Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sprint hawk by nodi  (Posjeta: 2893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dinobih

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bihac
  • Moj Skuter: sprint sport
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: 80 {72}
  • MojSpuh: serijala
sprint hawk by nodi
« : 03 Veljača, 2012, 13:06:01 »
evo da i ja predstavim svoj projekat. Radi se o sprint hawk 2t skuteru 2009 god. kupljen nov ali vlasnik je isto cuner pa tako da smo odlucil da ga malo preradimo. evo ovaj prvi crno bijeli je ta masina :D

ovaj skuter je imao bas puno kvarova. 4 puta je ispadala splenta sa kilpa jednom je pucao klip jednom izbila svijecica navoj na galvi. pa zato smo odlucili da odradimo generalku ovaj put sa malo jacim dijelovima. zadnji je na njmu bio brusen serijski cilindar do kraja,kilp je bio 43 tako nesto. i poceli smo da ga rastavljamo.




pa smo sve sklopili ponovj jer smo nasli auspug dvotop pa da vidimo da li ist adaje snagu. dao je sosta na ubrzanju i na krajnoj pa sme sve pnovo rastavli auspuh se vidi na slijedecoj slici




blok motora smo odlucili farbati. ako i cijeli motor.

blok opran sa univasom i nertom cist kao suza


odlicil smo blok u crnu boju lakirati lakirali smo sa obicnom uniton crnom bojom valjda nece spadati



kad se osuslio ovako je izgledao


plastike smo isto prespricali sa flierom ali samo one unutarnje.slika nema ali stavit cu za koji dan.

e sad kad smo blok zavrsili dvoumimo se da li da stavjamo 70 ccm top preformace kit. neznamo da li ce moci da izdrzi serijska radilica.bilo je i price o ugradivanju cilindra sa aeroxa vodeno hladenje ali smo odustali. ak ostavimo taj kit 70 ccm da li cemo morati mijenjati i karburator sad je serijski ali na njemu pise da je 16 pa da li bi bilo potrebno samo diznu staviti vecu i koliko vecu li stavljati deltoro 17.5?tu smo stali sa projektom jer ne znamo sta da radimo. ako je netko imao tak kit neka javi kakav je i da li treba veci karb. slike dolaze uskoro cim pocnemo da radimo. pozz

moze biti a i nemora