Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: servis motora na sućidru  (Posjeta: 1141 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
servis motora na sućidru
« : 01 Travanj, 2008, 11:49:17 »
ovlašteni je za sve ove kineske motore i servisira sve vrste skutera. ovde neću o cijenama, jer bit ove teme nije to.
radi se o jednom kinezu od prijatelja, qingqi, valjda se tako piše, uglavnom nešto slično ko baotian. na 1000 kilometara su skinute blokade, vlasnik je pita šta bi se moglo napravit da on ide malo bolje u startu i na nagovor servisera "promjenjene" su rolice, navodno malossijeve 3.9 grama. Sljedeći servis je na 4000km, ali budući da je zamjena samo ulja 200kn (1 litra) nije vožen u servis, ja san prominia ulja, litra je bila ispod 50kn.
Sad motor ima 5000km, odnedavno je nešto počelo šuškat u deklu, kupljene nove rolice, danas ja otvaram i imam šta vidit. U variu nema klizača, sve je unutra puknuto, izlizano, izlupano...evo slika variomata i rolica.

Na tom servisu na 1000km variomat je otvaran, ali vjerovatno nisu vraćeni klizači natrag i to se sve desilo jer je poklopac varia ima lufta u svaku stranu 5mm i tako je rubom kačia rolice koje su se počele trošit samo na jednom mistu, nisu se mogle vrtit unutra da bi se ravnomjerno trošile.
Da bi stvar bila gora, to uopće nisu malossijeve rolice koje su uredno naplaćene 150kn nego standardne ko u baotiana od 8 grama, malossijeve su srebrene boje iznutra a ove su zlatne.
Toliko o tome servisu, pazite di servisirate motor :icon_thumright:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: servis motora na sućidru
« Odgovori #1 : 01 Travanj, 2008, 13:17:54 »
imaš malossievih i srebrnih i zlatnih, sve ovisi o težini
..::4T Powaa::..

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: servis motora na sućidru
« Odgovori #2 : 01 Travanj, 2008, 13:37:33 »
da malossi imas srebrne i zlatne!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: servis motora na sućidru
« Odgovori #3 : 01 Travanj, 2008, 13:38:39 »
ha nista! drugi variomat i to je to, pogledaj usput radilicu jel ima lufta mozda!

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: servis motora na sućidru
« Odgovori #4 : 01 Travanj, 2008, 23:25:09 »
imaš malossievih i srebrnih i zlatnih, sve ovisi o težini

Moje su bile isto 16*13 3.9 grama malossijeve i srebrene su bile, i na njima sa strane piše malossi. A da nepričam kako se motor vrtia duplo.
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: servis motora na sućidru
« Odgovori #5 : 02 Travanj, 2008, 10:24:26 »
ništa, odite tamo sa dijelovima, neka vam vrate lovu i još ih dobro namlatite da zapamte za iduči put  :icon_biggrin: :icon_biggrin: