Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: KAE S FORUMOM??  (Posjeta: 35295 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
KAE S FORUMOM??
« : 23 Prosinac, 2011, 03:40:11 »
Iz dana u dan sve više niču projekti jebenih BOTIANA sve više likova koji su (boze mi oprosti) *****************. edit by eladio, kultura se ocito ne moze kupiti

Ekipe vise nema, nema vise ni pravih skuter projekta kao sto su bili ...sada vlada KINESKA baotijan ekipa  :sad3:

U čem je problem?? jel je to do likova koji vode forum ili se ekipa razbezala i odjebala MS??

Msm nigdje traga o skuter mitinzima kao sto su bili prije, glupiranja, voznje, cuganje u Medvedgradu, ono zajbancije niti traga niti glasa?

Ili je MS forum usmjeren samo na MS-WEBSHOOP i to je to?? pogledajte samo teme u zadnjih par meseci...nista zbilja interesantno nego pitanja i odg na razini 13let čovca.

« Zadnja izmjena: 23 Prosinac, 2011, 09:48:46 eladio »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #1 : 23 Prosinac, 2011, 03:43:01 »
Iz dana u dan sve više niču projekti jebenih BOTIANA sve više likova koji su (boze mi oprosti) ŽEŠĆA RETARDACIJA.

Ekipe vise nema, nema vise ni pravih skuter projekta kao sto su bili ...sada vlada KINESKA baotijan ekipa  :sad3:

U čem je problem?? jel je to do likova koji vode forum ili se ekipa razbezala i odjebala MS??

Msm nigdje traga o skuter mitinzima kao sto su bili prije, glupiranja, voznje, cuganje u Medvedgradu, ono zajbancije niti traga niti glasa?

Ili je MS forum usmjeren samo na MS-WEBSHOOP i to je to?? pogledajte samo teme u zadnjih par meseci...nista zbilja interesantno nego pitanja i odg na razini 13let čovca.



jesam to tebe vidio  neki dan na črnkasu zaraslog, il jsam te zamjenio s nekim cigošem

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #2 : 23 Prosinac, 2011, 03:45:29 »
jesam to tebe vidio  neki dan na črnkasu zaraslog, il jsam te zamjenio s nekim cigošem

ošišan sam na kratko  :toothy12:

tam nisam bil jedno dvesta meseca XD

VKTR smanji to varivo više čoeče

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #3 : 23 Prosinac, 2011, 03:47:22 »
ošišan sam na kratko  :toothy12:

tam nisam bil jedno dvesta meseca XD

VKTR smanji to varivo više čoeče
čoveče vidiš mi potpis, em sam presto pušit, em sam presto pušit , tak da ono...
jedino možda od ove el pljuge šta i braća.sb pare možda me od tog puca neš

i da , nisam mislio po glavi, neg po faci

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #4 : 23 Prosinac, 2011, 03:50:28 »
čoveče vidiš mi potpis, em sam presto pušit, em sam presto pušit , tak da ono...
jedino možda od ove el pljuge šta i braća.sb pare možda me od tog puca neš

E JEBIGA

al moram priznat da sam ja fino varivo probo včrs  i dobio inspiraciju za ovom temom  :laughing7:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #5 : 23 Prosinac, 2011, 03:55:00 »
E JEBIGA

al moram priznat da sam ja fino varivo probo včrs  i dobio inspiraciju za ovom temom  :laughing7:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #6 : 23 Prosinac, 2011, 09:22:24 »
china rules the world :dontknow:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #7 : 23 Prosinac, 2011, 09:31:53 »
Iz dana u dan sve više niču projekti jebenih BOTIANA sve više likova koji su (boze mi oprosti) ŽEŠĆA RETARDACIJA.

Ekipe vise nema, nema vise ni pravih skuter projekta kao sto su bili ...sada vlada KINESKA baotijan ekipa  :sad3:

U čem je problem?? jel je to do likova koji vode forum ili se ekipa razbezala i odjebala MS??

Msm nigdje traga o skuter mitinzima kao sto su bili prije, glupiranja, voznje, cuganje u Medvedgradu, ono zajbancije niti traga niti glasa?

Ili je MS forum usmjeren samo na MS-WEBSHOOP i to je to?? pogledajte samo teme u zadnjih par meseci...nista zbilja interesantno nego pitanja i odg na razini 13let čovca.


mozda su se ljudi napokon pokrenuli, odrasli, nasli posao, curu, decka, pa ih zato nema...mozda je SS zazivio opet pa su tamo il ih je boltek odvuko na skuče.ba

nema se para vise za slaganje skutera, i oni sta su starcima uzimali (kiza) sad nemaju vise sta uzet

kakve bi ti mitinge na -5?  :malolud?:

tak ti je to kad borg upravlja :zubo:
« Zadnja izmjena: 23 Prosinac, 2011, 09:34:11 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #8 : 23 Prosinac, 2011, 09:44:03 »
otkad nema FIC-a, sve je krenulo nizbrdo.....
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #9 : 23 Prosinac, 2011, 09:47:11 »
nakon poprilicno dobre sezone skutera on ovakva #$#?%# piše  :icon_biggrin:

ne znam ja u kojem svijetu ti zivis doritos, ali to nije na zemlji.. ...
odi bolje fotokopiraj nesto "s ekipom", nego sto tu mlatis praznu slamu "s tom istom ekipom"  :icon_thumright:


PS
jos uvjek cekam tvoj "test" dunlopica..  :ajdeajde: ..ili bilo kakav drugi koristan post  :icon_thumright:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=profile;u=1700;sa=showPosts
« Zadnja izmjena: 23 Prosinac, 2011, 09:49:53 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Brnelic

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 579
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #10 : 23 Prosinac, 2011, 10:01:38 »
Iz dana u dan sve više niču projekti jebenih BOTIANA sve više likova koji su (boze mi oprosti) *****************. edit by eladio, kultura se ocito ne moze kupiti

Ekipe vise nema, nema vise ni pravih skuter projekta kao sto su bili ...sada vlada KINESKA baotijan ekipa  :sad3:

U čem je problem?? jel je to do likova koji vode forum ili se ekipa razbezala i odjebala MS??

Msm nigdje traga o skuter mitinzima kao sto su bili prije, glupiranja, voznje, cuganje u Medvedgradu, ono zajbancije niti traga niti glasa?

Ili je MS forum usmjeren samo na MS-WEBSHOOP i to je to?? pogledajte samo teme u zadnjih par meseci...nista zbilja interesantno nego pitanja i odg na razini 13let čovca.


webshop se piše s jednim o

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #11 : 23 Prosinac, 2011, 11:27:56 »
pretstavi tvoj spori zip u projekte  :icon_biggrin: :icon_tongue: i nema da ima samo baotiane  :toothy12:


Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #12 : 23 Prosinac, 2011, 12:08:50 »
Mikseta , Zip je top secret  :icon_biggrin:

 Cok, ne govorim da se sad moramo nalaziti sa skučama XD koji si ti lik  :laughing7:
 Prije je bilo mitiinga , nalazili se i vozili svugdje,išli jest, pit, izlazili, ekipe je bilo na forumu takodjer i zajbancije.

 Eladio, na kraju krajeva forum treba biti za zajbanciju, nekaj za nauciti i druziti se. Nema skoro nis zanimljivoga al ajde bar se nekaj izdogadjalo u OFFTOPICU  :icon_biggrin:  nije valjda da tezimo ka tome da budemo ko MOTORI.hr ili slicno.
Pa jedino skuter miting je bio stvarno ok .

Dunlopice jos nisam izvozao kak se spada, budem u proljece napisao nesto o tome kad se kak spada istestiraju ;D

Kad je neka ZBILJA pametna i interesantna tema, ja se potrudim pomoc i napisat nes korisno. Pusti ti ove zadnje kaj je sve bilo uz zajbanciju i sprdnju. Jbg ekipa ne slusa savijete  :dontknow:

Ovo za kopiranje je zbilja zivi smeh, DA SU BAR isli kopirati te gluposti JA nebi rekao niti rijec o tome niti protif jer ko god je to išao raditi JE ZADNJA SELJAČINA I IDIOT  :icon_thumright:  za ovu dvojicu koju vi optuzujete da su to napravili, mogu garantirati da to oni nisu bili. I uostalom cijela ta procedura je zbilja smijesna oko tog POKLON BONA, to je mogao napraviti bilo tko i podic bilo tko ! sistem nikak ne valja pa je to netko iskoristio i to napravil .

no nema veze, vidim da sam bzvz isao pisat ovu temu, nema tu kruva :toothy12:

STEJ ČAJNA TJUNING XD

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #13 : 23 Prosinac, 2011, 12:53:37 »
...preseli se u Salvoniju da vidiš šta su mitinzi....i koliko često ih mi radimo.....gotovo svaki vikend imamo neke akcije,roštiljade ili vožnju....nije bitno kakav je motor ili jel uopće imaš motor već je potrebno samo se odazvat i neko uvijek ima mjesto viška.....fali vam organizacije..... :sad3:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #14 : 23 Prosinac, 2011, 12:56:13 »
Cok, ne govorim da se sad moramo nalaziti sa skučama XD koji si ti lik  :laughing7:
 Prije je bilo mitiinga , nalazili se i vozili svugdje,išli jest, pit, izlazili, ekipe je bilo na forumu takodjer i zajbancije.

ma to je bila zajebancija  :laughing7:

ja sam visio stalno na forumu dok nisam radio i dok sam doma  :jerk: jer nisam imao pametnijeg posla...sad cura, posao, garaza...ali svaku vecer dodem i vidim sta ima, pa dok uhvatim vremena na poslu isto tako

obaveze, mislim da je to glavni razlog (opcenito)
...preseli se u Salvoniju da vidiš šta su mitinzi....i koliko često ih mi radimo.....gotovo svaki vikend imamo neke akcije,roštiljade ili vožnju....nije bitno kakav je motor ili jel uopće imaš motor već je potrebno samo se odazvat i neko uvijek ima mjesto viška.....fali vam organizacije..... :sad3:
potpis, takvi zbilja i jeste, u to sam se uvjerio vise puta

evo <3 za skuterase.sb
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #15 : 23 Prosinac, 2011, 12:58:06 »
razbježala se e-kipa..forum je iskreno posto za k**ra* u zadnje vrijeme
naravno za k**ra* nije svima, ima kineza i tih ostalih sranja koji su sada glavni tu..
razlog toga su ja mislim glavni i odgovorni ako sam u krivu neka me pogodi bann iz vedra neba  :dontknow:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #16 : 23 Prosinac, 2011, 12:58:40 »
di ste ćuneri stigo kosač  ;D
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Dugi

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 373
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #17 : 23 Prosinac, 2011, 13:03:13 »
razbježala se e-kipa..forum je iskreno posto za k**ra* u zadnje vrijeme
naravno za k**ra* nije svima, ima kineza i tih ostalih sranja koji su sada glavni tu..
razlog toga su ja mislim glavni i odgovorni ako sam u krivu neka me pogodi bann iz vedra neba  :dontknow:

Lux imaš tinte u printeru?? Trebam skopirat nekaj  :binkybaby:

Btw. Od kad si ti tak dugooooo bez bana?? Kaj je neki mod/admin na godišnjem??

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #18 : 23 Prosinac, 2011, 13:08:40 »
nebi vjerovo ali zaboravio sam kad sam zadnji put dobio bann..očekujem ga za božić kao poklon od naših modova  :dontknow:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: KAE S FORUMOM??
« Odgovori #19 : 23 Prosinac, 2011, 13:10:26 »
nebi vjerovo ali zaboravio sam kad sam zadnji put dobio bann..očekujem ga za božić kao poklon od naših modova  :dontknow:
evo kad ti je to vec zelja, imas li ista protiv da ti ga da netko sa kojim si dobar? mislim da bi to bilo lijepo  ;D

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!