Društveni kutak > Skuter klubovi / udruge

Malaguty F12 Phantom

<< < (8/8)

FeZox-team:
nisam vlasnik u papira ali snjim se ponekad igram kao da je moje  :icon_biggrin:
kupljen 2000g, za ogromne pare- ak se ne varam 25 000 kuna
do sad je imao 2 specijale i zadnji put stavljen novi cilindar. ovo ostalo ama bas nista nije mjenjano a racunamo sveukupno da je presao oko 60 000 km

tommy:
ma malaguti f12 je ZAKON!!  :headbang:

uskoro cu i ja postati vlasnik jednoga  :laughing7: :laughing7:

Matija97:

--- Citat: FeZox-team - 05 Studeni, 2012, 19:11:06 ---nisam vlasnik u papira ali snjim se ponekad igram kao da je moje  :icon_biggrin:
kupljen 2000g, za ogromne pare- ak se ne varam 25 000 kuna
do sad je imao 2 specijale i zadnji put stavljen novi cilindar. ovo ostalo ama bas nista nije mjenjano a racunamo sveukupno da je presao oko 60 000 km


--- Kraj citata ---

super,malo ga operi,ispoliraj plastike fino,uglancaj,nabavi top ako ga nemas izlickaj i vozi  :icon_thumright:

TotemJam:
Rekao da malo osvjezim ovu temu, vidim da nema postova vec ohoho. Ja imam zasad komplet serijalu LC 2003 godiste sa 6500km na satu, drugi vlasnik, plastike u originalnoj boji, ali imam ZXa, Hebo Next Generation, Bando remen, plave malossi federe kvacila, bijeli centralni i novi BRAKING wave zadnji disk spreman za ugradnju. Preko zime planiram obojati plastike, felge, auspuh, kocione celjusti i ostale gluposti. Dio plastika cu umotati u stickerbomb foliju. Zanima me koje felge pasu na F12 (ove njegove serijske su ubi boze ruzne)?

Isto tako ako je netko imao iskustva sa ZX-om, kako ste nastelali karb u smislu da li ste morali mjenjati diznu/iglu i koje rolice? (kupio sam novi dellorto 12mm na kojemu je dizna 82 buduci da je na ovom bio neki kineski karb)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju