Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ekipa...  (Posjeta: 3591 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Ekipa...
« : 10 Listopad, 2006, 20:48:50 »
...moran se pohvalit... NAPOKON SAN POLOŽIJA VOZAČKI 'A' KATEGORIJE!!!  :toothy9:

Bilo je kratko i slatko, iz prve, ali nakon 2-mjesečnog čekanja na termin za polaganje...  :laughing7:

Sad san legalan i nemoran se trest oće me zaustavit... Jedino ne kužin, osim šta nesmin vozit 2 godine priko 80, jel se na mene odnosi i da 2 godine nesmin vozit od 23 do 05 sati...  :dontknow:

Kako su napisali zakon, ispada da je to tako...  :binkybaby:

Ma, ko ih šiša... Još dvi godine ovako, a onda (ako Bog da) Kawa ER5...  :headbang:

Naravno, kinezić ostaje za 'po selu'...  :toothy3:

Aj, ostajte mi zdravo...  :hello:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Ekipa...
« Odgovori #1 : 10 Listopad, 2006, 20:55:07 »
čestitam na položenom ispitu  :icon_thumright: :occasion14: :zivili:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Ekipa...
« Odgovori #2 : 10 Listopad, 2006, 21:03:31 »
svaka čast !!!   :wav: :headbang:
a... kad će fešta... znaš...   :bacva: :occasion14:  :cugaa: i tako to...  :jumping:
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Ekipa...
« Odgovori #3 : 10 Listopad, 2006, 21:52:32 »
Cestitam, samo pamet u glavu i oci na cestu...  :headbang: :headbang: :headbang:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ekipa...
« Odgovori #4 : 10 Listopad, 2006, 23:04:00 »
hehe...

lako sad s vozackom  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ekipa...
« Odgovori #5 : 11 Listopad, 2006, 08:05:03 »
Je, lako...  :laughing7:

I oli nije sramota da kenjac od priko 30 krši opetovano zakon vozeći bez kategorije...  :toothy12:

Bar će ženi bit drago šta nemogu vanka 2 godine od 23 do 05...  :toothy3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ekipa...
« Odgovori #6 : 11 Listopad, 2006, 17:47:09 »
nemoj ju sad samo "izgubit"  :bacva: :drunken_smilie: :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ekipa...
« Odgovori #7 : 12 Listopad, 2006, 19:32:39 »
Napokon su mi montirali štop svitlo na givi kufer... A i stiga mi je vjetrobran od Vigana... JEBATE, KOLIKI JE...  :laughing7:

Sad se mogu i gol vozit iza tolikog vjetrobrana...  :icon_biggrin:

Nego, palo mi je na pamet, sad kad iman nosače, moga bi dat nekome ko radi sa pleksijem da mi napravi manji vizir, bez toliko zakrivljenja, koji ne pokriva ruke, samo za lito... Sviđa mi se izgled s vizirom, liti bi bija niži (manji) i bolji, a jednostavnije je za napravit...  :icon_thumright:

Šta milsite, jel to pametno...  :icon_scratch:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Ekipa...
« Odgovori #8 : 12 Listopad, 2006, 23:36:47 »
ma nije ti više to ni stvar pameti... ako se tebi dopada, neka te ne brine okoliš (glavno da se raspitaš/razumiješ za samu izvedbu "kroja" tj. konačnog izgleda  :icon_tongue:
.. nego: da li imaš opciju nabavke onih šipki-držača... ili imaš neki stari vizir/vjetrobran, gdje su šipke još O.K. ili kako već...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ekipa...
« Odgovori #9 : 13 Listopad, 2006, 08:03:57 »
Hmmm... Dakle, kupio sam Vigano vjetrobran za svog kineza, i ko pravi tukac, nisan ni pita kako to izgleda...  :toothy3:

A kad je stiglo, ono vjetrobrančina...  :laughing7:

I sad se mislin, ne triba mi tolika površina liti, ne triba mi pokrivat ruke niti ići toliko visoko...  :binkybaby:

Neda mi se gnjavit s naručivanjem na neviđeno, a nisan uspija nać web od Vigano accessories nikako...  :dontknow:

Pa san mislija dat negdi napravit manji, niži, uži i jednostavniji vjetrobran od pleksija koji bi zakačija za iste nosače koje san dobija s ovin monstrumom od vjetrobrana...  :icon_biggrin:

Drugin rječima, šipke od nosača nebi nikako ni skida, samo bi rotira veeeliki i mali vjetrobran, po potrebi...  :frajer:

Pitanje je bilo više u smjeru ima li razloga biti zabrinut za hand-made vjetrobran od pleksija po bilo kojem pitanju (kvaliteta, dugotrajnost, mogućnost izvedbe itd...) pa ako neko zna nešto o toj problematici...  :help:

Slikat ću ovih dana moj motorin kad mi se vrati digitalac sa posudbe, ako se sitin...  :icon_scratch:

I da, još jednom, ako neko zna web stranicu od Vigano accessories, pliz neka mi je posta ovde...  :notworthy:
« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2006, 08:07:12 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Ekipa...
« Odgovori #10 : 13 Listopad, 2006, 22:55:43 »
Mislim da ne bi trebalo biti problema (ali nemam iskustva i ne mogu tvrdit)...
Jedino za čišćenje(pranje) :  N i k a k o   ne  peri pleksi sa detergentima za staklo... zamutilo bi ti se (postane mlječno bijelo /neprozirno) ... 
Live to ride, ride to live

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: Ekipa...
« Odgovori #11 : 16 Listopad, 2006, 13:07:26 »
E za vozačku, ako si ima B kategoriju duže od 2 god. i polaga A Nemaš nikakve zabrane ;)

A gle ako ideš obrnuto znači imaš 2 godine A i onda ideš na B imaš zabrane  :dontknow: Svašta :laughing9:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Ekipa...
« Odgovori #12 : 16 Listopad, 2006, 13:52:57 »
E za vozačku, ako si ima B kategoriju duže od 2 god. i polaga A Nemaš nikakve zabrane ;)

A gle ako ideš obrnuto znači imaš 2 godine A i onda ideš na B imaš zabrane  :dontknow: Svašta :laughing9:
... i to bi bio još jedan od mnogobrojnih novih 'balina' naših dragih 'košuljica plavih'...  :laughing1:
Ej... trebali bi staviti novu rubriku 'smiješni zakoni' pa da vidimo kakve su nam još koktele smućkali...  :laughing11: :laughing3: :laughing6: :laughing9: :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ekipa...
« Odgovori #13 : 17 Listopad, 2006, 01:23:55 »
smijesni zakoni kao podforum za CZO  :rofll:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Kad je ispitivac muski sovinist
« Odgovori #14 : 19 Listopad, 2006, 09:45:30 »
.....ja jucer polagala vozacki......kreten od ispitivaca....najprije me pitao ko mi ja dao da polazem......onda se osvrnuo na moju kilazu i zakljucio da je motor pretezak za mene.....onda ja na poligon......slalom....osmica.....kretanje.....ravnom crtom.....start.....zaustavljanje....i srusi me.....moj instruktor poludio....reko mu da uzme iz bilo koje skole pet deckiju koji polazu i ako prodju poligon ko ja.....dace otkaz i vise se nece bavit tim poslom.....al to nije sve.....automatski je srusio mog buraza....izgleda da mu je trebalo love...nea veze.....iduci put ak njega dobijem....snimamo pologanje i dajemo u novine..... :headbang:
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ekipa...
« Odgovori #15 : 19 Listopad, 2006, 09:58:25 »
Ma sve ti je to stvar sriće... Ja san za B kategoriju polaga sa 17 godina (onda se to moglo) pa san čeka dok napunin 18 za napravit dozvolu... Položija iz prve u 15 minuta, tad nije bilo obavezno po poligonu, malo ih provoza po gradu i basta...

Sad san ka magarac od 32 godine polaga za A kategoriju...  :laughing7: Ona bidna vespa i ja se nikako nismo složili oko centra ravnoteže i težišta, a da o zapinjanju o kolina itd. ne govorin (iman 194 cm, i malo mi je mala...  :laughing7: ). Ali, iako nisan briljira onako kako znan da mogu (nervoza, mali motor itd...) čovik me je lipo proša... Posli san vidija da mi je da 3 greške, ali nijedna fatalna... (je, jednon san proša na nizbrdici kroz žuto...  :laughing7: a štaš, bolje i to nego proklizat...) Opet san ima sriće, da je bija neki drugi, garant me je moga zajebavat...  :binkybaby:

Ne boj se, biće bolje drugi put... Moguće je da si ti za njih 'prekvalificirana' i da te ruše baš zbog iskustva, a za koje smatraju da je neprimjereno... Drugi put malo glumi plašljivu 'plavušu' koja je puuuno vježbala, ali još nije baš super, nego može proć...  :laughing7: Budi previše savjesna oko pravila, TRUDI se vozit što sporije (ali ne presporo tamo di je dozvoljeno brže...) i generalno izgledaj prestrašeno, nervozno, i malkice nesigurno... Ispitivači vole osjetit kako oni znaju, ti si početnik i ne znaš, i to im paše... Barem je meni to upalilo...  :icon_thumright: A šta ću kad san plavuša...  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 19 Listopad, 2006, 10:00:16 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Ekipa...
« Odgovori #16 : 19 Listopad, 2006, 10:13:45 »
Ma sve ti je to stvar sriće... Ja san za B kategoriju polaga sa 17 godina (onda se to moglo) pa san čeka dok napunin 18 za napravit dozvolu... Položija iz prve u 15 minuta, tad nije bilo obavezno po poligonu, malo ih provoza po gradu i basta...

Sad san ka magarac od 32 godine polaga za A kategoriju...  :laughing7: Ona bidna vespa i ja se nikako nismo složili oko centra ravnoteže i težišta, a da o zapinjanju o kolina itd. ne govorin (iman 194 cm, i malo mi je mala...  :laughing7: ). Ali, iako nisan briljira onako kako znan da mogu (nervoza, mali motor itd...) čovik me je lipo proša... Posli san vidija da mi je da 3 greške, ali nijedna fatalna... (je, jednon san proša na nizbrdici kroz žuto...  :laughing7: a štaš, bolje i to nego proklizat...) Opet san ima sriće, da je bija neki drugi, garant me je moga zajebavat...  :binkybaby:

Ne boj se, biće bolje drugi put... Moguće je da si ti za njih 'prekvalificirana' i da te ruše baš zbog iskustva, a za koje smatraju da je neprimjereno... Drugi put malo glumi plašljivu 'plavušu' koja je puuuno vježbala, ali još nije baš super, nego može proć...  :laughing7: Budi previše savjesna oko pravila, TRUDI se vozit što sporije (ali ne presporo tamo di je dozvoljeno brže...) i generalno izgledaj prestrašeno, nervozno, i malkice nesigurno... Ispitivači vole osjetit kako oni znaju, ti si početnik i ne znaš, i to im paše... Barem je meni to upalilo...  :icon_thumright: A šta ću kad san plavuša...  :laughing7:
....af.....di cu glumit plavusu.....kad nisam.....moracu se pofarbat u plavo....izgleda da plavuse svugdje bolje prolaze.... ???
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Ekipa...
« Odgovori #17 : 19 Listopad, 2006, 10:28:11 »
Divljakuso, izgleda da si naletjela na standardnog ispitivača HAK-a. Malo ih je normalnih, obzirom da neke poznajem osobno. Sve su to isfrustrirani djedići ili se osjećaju tako, koji svojih 5 minuta dožive upravo na poligonu za polaganje. U jednom moto časopisu sam čitao kako je ispitivač isprdao kandidata zato jer je obukao jaknu sa protektorima :dontknow:. I što očekivati od takvih?

Doomsday, nisi se pohvalio da si polagao na vespi :toothy9: :toothy9:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ekipa...
« Odgovori #18 : 19 Listopad, 2006, 13:32:23 »
POHVALIO?! HA!!!   :angry9:

Zakukao, misliš reć... One 8-mice i pi*darije na 2 broja manjem motoru sa pogonskim agregatom na desno i težištem pitaj Boga di...  :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Ekipa...
« Odgovori #19 : 19 Listopad, 2006, 14:05:47 »
Sad vidiš kakvi smo mi stručnjaci :rofll: :sign020: :skuter:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove