Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125  (Posjeta: 2695 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125
« Odgovori #20 : 20 Travanj, 2012, 22:26:38 »
samo da javim da ne budem stavljao vise ovako skupe i osjetljive stvari pod napon, izvadio radilicu, nakon 10 sati, kad ono kurtslus, sve neke crne pjegice ispalile na radilici, i to vecina na strani gdje je bila zeljezna sipka sa minus polom a na strani gdje je plus pol bio skoro pa nista, kako se to moglo dogodit, zeljezo nije bilo cistona minusu? dodirivao se plus i minus preko tih predmeta? ruzina se skinula al je zato ovo crno g#vn% svudje po radilice, dosjede lezajeva sam obrusio vodenim da moze ljepo sjest u lezaj, cistio benzinom, na uljio iglicasti, ma ispro, pa opet, pa ga vrtio, pa sad utopio u benzin, sve me strah da sam je sj#bo  :angry7:

al ko mi kriv kad nisam pokusao s necim drugim, i proucio nuspojave i tak... al bude vozila bmk.

sad sam stavio granu spuha (koja je skoro pa pojedena od hrdje), sutra ujutro u 9 vadim pa buem sliko i stavio.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125
« Odgovori #21 : 20 Travanj, 2012, 23:53:13 »
javi obavezno
funkcionira.. nisam drzao 12 sati, onu sipku sto sam sinoc stavio nju sam skinuo i jutros stavio jednu alatku po koj se uvatila ruzina i nakon 2-3h evo rezultata, da sam vise drzao bolje bi ispalo

kakvo je bilo (desna strana)


lijeva strana je bila u istom stanju ko i desna
« Zadnja izmjena: 20 Travanj, 2012, 23:56:49 zemo323 »
Weddings are basically funerals with cake.

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
Odg: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125
« Odgovori #22 : 21 Travanj, 2012, 15:55:00 »
samo da javim da ne budem stavljao vise ovako skupe i osjetljive stvari pod napon, izvadio radilicu, nakon 10 sati, kad ono kurtslus, sve neke crne pjegice ispalile na radilici, i to vecina na strani gdje je bila zeljezna sipka sa minus polom a na strani gdje je plus pol bio skoro pa nista, kako se to moglo dogodit, zeljezo nije bilo cistona minusu? dodirivao se plus i minus preko tih predmeta? ruzina se skinula al je zato ovo crno g#vn% svudje po radilice, dosjede lezajeva sam obrusio vodenim da moze ljepo sjest u lezaj, cistio benzinom, na uljio iglicasti, ma ispro, pa opet, pa ga vrtio, pa sad utopio u benzin, sve me strah da sam je sj#bo  :angry7:

al ko mi kriv kad nisam pokusao s necim drugim, i proucio nuspojave i tak... al bude vozila bmk.

sad sam stavio granu spuha (koja je skoro pa pojedena od hrdje), sutra ujutro u 9 vadim pa buem sliko i stavio.

pa od čega su nastale te fleke??? daj slikaj
funkcionira.. nisam drzao 12 sati, onu sipku sto sam sinoc stavio nju sam skinuo i jutros stavio jednu alatku po koj se uvatila ruzina i nakon 2-3h evo rezultata, da sam vise drzao bolje bi ispalo

u kojem omjeru si mješa sol i vodu?

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125
« Odgovori #23 : 21 Travanj, 2012, 18:16:52 »
stavio sam 10l vode i 100gr soli..
Ako budes proba, stvara ti se nekakva zelenkasto-smedja tvar po povrsini, predpostavljam da je to zelenkasto klor pa se nemoj poplasit xD
Weddings are basically funerals with cake.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125
« Odgovori #24 : 21 Travanj, 2012, 19:40:03 »
pa od čega su nastale te fleke??? daj slikaj

idem za sat vremena u garazu, izvadit granu vidit sto je s njom, pa slikam usput radilicu, koja je prespavala noc i dan u gorivu da se odljepe prljave cestice, pa je budem nauljio i nek stoji u vrecici do ugradnje.

ne znam od cega su fleke, nisam kemicar.  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125
« Odgovori #25 : 22 Travanj, 2012, 09:42:38 »
sinoc otiso vidit kako grana napreduje.. Izvadim je kad para mi se nema razlike na prije. :dontknow:

Odem pogledat ivanovu temu kad vidim da je plus spojen na zeljezo i minus na predmet koji cistimo. :toothy3:
Krivo sam radio sa radilicom joj. Sinoc odmah zamjenio plus i minus i stavio granu od spuha... Jutros pogledam i skoro pa bez hrdje. Cijelo vrijeme sam krivo radio i cudio se zasto ovom uspjeva u komb sa soli a meni ne sa sodom... Hahaha

Sad ne znam bili ponovo radilicu stavio ?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline zip.sp.tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio zip sp
  • Moja Kaciga: agv
« Zadnja izmjena: 22 Travanj, 2012, 10:52:55 zip.sp.tuning »

Offline zip.sp.tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio zip sp
  • Moja Kaciga: agv
Odg: kako skinut ruzinu sa radilice? piaggio 125
« Odgovori #27 : 22 Travanj, 2012, 10:50:26 »
 sve imas tu :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 22 Travanj, 2012, 10:53:21 zip.sp.tuning »