Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nova vilica  (Posjeta: 1108 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ludikure

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 166
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Sr150
nova vilica
« : 24 Ožujak, 2008, 23:51:19 »
zanima me ponesto o  stavljanju noih vilica na skuter , rijec je o  aprili amico  nesviđa mise vilica(uz vilicu bi išla i veča felga)
naso sam od sr novog vilicu s felgom dal  je to izvedivo i kako , molim pojašnjenej.(vidio sam puno skutera s novim vilicama)


evo vam slika  vilice na amicu
« Zadnja izmjena: 24 Ožujak, 2008, 23:52:51 ludikure »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: nova vilica
« Odgovori #1 : 25 Ožujak, 2008, 08:24:28 »
moze se stavit skoro svaka vilica na odreseni skut,treba pripasatr i pretokarit da sjedne sve kako treba na ramu,moras kopirat prihvat svoje vilice i pretokarit na novu

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: nova vilica
« Odgovori #2 : 25 Ožujak, 2008, 16:08:32 »
a za neke ni nemoras nista radit, npr od vivacitya vilicu na sf-a plug&drive, a npr od vxr-a vilica na sf isto nema puno kemijanja  :headbang:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: nova vilica
« Odgovori #3 : 25 Ožujak, 2008, 17:00:24 »
od seriskog ti samo ostane ona šipka kroz ramu tj tokar osječe npr od aeroxa šipku od mosta i napravi idnetičnu tvojoj i zavari na most od aeroxa meni je to na neosu od areoxa  još mi šipku napravio punjenu (nije obična cjev) za 320 kn mi to napravio
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije