Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Matrix  (Posjeta: 2407 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Keeway Matrix
« : 19 Travanj, 2008, 12:57:48 »
treba mi za frenda...

ovako da se i to vise rijesi...  gdje kod njega budu blokade...

on je vozio kod nekog majstora i navodno mu je skinio neku blokadu, valjda sa varia jer sam gledao i nema prstena, i skut ide 63-64, a i prije je iso toliko. Stavimo mu zx-a skut opet ide 63-64 sto dovodi do zakljucka da mozda zbilja ima zablokiranu struju, ali kad je na nogari vrti do 9500rpm LOL sto znaci da mozda i nema te blokade. a i na karbu mu se nije gas otvaro do kraja za mozda 1/4 pa sam i to namjestio i opet isto, 63-64. e sad gdje to na karbu ima nesto i dali nakon toga svega treba mjenjat diznu ili valjke ili neki k**ra*.... kad je i motor sam ko k**ra*...! i koliko moze taj motor ic max serijski ako neko ima pa da mu ide nesto vise..!

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Keeway Matrix
« Odgovori #1 : 19 Travanj, 2008, 13:15:31 »
Ide i veca dizna u karb. 58-60 M6.I ne bi bilo lose lulicu iz air box-a prosiriti na 14mm.
Rolnice lakse oko 4.5g :icon_thumright:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Keeway Matrix
« Odgovori #2 : 05 Svibanj, 2008, 17:42:14 »
iam i ja matrixa i idem skidat blokade pa me zanima kolko blokada ima i di ih ima.kaj jos treba promjenit kad skinem blokadu da ide cim brze.glupo mi je kad se spustam po brijeg i kad se vec pomalo ravnam motor sam usporava tak da me baotian odere.inace ide 52 maxxx po ravnom.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Keeway Matrix
« Odgovori #3 : 25 Svibanj, 2008, 13:28:13 »
jel ima matrix blokadu u struji,jos imam blokade i kad se spustam pod brijeg motor samo usporava,po ravnom se vozim 60al sam stavil novu spulju pa bolje vuce al ima rupu od 20-40 i kaj bi bilo najbolje da sad stavim multivar i rolice 4,5g i nastelam fergu,kolko bi iso onda,jel ima on blokadu u struji???

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Keeway Matrix
« Odgovori #4 : 25 Svibanj, 2008, 13:32:16 »
multivar

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Keeway Matrix
« Odgovori #5 : 20 Lipanj, 2008, 12:46:54 »
Evo stavili smo od frenda skut u garazu i sarafali po njemu cijeli dan, pripasali spuh od yamahe aerox kombinirali diznu 70 i svasta nesta , skidali lulicu ,sarafali ko budale i nece skut preko 61/62 da ga zapalis kerozinom!!! Postelali ga ,boja svijecice super sve ok ali nece brze nikako, mislim da smo ostvarili max 8200 okretaja ili tako nesta. Danas cemo jos malo se poigrati neke sitnice vidjeti ali iskreno mislim da nece to brze nikako ... a sto se tice preciznosti sata.,...kada on pokazuje 61-62 runner pokazuje 70 nrg isto 70...