Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Boja za skuter  (Posjeta: 1878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Boja za skuter
« : 04 Travanj, 2008, 14:38:41 »
pozdrav,

zanima me dali se može kupiti boja u dcl, i di na području N. Zagreba ima dučan osim na Laništu jel sam čuo da su skupi.

Treba bi narančasta i srebna (siva) ne metalic, mislio sam bacit dvije ruke (omjer ne znam) i onda na kraju lak, ne znam koji da uzmem i koliko ruka.


Molim savjet za kupnju i pripremanje... :notworthy: :notworthy:

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Boja za skuter
« Odgovori #1 : 04 Travanj, 2008, 15:29:21 »
treba biti u svakoj mješaoni boja mogučnost kupovanja od 1dcl pa na više... ja sam dosad radio samo sa MOBIHEL bojama i nemam nikakve primjedbe  :icon_thumright: .... šta planiraš bojati (daj sliku) pa ti mogu odokativno reči koliko boje za šta ti treba ;)

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: Boja za skuter
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2008, 15:36:52 »
plastike od skutera, cijeli idu na farbanje, znači sve ide u narančasto osim onig plastika koje su kod njega nepolakirane  i blatobran ali ga još nemam, a te nepolakirane platike idu u sivu boju.

koliko , i koju da uzimam, sada se ne kužim sa lakom ili bez laka, pa onda posebno lak , nemam pojma

Runner starija tipa 98' godina.

 :help: :help:

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: Boja za skuter
« Odgovori #3 : 04 Travanj, 2008, 16:05:34 »
i da pitam koliko bi me koštala boja sa svim

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Boja za skuter
« Odgovori #4 : 04 Travanj, 2008, 16:44:36 »
ovako... prije boje ti ide filer/šprickit... on ti je od oko 100kn pa nadalje, ali neka bude obavezno dvokomponentni!... za sve ove plastike što idu u narančasto biti će ti dovoljno 0,5l boje.. za ove nepolakirane ti treba plastikprimer prije filera (njih trebaš prvo dobro očistiti detrđentom, potom izbrusiti sa šmirglom 360, očistiti "čistilom za plastike" te ona tek ide plastik primer pa filer), filer ti se brusi sa 600 i 1000 vodobrusnim pa onda ide baza (boja) pa bezbojni lak... samo taj materijal će te koštati oko 300-400kn ...

e sad... zanima te kakve sve boje imaju.. imaju akrilne i nitro boje.. akrilne boje su nemetalic boje, znači nemaju ona zrnca u sebi i na njih neide posebno bezbojni lak nego sadrže lak u sebi... one su ti oko 15-20kn 1 dcl.. a postoje i te "nitro baze".. s njima se radi tako da se nanese boja te nakon 20tak minuta, kada se osuši, nanosi se bezbojni lak  :icon_thumright:

evo ti popis šta trebaš

plastik primer (onaj u spreju je sranje, bolji je ovaj što se kompressorom nanosi)
filer (dvokomponentni obavezno)
vodobrusni papiri (360, 600, 1000)
boja (ako akrilna onda posebni razrjeđivač za akrilne boje, ako nitro baza onda može i obični nitro razrjeđivač - 10% se stavlja)
   - napomena - za akrilne boje trebaš i utvrđivač
i bezbojni lak ako se radi sa nitro bazom, bezbojni lak dolazi isto u dvije komponente: utvrđivač (ide 50%) i razrjeđivač (isto ide poseban, nemože običan nitro) 10%

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: Boja za skuter
« Odgovori #5 : 07 Travanj, 2008, 16:59:58 »
Pozdrav,

Jel netko iz zagreba zna cijene za akrilnu boju (jeftiniju od ovoga), jel sada sam našao ali za 1 dcl : 35 kn mislim da je to puno.

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Boja za skuter
« Odgovori #6 : 07 Travanj, 2008, 17:30:21 »
bit ce bolje da ti nebojas motor..jer ak si  takva cicija vec u pocetku...sta ce tek ond bit kad budes nes drugo radio...