Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km  (Posjeta: 6916 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #20 : 30 Siječanj, 2012, 09:12:20 »
tvrde su ko kamen ko i na nrg-ju-runneru..
opce je poznato da sr ima najbolje kocnice u pia grupaciji...
kad izadu iz ducana jedino rox ima bolje od srke i tvrde... a z pakne ne znam :D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #21 : 30 Siječanj, 2012, 09:22:45 »
zadnja čeljust i pločice sve je to tu negdje.. na apriliji jesu grimeca a na gileri AP, razlika minimalna.. i pašu međusobno jer su isti blokovi..
runner



sr50

« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2012, 09:26:36 ivanm »

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #22 : 30 Siječanj, 2012, 11:03:55 »
meni zadnje od srke nove dosle do zeljeza nakon 12000

neznam kak je to moguće.....

ali....frendica ima novu srku ista godina ko moja i kočnice su joj bile puno puno lošije od mojih,sve isto sve seriski niš nigdje dirano,a koma naspram mojih.....dok i frend imo roxa i jedno vrjeme smo zajedno znali divljat po prednjem i to.....meni su prednje pločice došle na željezo na 14500km,njegov rox je imo 16000km i promjenio je 3 para prednjih pločica....a nije niš bolje kočio od srke..... :dontknow:

ak nešto valja na novoj srki to je upravljivost i kočnice i mislim da će se s tim složit dosta ljudi koji voze sr-r... :dontknow:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #23 : 30 Siječanj, 2012, 13:00:38 »
neznam kak je to moguće.....

ali....frendica ima novu srku ista godina ko moja i kočnice su joj bile puno puno lošije od mojih,sve isto sve seriski niš nigdje dirano,a koma naspram mojih.....dok i frend imo roxa i jedno vrjeme smo zajedno znali divljat po prednjem i to.....meni su prednje pločice došle na željezo na 14500km,njegov rox je imo 16000km i promjenio je 3 para prednjih pločica....a nije niš bolje kočio od srke..... :dontknow:

ak nešto valja na novoj srki to je upravljivost i kočnice i mislim da će se s tim složit dosta ljudi koji voze sr-r... :dontknow:
slazem se s tobom za kocnice, ali  upravljivost mi je boze sacuvaj ako ga dugo nisan vozia pa onda iden djir..
treba se dosta naviknuti jer mi ful drukciji od runnera itd.  e sad jedno pitanje posto i ti imas sr-a. jeli ga mozes voziti bez ruku ko svaki drugi normalan skuter? ja ne. pogotovo na malim brzinama, pocne padati u jednu stranu i jaaaako tesko ga izravnas.. i jos nesto, kad mi je na centralnoj nogari i prednje kolo u zraku i kad micem volan lijevo-desno osjeti se ko neki 'zub' u sredini cudno nesto hah. ps. motor je kupljen novi 2005. males sto ti kazes na ovo

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #24 : 30 Siječanj, 2012, 13:08:05 »
možda samo zapinje sajla il nešto a ako je to u redu, možda je jedan od ležaja na volanu u banani (fale ili potrgane kuglice)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #25 : 30 Siječanj, 2012, 13:15:08 »
slazem se s tobom za kocnice, ali  upravljivost mi je boze sacuvaj ako ga dugo nisan vozia pa onda iden djir..
treba se dosta naviknuti jer mi ful drukciji od runnera itd.  e sad jedno pitanje posto i ti imas sr-a. jeli ga mozes voziti bez ruku ko svaki drugi normalan skuter? ja ne. pogotovo na malim brzinama, pocne padati u jednu stranu i jaaaako tesko ga izravnas.. i jos nesto, kad mi je na centralnoj nogari i prednje kolo u zraku i kad micem volan lijevo-desno osjeti se ko neki 'zub' u sredini cudno nesto hah. ps. motor je kupljen novi 2005. males sto ti kazes na ovo

ocito s tim srom nest nije uredu  :toothy11: taj zub recimo stari nrg ne znam kak novi, al kod stari je to normalno, kao da ti centrira volan, za sr novi ne bih znao

i vxr bilo stari il novi to nema veze s upravljivoscu, kakvu imaju rox i sr il malaguti (po meni jos najbolje od svih)

to nije skuter to je ljeno tele koje moras molit u krivini  :dontknow: :dontknow:
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2012, 13:19:29 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #26 : 30 Siječanj, 2012, 13:21:00 »
ocito s tim srom nest nije uredu  :toothy11:

vxr bilo stari il novi to nema veze s upravljivoscu, kakvu imaju rox i sr il malaguti (po meni jos najbolje od svih)

to nije skuter to je ljeno tele koje moras molit u krivini  :dontknow: :dontknow:
ne se*i :)
ja ne pricam sad za vxr-a
a taj sr je kupljen novi u ducanu 2005 i ja sam prvi vlasnik od onda se nije nista promijenilo s upravljivoscu .. hmhhmh
mozda pao na nos pri porodaju 

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #27 : 30 Siječanj, 2012, 13:23:31 »
ne serem neg ti kazem kak je i editirao sam gore post


It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #28 : 30 Siječanj, 2012, 13:30:10 »
slazem se s tobom za kocnice, ali  upravljivost mi je boze sacuvaj ako ga dugo nisan vozia pa onda iden djir..
treba se dosta naviknuti jer mi ful drukciji od runnera itd.  e sad jedno pitanje posto i ti imas sr-a. jeli ga mozes voziti bez ruku ko svaki drugi normalan skuter? ja ne. pogotovo na malim brzinama, pocne padati u jednu stranu i jaaaako tesko ga izravnas.. i jos nesto, kad mi je na centralnoj nogari i prednje kolo u zraku i kad micem volan lijevo-desno osjeti se ko neki 'zub' u sredini cudno nesto hah. ps. motor je kupljen novi 2005. males sto ti kazes na ovo
imao sam sra 50r 05 god prvi kupljen u karlovcu.. skuteru ama bas nis ne fali.. puno je vozniji od runnera je je runner tezak jako na sredini..
trenutno ima 08 god izasla iz salona 10. i skuteri su bajka bolje koce vilice su avion tka da nemojte pljuvat bzvze...

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #29 : 30 Siječanj, 2012, 13:33:11 »
meni je na roxa motor isao smijesno,nikako pravo kad se pusti volan
nego lijevo ,desno ne pada samo u jednu stranu nego u obije i nikako nisam mogao rijesit to ,preslagao sam lezajeve,ulje itd 100 puta,uglavnom kad sam nabacio bigbore masku i probam prvi put da ce ic lijevo desno a skuter samo pravo po bijeloj liniji ,ja srecan kao malo dijete
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #30 : 30 Siječanj, 2012, 13:37:41 »
imao sam sra 50r 05 god prvi kupljen u karlovcu.. skuteru ama bas nis ne fali.. puno je vozniji od runnera je je runner tezak jako na sredini..
trenutno ima 08 god izasla iz salona 10. i skuteri su bajka bolje koce vilice su avion tka da nemojte pljuvat bzvze...
jesi ti lud? ja sam kupio u salonu 2006 godine (proizveden 2005) isti motor ko ti, ti kao znas o cemu pricas a ja ne  :angry7:

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #31 : 30 Siječanj, 2012, 15:06:30 »
slazem se s tobom za kocnice, ali  upravljivost mi je boze sacuvaj ako ga dugo nisan vozia pa onda iden djir..
treba se dosta naviknuti jer mi ful drukciji od runnera itd.  e sad jedno pitanje posto i ti imas sr-a. jeli ga mozes voziti bez ruku ko svaki drugi normalan skuter? ja ne. pogotovo na malim brzinama, pocne padati u jednu stranu i jaaaako tesko ga izravnas.. i jos nesto, kad mi je na centralnoj nogari i prednje kolo u zraku i kad micem volan lijevo-desno osjeti se ko neki 'zub' u sredini cudno nesto hah. ps. motor je kupljen novi 2005. males sto ti kazes na ovo

upravljivost je meni odlična,jer uopče nemoraš koristit snagu nit ništa da bi ga šamaro ljevo desno,upravo taj osječaj kad ga cimaš ljevo desno tipa među čunjeve je odličan i nemogu ga usporedit ni sa jednim drugim skuterom osim zipom sp-om kojeg sam isto imao pa kažem iz iskustva kakvog takvog....

a ovo za volan da zapinje iskreno,meni niš ne zapinje ali kad je bio sa 50 ccm maškom i ja sam osjetio kad pustiš volan da lagano pada u ljevo kolko se sječam.....ali od kad je BB gore vozne osobine su iste ali nema tog padanja u stranu,možda to ima veze jer je BB maška dobrih 10kg teža od pia 50....nezz... :icon_thumright:

imao sam sra 50r 05 god prvi kupljen u karlovcu.. skuteru ama bas nis ne fali.. puno je vozniji od runnera je je runner tezak jako na sredini..
trenutno ima 08 god izasla iz salona 10. i skuteri su bajka bolje koce vilice su avion
tka da nemojte pljuvat bzvze...

potpis,shvatio si o čem pričam... :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2012, 15:10:49 MALES SR180r »
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #32 : 01 Veljača, 2012, 09:49:56 »
upravljivost je meni odlična,jer uopče nemoraš koristit snagu nit ništa da bi ga šamaro ljevo desno,upravo taj osječaj kad ga cimaš ljevo desno tipa među čunjeve je odličan i nemogu ga usporedit ni sa jednim drugim skuterom osim zipom sp-om kojeg sam isto imao pa kažem iz iskustva kakvog takvog....

a ovo za volan da zapinje iskreno,meni niš ne zapinje ali kad je bio sa 50 ccm maškom i ja sam osjetio kad pustiš volan da lagano pada u ljevo kolko se sječam.....ali od kad je BB gore vozne osobine su iste ali nema tog padanja u stranu,možda to ima veze jer je BB maška dobrih 10kg teža od pia 50....nezz... :icon_thumright:

potpis,shvatio si o čem pričam... :icon_biggrin:
ne kuzim kak nekom ne valja skut a ja sve ljude koje znam da ih imaju nitko se ne zali na njih...

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #33 : 01 Veljača, 2012, 10:31:52 »
ne kuzim kak nekom ne valja skut a ja sve ljude koje znam da ih imaju nitko se ne zali na njih...

a gle svako svog konja hvali,ja to ne pričam samo zato jer imam taj skuter,nego tak i mislim,zaljubiu sam se u taj skuter od kad ga je frendica "prva" isfurala u kvart  :headbang:  :laughing7:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #34 : 19 Ožujak, 2012, 16:29:01 »
alaj bi mu bilo veselo u tim japančicama kad bi se skrsio  :icon_biggrin:
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #35 : 19 Ožujak, 2012, 18:03:56 »
evo jedan decko iz bosne,neki ga i poznaju,vozio 7 km na zadnjem

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #36 : 19 Ožujak, 2012, 18:55:15 »
Koliko ja znam svi hvale piaggio zipa za vožnju nakolo  da se može jako dugo vozit  ja svog ne trebam ni puno mučit

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #37 : 19 Ožujak, 2012, 19:11:40 »
brijem da se zagrijo na 24664825826546 stupnjeva.....hlađenje i nije baš savršeno u tom položaju.... :dontknow:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #38 : 19 Ožujak, 2012, 19:14:18 »
bas se vidi da je iz bosne po bojama  :laughing7:
ko ce kome ako nece kome ako

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Aprilia sr 50 wheelie 5,6 km
« Odgovori #39 : 19 Ožujak, 2012, 20:23:39 »
evo jedan decko iz bosne,neki ga i poznaju,vozio 7 km na zadnjem

znam ja tog decka :D bio kod nas u Zu kad je bilo PH pa je vozio trke, ako se sjecam zove se emir i iz sarajeva je :D
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40