Društveni kutak > Skuter klubovi / udruge

Malaguty F12 Phantom

<< < (2/8) > >>

dhorvat:

--- Citat: teddy4 - 28 Ožujak, 2012, 00:23:17 ---daaaaaovajhhhhmmmm po satu ja sam prico o gps-u   ;D dobar opis....   :toothy10:

--- Kraj citata ---
GPS max 80 serijala, a sad bi trebo neko lakši da "potegne" jer sa mnom i tih prijašnjih 80 jedva nabere  :drunken_smilie: Jbg, teška kategorija, ona 110+ (samo mišići, nema tu sala  :icon_tongue: )

teddy4:
 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: ovisi kolko god.imas ...nez kaj vozis ali za 110kg je sp 180 ...  :laughing7: od skutera naravno ...a ovo kaj velis 80 to je vec realnije posto je meni na italjet formuli pokazivalo 115 a po gps-u 95 .....fakat idu morini ali se i razletavaju (sve serijala imo 2 komada crnu i crveno-bjelu ) JOS IMAM Unistene klipove i jednu glavu ......  ;D dobra sjecanja sugava prednja vilica  :toothy10:

Matija97:
evo vidim da nas nije puno ali ima sigurno 5 komada na forumu! :) vido sam ih!  :toothy3:  ali eto i ja sam od prije kojih mjesec dana postao ponosni vlasnik pa da pokazem malo,stavit cu sliku sada u kakvom je stanju bio a onda poslije kako sam ga slozio! :) trebao bi ici cijeli u airbrush jer moram burazu napravit neku reklamicu :) bivseg vlasnika poznajem jako dobro jer je bff od buraza,a on mi je reko da mu je motor iso 110 po tom satu s trophyem  :toothy12: ja racunam da je to jedno 100 stvarne! eto slika  :hello: 







ajde evo i koja slika sta mi se dosad najvise svidjelo sto smo napravili :)





Pozz do sljedec puta :)

teddy4:
pozz  :skuter:  :invasion:  ima nas fora projekt ovo i moje slikice danas  ;D

teddy4:
evo  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju