Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: iskustva..  (Posjeta: 51733 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline homer_simpson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 222
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Ladu?
  • Moj Skuter: Apriliu MX125
Odg: iskustva..
« Odgovori #40 : 03 Studeni, 2006, 23:03:53 »
hehehe... Fora  :icon_biggrin:

Da ga bar još ima neko pa da i to probam  ;D
Lopovi,ne kradite!
Država ne voli konkurenciju.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: iskustva..
« Odgovori #41 : 08 Studeni, 2006, 13:49:45 »
ja sam ga davno imao i bio mi je super... no već godinama nisam vidjeo niti jednog...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline homer_simpson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 222
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Ladu?
  • Moj Skuter: Apriliu MX125
Odg: iskustva..
« Odgovori #42 : 08 Studeni, 2006, 19:12:45 »
ja sam ga davno imao i bio mi je super... no već godinama nisam vidjeo niti jednog...

Imao sam ja onog poni puha, možete si mislit jednog krelca na tome, a na glavi kacija s vizirom :icon_biggrin:, ona, kako se zove , ona kao za čopere :icon_biggrin: i pali i deri kolko ide :laughing1:
Lopovi,ne kradite!
Država ne voli konkurenciju.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: iskustva..
« Odgovori #43 : 22 Studeni, 2006, 12:54:08 »
ma deralo je to kao blesavo... baš su bili fora. kakve plastike? gola rama i sic ko od bicikla, bubanj kočnice...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: iskustva..
« Odgovori #44 : 23 Studeni, 2006, 21:56:40 »
Samo malo jači ram od Pony bicikle   :icon_tongue:
Prvi model bez zadnjeg ovjesa, a prednje kolo bez hidraul. vilice. samo opruge paralelno uz vilicu (dolje pločice, sa tri rupe: kroz prve: kolo, kroz druge: kraj vilice i kroz treće: opruge)...  poslije je došao model s "normalnom" prednjom vilicom i amortizerima za zadnje kolo.
A ako pri promjeni svjećice istu zaboraviš zategnuti (što sam ja svojevremeno napravio) onda te svjećica "prestigne" za 2 dužine motora, ali taman se do nje zaustaviš, jer se motor ugasi(o)... neće bez iskre da radi ... :laughing7:
Cilindar je bio polegnut horizontalno, i nijansu sa strane kola, tako da je svjećica izletila ko metak van... (kad se od vibracija dovoljno odvrnula) izbila ju kompresija...  :)
Live to ride, ride to live

Offline BAD BOY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.indexmoto.com
  • Mjesto: ZGB
Odg: iskustva..
« Odgovori #45 : 23 Studeni, 2006, 22:47:22 »
Samo malo jači ram od Pony bicikle   :icon_tongue:
Prvi model bez zadnjeg ovjesa, a prednje kolo bez hidraul. vilice. samo opruge paralelno uz vilicu (dolje pločice, sa tri rupe: kroz prve: kolo, kroz druge: kraj vilice i kroz treće: opruge)...  poslije je došao model s "normalnom" prednjom vilicom i amortizerima za zadnje kolo.
A ako pri promjeni svjećice istu zaboraviš zategnuti (što sam ja svojevremeno napravio) onda te svjećica "prestigne" za 2 dužine motora, ali taman se do nje zaustaviš, jer se motor ugasi(o)... neće bez iskre da radi ... :laughing7:
Cilindar je bio polegnut horizontalno, i nijansu sa strane kola, tako da je svjećica izletila ko metak van... (kad se od vibracija dovoljno odvrnula) izbila ju kompresija...  :)
za to bi moglo bit natjecanje, čija svječica može dalje

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: iskustva..
« Odgovori #46 : 24 Studeni, 2006, 18:12:57 »
 :icon_tongue:    :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: iskustva..
« Odgovori #47 : 23 Veljača, 2007, 20:18:45 »
hehehehe... ja sam se furala s tim malisanom....  :toothy9: i bas mi je cute!!!  :laughing7: iako... nije bas za mene... :icon_tongue: ali... morat cu vam poslat snimku sa malim sincicem od mog bratica... mali ima 5 godina... wozi se sa tim sranjem ko lud!!!  :toothy9: balavac ga je vec poceo na zadnju dizat!!!  :toothy9: di smo mi bili sa 5 godina!?!?!?  :laughing11:
 ewo i slike od motorceka...  :laughing1:





 :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping:
a meni prijatelj istog ima i oće mi gaprodat za 2000 kn.Novi je sve skupa 2 puta upaljen ali puno mi je to za to malo čudo.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: iskustva..
« Odgovori #48 : 24 Veljača, 2007, 19:05:44 »
e danas san se cili dan voza na ovon čudu.a brale veći mi je gušt nego na skuteru.Još kad san doša u grad :laughing7: :laughing7:Ljudi gledaju na čemu sidin a ja ko malo dite smijen se :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :toothy12:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: iskustva..
« Odgovori #49 : 15 Travanj, 2007, 12:52:44 »
ako nekog zanima neka pogleda na mom blogu-motori1991.blog.hr
imam iskustva si tim strojevima pa pitajte ako vas zanima!!!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: iskustva..
« Odgovori #50 : 15 Svibanj, 2007, 15:03:33 »
Moj frend je imo blatinog pa sam ga svaki dan vozio. A šta da kažem prdilica ali dere sve skutere i slično. Kad se zalajfa nemože da stane . Leti . Samo kad se zavrti misliš da če ti se to pod nogama razletit.  :toothy9: . Fora ej al nije to ni za klince . Barem ovaj kojeg je moj frend imo. To je jako jako jako jako malo ali ide u pi*+u matrinu i teško ga ej držat. Nko djete bi odma pognulo s toga.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: iskustva..
« Odgovori #51 : 17 Srpanj, 2007, 14:15:01 »
a istina je da je opasan za popizdit,ja imam onog kineza od 200eura i dođe do 60 dosta brzo i kad se navikne uzivancija do bola,uzmem one stitnike i naginjem se do koljena,ima disk na oba kotaca i ako ih dobro postelas odlicno koci,ja se po ljeti svaki dan s njim furam na posao,ma prva liga je motorcek,dijelova ima u Hr i kad nesto ode nazovem i narucim... :headbang:
Inace ljudi misle da je 60 previse za njega,ali se prevare jer ja se sa 60 cijelo vrijeme vozim i da ide 100 mislim da bi ga toliko i vozio...

Offline Boyler

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Piaggio x9 250
Odg: iskustva..
« Odgovori #52 : 09 Ožujak, 2008, 00:08:19 »
Ja se tog malog čuda bojim. Samo jednom sam se sjeo na njega i to mi je dosta. Nisam ga ni probao vozit. A vozit se s tim 60 ili 100.... mislim da bi jako brzo upoznao Elvisa   :angel9:

Offline mopsy58

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera DNA 50 / TGB R50X F1 Mc Gregor / Derbi GPR 125 4t
  • Moja Kaciga: NITRO N760-VX / Vemar V1.02.1 Midas Speedrace White
Odg: iskustva..
« Odgovori #53 : 08 Kolovoz, 2008, 22:43:48 »
ja jos nemam iskustava...al imam u planu upecati jedan minibike... :headbang:
al ne znam kad... :dontknow:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: iskustva..
« Odgovori #54 : 05 Siječanj, 2009, 22:21:56 »
Nisam nikada vozio taj minibike ali bih volio probati, jedno vrijeme sam ga mislio čak i kupiti :icon_biggrin:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: iskustva..
« Odgovori #55 : 06 Siječanj, 2009, 00:00:14 »
ja sam imalk taj minibike sportivu i bas je fora za vozit.....a dere se majko mila :)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: iskustva..
« Odgovori #56 : 06 Siječanj, 2009, 01:46:02 »
frend ima mini bike-a i motor je nenormalno brz.. :laughing7:

ja sam na svome imo rr-a i ustelan prijenos.. ovo ono bla bla. dobio sam ga za pola metra... :icon_tongue: :jerk:

vozis se na motoru jedno 10 - 20 na sat i napucas mu gasa i baca te iza.. :headbang:
Frajer pere zube petardama ...

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: iskustva..
« Odgovori #57 : 16 Siječanj, 2009, 23:09:34 »
dva frenda i ja planiramo kupit 3 komada malo za zajebanciju e pa di ima za kupit.....ali ne mini cros nego bas lezaljke? :frajer: prosjek godina 22 :toothy12: kilaza 75kg
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: iskustva..
« Odgovori #58 : 16 Siječanj, 2009, 23:20:49 »
ja sam prije 7-8 godina imao minibike a to ti je bila neka honda slična toriu ako znate koji je to motor, onda su ti ti motori bili atrakcija nije ih baš puno niti bilo,ova je imala 3 brzine mogla je skoro 70 km/h povući a ako si želio pasti sa motora onda je ovo pravi motor za tebe,hebem mu mamu i dan danas imam ožiljke od tog motora :laughing9: :laughing9:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: iskustva..
« Odgovori #59 : 16 Siječanj, 2009, 23:34:27 »
ja sam prije 7-8 godina imao minibike a to ti je bila neka honda slična toriu ako znate koji je to motor, onda su ti ti motori bili atrakcija nije ih baš puno niti bilo,ova je imala 3 brzine mogla je skoro 70 km/h povući a ako si želio pasti sa motora onda je ovo pravi motor za tebe,hebem mu mamu i dan danas imam ožiljke od tog motora :laughing9: :laughing9:
gledaj ljepotu :laughing9: