Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Area 51 by: fk_trta93  (Posjeta: 3116 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fk_trta93

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-4)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • Stunt Team DBC
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lipik
  • Moj Skuter: SP180, zipp 4T
  • Moja Kaciga: Airoh S4
  • MojSetup: cvajo under hood
  • MojSpuh: Leo for BB :)
Aprilia Area 51 by: fk_trta93
« : 29 Siječanj, 2012, 16:19:15 »
Znači sve je počelo od totalno karambolirane SBK Aree51 koja je zavšila pod kamionom :'(


nekim čudom sam se odlučio to sredit i registrirao se na MS forum kako bi čuo vašu koju pametnu i nabavio pokoji dio..prvo sam se odlučio skinut single arm vilicu i namontirati SR vilicu. Bilo je tu podosta muke, posla i utrošenog vremena dok se to sve smontiralo i upasalo, no eto uspješno obavljeno. Rama također vraćena u centar :glasses9: maske obrađene, napravljene i ošpricane..no čim se pila složila išla je na test drive :toothy12:



nakon što sam konstrukciju i mehaniku sredio bacio sam se na šminkanje, pa lagano počeo sklapati motor. pokoja vožnjica i malo zajebancije :frajer: ovako je izgledao kad sam ga sklopio prvi put :icon_thumright:



i nakon svega sam sebi kažem..pa neće me neke divlje SR-ke derat kao budalu :angry7: uhvatim karticu i dignem nešto novaca :toothy10: dovučem doma potreban materijal za turpijanje mašine i izgleda naravno :laughing7:
trenutni setup na mašini: Motoforce sportska radilica, Polini 70cc Sport, Dellorto PHBN 17,5 LS, Polini usisne lamelice, NGK R br8, Polini Variator 4.2 rolice, kevlar, Malossi Delta kvačilo, plavi centralni polini i crveni federići na kvačilu, Leo Vince ZX. Naravno ležajevi, brtve i te sitnice su nove. No turpijanja nikad dosta, pa uskoro stiže jači karb, filter zraka i BGM evolution radilica. Trenutno izgleda ovako. Gore još idu nove gume i spreman je za sezonu :glasses9:


« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2012, 16:59:03 fk_trta93 »
Live for nothing or Die for something.

Offline fk_trta93

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-4)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • Stunt Team DBC
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lipik
  • Moj Skuter: SP180, zipp 4T
  • Moja Kaciga: Airoh S4
  • MojSetup: cvajo under hood
  • MojSpuh: Leo for BB :)
Odg: Aprilia Area 51 by: fk_trta93
« Odgovori #1 : 19 Veljača, 2012, 16:04:39 »

   
prekjučer završen :) puklo me pa sam uzeo druge felge i bacio gore single arm :headbang: novi disk i pakne na prednjem kotaču, gume nove mc29 sporty nazad i mc16 naprijed. jučer bacio turu 120km i eto..zadovoljan :glasses9: :hello:
Live for nothing or Die for something.