Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner BGM 50 & VXR200 & Aprilia SR/R  (Posjeta: 86079 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Runner BGM
« Odgovori #120 : 01 Kolovoz, 2008, 22:45:11 »
sad puno ljepše izgleda :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner BGM
« Odgovori #121 : 01 Kolovoz, 2008, 23:05:53 »
sad puno ljepše izgleda :happy3:
slazem se  :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Runner BGM
« Odgovori #122 : 01 Kolovoz, 2008, 23:07:14 »
e care, skuter je prva liga! samo što su mi ove trakice totalno bezveze, nekako mi puno ljepše izgleda lakirana felga bez trakica!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Runner BGM
« Odgovori #123 : 01 Kolovoz, 2008, 23:31:56 »
Mogao si zamijeniti ili ocistiti ovaj hrdjavi saraf na felgi na 3. slici  :nono:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4166
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Runner BGM
« Odgovori #124 : 02 Kolovoz, 2008, 14:43:48 »
Sve super, al nebi ja crne felge održavao, odeš 100 metara  več su u prašini  :sad1:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Runner BGM
« Odgovori #125 : 02 Kolovoz, 2008, 14:49:51 »
lijepo....

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner BGM
« Odgovori #126 : 04 Kolovoz, 2008, 19:01:22 »
oj, ev pozdrav jedan, i da dodam samo da prodajem skut, posto sad nesmim vozit 6 mjeseci, cijena 9000 kn, neide dole, sve je novo na njem, termo grupa, multivar radilica, lezajevi... sa tim je preso 900km, registriran je do 15.7.2009, sa skutom dajem originalni auspuh, variomat, svjetlo prednje originalno, i jos sitnica rolica, federa, rezervne zmige i zadnje plastike svjetala, vizir veliki, retrovizore ubiti sve sto imam od njega, i onu plahtu za pokrivanje  :toothy11:  eto

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Runner BGM
« Odgovori #127 : 04 Kolovoz, 2008, 21:14:00 »
oj, ev pozdrav jedan, i da dodam samo da prodajem skut, posto sad nesmim vozit 6 mjeseci, cijena 9000 kn, neide dole, sve je novo na njem, termo grupa, multivar radilica, lezajevi... sa tim je preso 900km, registriran je do 15.7.2009, sa skutom dajem originalni auspuh, variomat, svjetlo prednje originalno, i jos sitnica rolica, federa, rezervne zmige i zadnje plastike svjetala, vizir veliki, retrovizore ubiti sve sto imam od njega, i onu plahtu za pokrivanje  :toothy11:  eto
Koja je to godina?

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner BGM
« Odgovori #128 : 06 Kolovoz, 2008, 10:37:55 »
2001

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Runner BGM
« Odgovori #129 : 06 Kolovoz, 2008, 12:12:03 »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner BGM
« Odgovori #130 : 06 Kolovoz, 2008, 12:14:13 »
2001

a zašto prodaješ?

Napisao je 3 posta iznad zasto (ostao je bez vozacke na 6 mjeseci i prodaje skut jer se ne zeli vozit pod zabranom)

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Runner BGM
« Odgovori #131 : 06 Kolovoz, 2008, 12:15:08 »
2001

a zašto prodaješ?

Napisao je 3 posta iznad zasto (ostao je bez vozacke na 6 mjeseci i prodaje skut jer se ne zeli vozit pod zabranom)

to je zbog onih 0,6

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner BGM
« Odgovori #132 : 06 Kolovoz, 2008, 13:35:15 »
2001

a zašto prodaješ?

Napisao je 3 posta iznad zasto (ostao je bez vozacke na 6 mjeseci i prodaje skut jer se ne zeli vozit pod zabranom)

da, neželim riskirat da odem bezveze u zatvor ili još gore neki dobrotvorni rad u staračkom domu, ovako ču za 6 mj skupit još novaca pa čemo gledat nešto novije ili nrg novi ili možda runner200 stariji, šta bude.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Runner BGM
« Odgovori #133 : 06 Kolovoz, 2008, 13:52:40 »
uuuu....svaka čast tvom skuteru i tvom uloženom i trudu i novcu....i vremenu.....ali za 2001. god. runnera....jako teško ćeš dobit tih 9000 kuna koliko tražiš......za njega.......ljudi će prije ubacit još kojih 2-3 tisuće kuna i kupit runnera 50 ccm ali 2006-7. god.....
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner BGM
« Odgovori #134 : 06 Kolovoz, 2008, 14:07:26 »
uuuu....svaka čast tvom skuteru i tvom uloženom i trudu i novcu....i vremenu.....ali za 2001. god. runnera....jako teško ćeš dobit tih 9000 kuna koliko tražiš......za njega.......ljudi će prije ubacit još kojih 2-3 tisuće kuna i kupit runnera 50 ccm ali 2006-7. god.....

videčemo, evo malo pre je dolazio lik, otišo se provozat pa če vidit kaže, a motor je u super stanju

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Runner BGM
« Odgovori #135 : 06 Kolovoz, 2008, 15:03:23 »
uuuu....svaka čast tvom skuteru i tvom uloženom i trudu i novcu....i vremenu.....ali za 2001. god. runnera....jako teško ćeš dobit tih 9000 kuna koliko tražiš......za njega.......ljudi će prije ubacit još kojih 2-3 tisuće kuna i kupit runnera 50 ccm ali 2006-7. god.....

videčemo, evo malo pre je dolazio lik, otišo se provozat pa če vidit kaže, a motor je u super stanju

I ja bi vjerojatno rekao da ti je motor u super stanju, bas je dobar i vise me nebi vidio  :laughing7:

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Runner BGM
« Odgovori #136 : 06 Kolovoz, 2008, 15:49:50 »
ovaj cijeli projekt koji si napisao o svom runneru, sve je to super....i skuter je sasvim uredu....ali najveća mana su njegove godine... a sigurno da vrijedi te pare koje tražiš.....ako ne i više.....ali ih nemožeš dobiti......cijena koju možeš izvuć....je uvrh glave 7000 kuna...... i te pare ti može 99 % dat netko sa foruma koji je vidio cijeli projket...a inače ovako....teško....
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner BGM
« Odgovori #137 : 06 Kolovoz, 2008, 16:00:42 »
i te pare ti može 99 % dat netko sa foruma koji je vidio cijeli projket...a inače ovako....teško....

aha bas tako 99% onih koji su vidjeli kako je vozio runnera sa zicanom gljivom na serijsko postelanom 12 karbu  :icon_tongue:

ispada da ja napadam replcnta..ali ja ne zelim da on to proda, previse truda i rada  :toothy11: i sad ide na prodaju zbog nekih 0,6 promila glupost  :drunken_smilie:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Runner BGM
« Odgovori #138 : 06 Kolovoz, 2008, 16:03:46 »
Ides u zatvor zbog 0.6 promila  ::)

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Runner BGM
« Odgovori #139 : 07 Kolovoz, 2008, 21:24:36 »
evo ja dajem moga za 7.200kn mislim da vrijedi prosudite sami
sve je tip top jer nisam tija skuter za pi*darije nego lip skut za otić na posao i na more i želija sam da je uvik super ispravan


---OSIGURAČ RACING---