Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Regal Raptor Spider 250  (Posjeta: 9029 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Regal Raptor Spider 250
« : 03 Travanj, 2008, 19:08:51 »
Naravno, uz ovaj model, u ponudi je i standardni Cruiser s istim agregatom, međutim, da ne skrećem s teme, riječ je o Spider-u, i kako službeni prospekt navodi, s mašinama od 125, 250, 300, 360 i 800 ccm.
Da li je rama za sve ista, nisam informiran, ali za predstavljenu 250-icu je malo reći: atraktivna...



Ima 2 cilindra u liniji, pa je ispuh riješen po jednim sa svake strane, ovo je slika sa neta, izložbeni model(i) ima vitice srebrne boje, u stilu laganog airbrush-a, izuzetno "masnu" zadnju gumu, i upravo suprotnu prednju, iza je disk, a ispred čak 2, što bi moglo naslućivati, da je sve spremno za ugradnju agregata i veće snage, lako moguće  i onog, od 800 ccm...
Oslonci za noge su pogodni (kako mi je Eladio spomenuo) i za jednog Doomsday-a, odnosno, udaljeni su i više od uobičajenih, meni su praktički potpuno ispružene noge...
Imam primjedbu na našeg Eladia... nije na štandu Lune (koja zastupa i prodaje navedene modele) osigurao slinčeke (barbariole), pa sam zaslinio sve oko motora  :laughing7: :laughing6: ;D :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Regal Raptor Spider 250
« Odgovori #1 : 03 Travanj, 2008, 20:04:48 »
Vidin ja, kako san ja tebe bacija ug#vn# (čitaj-u kredit) za Aquilu, sad ćeš ti meni isto učinit sa Spyderom... :laughing7:

Muči, već se privrćen, vatan svaku priliku uštedit na stanu da ćagod ostane... :toothy3:

A tek kad sidnen na njega, ako bude odgovara veličinon... :zubo:

AJMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! :drunken_smilie:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Regal Raptor Spider 250
« Odgovori #2 : 05 Travanj, 2008, 17:31:44 »
 :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Regal Raptor Spider 250
« Odgovori #3 : 06 Travanj, 2008, 09:13:01 »
Znaš, Doom, i ja bi ga "mrtav, 'ladan" uplatio...  ;D
Uz ovoga... ovaj ostaje u kući, skoro sigurno (znaš već, mala bikerica u dolasku/dorastanju)...
Nego, uz njega i nešto jače...
Eladio, tek sam u letku/prospektu pročitao sve opcije motora (pa te nisam stigal pitat odmah, na sajmu)...
Ćete vi uvozit i ove, 350 i 800 (?)
350 bi bila krasna mašina (dok se ne povećaju apetiti...  :laughing7: - ali dovoljno dobra mjera, za ekipu plićeg novčanika ), a da ne govorim, da bi sa 800-icom sigurno bio "popunjen" ovaj prostor ispod tanka goriva, i, pokazuući onaj letak (koji si mi dao), imao sam 3 upita, koliko bi mogao koštat onaj od 800 ccm...
Live to ride, ride to live

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Regal Raptor Spider 250
« Odgovori #4 : 06 Travanj, 2008, 10:36:30 »
350 ne...

800 ce biti tek od slijedece sezone (jos nije gotov , ali je u pripremi)


za sad idu iskljucivo 250  :happy6:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Regal Raptor Spider 250
« Odgovori #5 : 06 Travanj, 2008, 11:42:19 »
Šteta šta nema motor od 500 (499) ccm, radi naših zakonskih kategorija... Tako bi se maximalno iskoristila kategorija 250-500 ccm... Ali, kolika je buža pod rezervoarom, i kako se malo kuže ovi na tehnički u kineze, možda bi se mogla bezbolno stavit mašina recimo, KLE-a, ili ER-5 ili EN 500 (šta je u biti ista stvar) i nekako proć tehnički... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Regal Raptor Spider 250
« Odgovori #6 : 09 Travanj, 2008, 18:27:52 »
A i te kategorije... naši zakonodavci žive u srednjem vijeku... već odavno uopće nema te klase, do 500 ccm...
A, ustvari, poslije 250, jedva da ima bilo koji motor, do 600 ccm... ni sportive, a kamo li cruiseri ...Jedino ne znam za cross/enduro modele...
I... kako (pr)ocijeniti, kako naplatiti jedan RR od 600 ccm, sa nekih 150 ili i više KS, i jednu Dragstaricu 650 koja ima trećinu te snage u KS...  ???  ???  ??? 
Ili jednog Harleya, sa 1200 ccm (da pustim one jače), koji isto ima ispod 100 KS, jer je namijenjen za easy ridin'   ::) :icon_scratch: ???
Live to ride, ride to live