Tehnički kutak > Tuning skutera

RUPA U UBRZANJU

<< < (2/4) > >>

MMABEST:
Skuter je Kymco zx50, rolice i remen sam promjenio prije 300 km(original sam kupio), isto tad sam i frgu očistio, frga je poštelana skut ide po satu 90 (brži sam od svih serijala na cesti), ali ta rupa na 20 kmh me muči.

P.S. gdje god sam pitao za širu dizu rekli su da nemaju, sve su za Gileru, Apriliu, Piaggo itd., pa ako netko zna gdje da je nađem :notworthy:

D1STURB3D:
Šira dizna ne znači veća brzina... totalno krivo ste shvatili pojam FERGAZERA.... odgovor sam ti dao u prethodnom postu... promijeni centralni feder i po mogućnosti federe kvačila i možda još remen nije sjeo kako bi trebao

MMABEST:
Dal da stavim serijski centralni i federe kvačila ili da uzmem malossi?!

Hvala!

D1STURB3D:
Serijski  :icon_thumright:

1VAN:

--- Citat: MMABEST - 12 Lipanj, 2006, 16:13:32 ---Skuter je Kymco zx50, rolice i remen sam promjenio prije 300 km(original sam kupio), isto tad sam i frgu očistio, frga je poštelana skut ide po satu 90 (brži sam od svih serijala na cesti), ali ta rupa na 20 kmh me muči.

P.S. gdje god sam pitao za širu dizu rekli su da nemaju, sve su za Gileru, Apriliu, Piaggo itd., pa ako netko zna gdje da je nađem :notworthy:

--- Kraj citata ---

stari sorry al ak je sve serijala nemreš ti prat baš sve 50-tke serijale :violent1: :wav: :angel4:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju