Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia  (Posjeta: 923 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eddy23os

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
aprilia
« : 21 Travanj, 2008, 19:30:56 »
bok ljudi, novi sam tu pa et malo da prikupim informacija i ako mogu da ih i dam
evo ovako,
imam aprilia rally ac, to je minarelly mašina jel, zračno hlađenje, manualni čok, na njoj je montiran malossi sport gusani kit, top preformance variomat, novi remen od kelvara, feder jači, neki ne znam ljubičasti sličan malossijevom, e sad, na red je došao jel gianelli extra auspuh koji sam čeka da ga stavim i naravno karburator...
dvoumim se između delorto 17.5 i mikuni 16...imo sam oba u ruci i nekako mi mikuni djeluje preciznije i finije izrađen ali opet nekako manji jel....pa ajmo savjet ko ima...i koliko grama one rolice da stavim ak stavim taj gianelli?? il da probavam sa nekim setom? i ak je to u pitanju od kolko do kolko grama set da uzmem?

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: aprilia
« Odgovori #1 : 21 Travanj, 2008, 19:32:56 »
gianelli ima zvuk gori od serijskog auspuha...prejadan..uzmi yasuni

i usput se predstavi u kutku za nove clanove
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: aprilia
« Odgovori #2 : 21 Travanj, 2008, 19:38:19 »
imam ti ja za prodat dellorta 17,5 i dellorta 16

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: aprilia
« Odgovori #3 : 21 Travanj, 2008, 19:55:26 »
ja bih uzeo mikuni 16 osim ako nemaš ponudu 17.5 malossi dellorto razlika mislim da nebi trebala bit osjetna između ta dva osim što mikuni mora puno manje trošit ( moja iskustva) al opet neznam jer u mene je mikuni u savršenom stanju a ovi su bili polovni nisu bili u takvom dobrom stanju
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: aprilia
« Odgovori #4 : 21 Travanj, 2008, 20:00:09 »
ja bih uzeo mikuni 16 osim ako nemaš ponudu 17.5 malossi dellorto razlika mislim da nebi trebala bit osjetna između ta dva osim što mikuni mora puno manje trošit ( moja iskustva) al opet neznam jer u mene je mikuni u savršenom stanju a ovi su bili polovni nisu bili u takvom dobrom stanju
da al moji dellortovi su u jako dobrom stanju

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: aprilia
« Odgovori #5 : 21 Travanj, 2008, 20:07:49 »
imas  rallya obrati se vpucku haha on je pravi rally dasa zna ga ko djep