Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Help oko tuninga SF2  (Posjeta: 3200 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #20 : 14 Travanj, 2008, 23:55:02 »
sad si se ti jedini pametan tu nasao, joooj boze moj sta bi ja sad radio da mi ti nisi reko da neam brzine na skuteru!
isuse boze, zar stvarno! jaooo ja stalno mislio da mi salta sam! reko brz mali jbt!

on mu je rekao KAO kad bi prebacio iz 1 u 5! uzmi auto za primjer!

al stvarno hvala ovaj dio nisam znao, eo kupujem sajbu jos cu vidit sa koliko zubaca da ubacim 6 brzinu u skuter ima tko?

hahahahahahhaha  :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing6:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #21 : 15 Travanj, 2008, 08:45:27 »
daj šta se sprdate, čovek je hteo da mu predstavi laički...nije ni on mislio da scoot ima brzine nego je objašnjavao odnos prenosa..

e j#bote što ste ludi oma napali čoveka...bukvalisti jedni! ! !
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #22 : 15 Travanj, 2008, 11:07:19 »
aerox- minarelli masina a za nju delova u svakoj piljari :icon_tongue:
a ta opruga drzi polutke spojene da remen ne bi odmah kad das gas propao izmedju tj. da ne bi iz 1.brzine
odma prebacio u 5-u :icon_thumright: 
Ovo je bio nabolji nacin da laiku objasnis kako rade polutke[vidite da covek ne zna za sta sluzi centralna opruga] :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #23 : 15 Travanj, 2008, 20:01:44 »
a mora se uvijek nac jedan pametni koji iako i on zna o cem se radi mora glumit "pametnjakovica"

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #24 : 15 Travanj, 2008, 20:21:41 »
a mora se uvijek nac jedan pametni koji iako i on zna o cem se radi mora glumit "pametnjakovica"
:icon_thumright:

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #25 : 15 Travanj, 2008, 20:32:09 »
Ne pravim se ja niš pametan!!! Al nemoš nekom ko se nekuži objasnit da centralni feder prebacuje przine redom od prve do pete, i onda bu on to bubnul negdi i eto komedije.

ako te zanima zakaj služi cntralna oprua, skini dolje deklo i upali skuter i gledaj malo, pa napravi krug i vidi malo kako radi. Pa niš mu nebu ako mu skineš malo deklo, pa neš mu dite napravit. naj bolje ti je uzet sam pa gledat malo i tako buš najbolje naučil. Evo tolko od mene
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #26 : 15 Travanj, 2008, 22:58:50 »
to je to dečki, sad znam cemu služi to  :toothy10: , imam doma seriskoga, bjeloga kojega sam dobil sa multivarom, i nekvoga zelenoga isto mislim da je malossijev.  ako je neki tvrđi kaj dobim s tim? sporije mjenjanje brzina?  :laughing7:

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Help oko tuninga SF2
« Odgovori #27 : 16 Travanj, 2008, 15:02:32 »
to je to dečki, sad znam cemu služi to  :toothy10: , imam doma seriskoga, bjeloga kojega sam dobil sa multivarom, i nekvoga zelenoga isto mislim da je malossijev.  ako je neki tvrđi kaj dobim s tim? sporije mjenjanje brzina?  :laughing7:
Reguliraš start, onaj šut kad krećeš. Sa tvrđom oprugom trebao bi dobit bolji start,a krajnja brzina bi se trebala smanjit, dok sa mekšim je obrnut efekt, sporije ubrzanje, a veća krajnja brzina.

probaš malo sve te opruge pa vidiš kaj ti odgovara
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...