
Ima dosta kilometara al po meni to i nije nekaj puno,jer već je star 10 godina,mada treba uzet u obzir da je kupljen u 12.mj. '08.,a '09. je jako malo odnosno skoro nikaj vožen jer sam imao još jedan skuter,tek '10. sam ga počeo konstantno vozit,to ti prosječno ispada 7100km godišnje kaj po meni i nije nekaj puno,recimo kad sam kupio areu51(polovnu) u prvih 10mj. sam napravio 11kkm

Kaj se tiče kvarova najviše sranja je bilo od 0 - 15kkm(talijanski fušeraj),od 15kkm do danas neusporedivo manje(redovito održavanje tu ne računam)

A da će bit vječno kod mene,mislim da hoće,jer ak ga prošle godine nisam prodao kad sam imao ponudu na stolu - neću nikad

Je znaš kak ga štedim,čim sam ga upalio nakon ovih 44 dana stajanja prvo kaj sam napravio je bilo propuhavanje na nogarima na 11 hiljada okretaja  :laughing7:
E to se trazi,sad mu vise nikad nece pasti na pamet da zariba :))

Sve za skuter!!