Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Hoćete li podržati bojkot i taj jedan dan ne otići na benzinsku?

Da
Ne

Autor Tema: 22.02.2012. dan bojkotiranja svih benzinskih u Hrvatskoj  (Posjeta: 1307 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline konig

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: od SP-a
Odg: 22.02.2012. dan bojkotiranja svih benzinskih u Hrvatskoj
« Odgovori #20 : 20 Veljača, 2012, 19:52:54 »
pa ti idi prosvjeduj,boli mene ona stvar za prosvjede,ja imam pametnijeg posla neg da cijeli dan stojim na zimi zak**ra*...
ovo boldano i ja mislim,pa kaj?i sad sam ja kukavica i sebičan?? aj mi molim te objasni zbog čega,zbog toga jer neću ić gubit vrijeme i prosvjedovat...a promjenilo se nebude niš,tak da vam je đabe ti prosvjedi...

čovjek želi reći da se niš ne mjenja zbog ljudi koji tako razmišljaju....al jbg,kad smo takvi,da Bog da nam cijene goriva budu 50 kn,a i onda bi se našli ljudi koji bi rekli,boli mene ku_ac....sami smo si krivi
Ne vozi brže nego što tvoji anđeli čuvari mogu letjeti !

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: 22.02.2012. dan bojkotiranja svih benzinskih u Hrvatskoj
« Odgovori #21 : 20 Veljača, 2012, 20:06:23 »
čovjek želi reći da se niš ne mjenja zbog ljudi koji tako razmišljaju....al jbg,kad smo takvi,da Bog da nam cijene goriva budu 50 kn,a i onda bi se našli ljudi koji bi rekli,boli mene ku_ac....sami smo si krivi

 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: 22.02.2012. dan bojkotiranja svih benzinskih u Hrvatskoj
« Odgovori #22 : 20 Veljača, 2012, 20:17:51 »
vidim da imaš 34 godine...nebitno...al očito niš ne radiš po cijele dane,pa ćeš u srijedu moć ić pješke na pivu,umjesto s autom pa nećeš morat točit benzin,a ja koji ću imat cijeli dan posla + ispite na faksu,sam sebičan,narcisodian,kukavica i neznam kaj sve ne,jer ću popustit kapitalizmu i natočit gorivo u auto!e sori fkt kaj sam sebičan...
a ako ti misliš da si ti nesebičan,podjelim ja svoje brige sa tobom,pa da vidimo dal si željan pomoći...znači ja bi svakom čovjeku koji me traži kunu,dvije,trebo dat nešto para??ako mu nedam onda sam sebičan?a da ja svakom tom čovjeku rodim kunu ili dvije pa da mu dam?nije vezano baš uz temu,al se dotiče tvojeg načina razmišljanja...evo ti i još neki tvoji istomišljenici slobodno bojkotirajte benzinske i nemojte točit kolko god dugo vi to htjeli,ja ću točit i amen...i opet ćemo kukat i ti i ja kak je gorivo preskupo...a ja znam da ja to nemogu odgodit,odnsono spriječit...niko ne tjera niti tebe niti mene,da vozi auto i toči gorivo,ali ja bez toga nemogu...ako ti možeš,idi bojkotiraj i u moje ime...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 22.02.2012. dan bojkotiranja svih benzinskih u Hrvatskoj
« Odgovori #23 : 20 Veljača, 2012, 20:26:49 »
a oko cega se vi prepirete majko draga

Ja cu van rec da je sve to jedan veliki k**ra*! Da niko i ne natoci kap goriva 22.02 koja korist kad ce benzinske dan posli imat duplo veci promet nego inace?

Iman ja bolju ideju, ajmo ga nikako ne tocit?  :dontknow:

Offline konig

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: od SP-a
Odg: 22.02.2012. dan bojkotiranja svih benzinskih u Hrvatskoj
« Odgovori #24 : 20 Veljača, 2012, 20:34:00 »
a i dobro kaže jumprre(sorry zab sam kako točno piše xD)....jbš ti to prepiranje kad nećemo ništa postići,dobro je reko jedan stari čovjek meni i frendu prije neki dan.:''dečki,što prije odite odavdje,tu nećete ništa postići'',istina  ;D
Ne vozi brže nego što tvoji anđeli čuvari mogu letjeti !